Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLF - dyskusja ogólna
#1
OK JEST SZANSA CIĘ DOGONIĆ :mrgreen:
Mario
#2
A ja na takie wyzwanie mogę tylko odpowiedzieć : Zapraszam do próby Smile
#3
Paweł napisał(a):6 spotkanie 25 września
7 spotkanie i ostatnie 23 października.

I proponuje sztywno trzymać się tych terminów Smile
#4
obecnosc obowiazkowa Wink
#5
NEX napisał(a):
Paweł napisał(a):6 spotkanie 25 września
7 spotkanie i ostatnie 23 października.

I proponuje sztywno trzymać się tych terminów Smile

Nie kolidują z żadnym innym wydarzeniem , jak na razie...
#6
Propozycja padła aby na 2012 w piwniczce zorganizować ligę JA JESTEM ZA ;-)
Pytanko czy uczestnicy 1 edycji są na taką ewentualność gotowi?
Mario
#7
rozumiem, ze masz na mysli zorganizowac jedna z eliminacji u siebie... :?: ja jestem za :!:
idac dalej proponuje rowniez spotkac sie u mnie Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#8
PLF kojarzy się (przynajmniej mnie) z klubem Billart. IMHO najlepiej gdyby tam właśnie była kontynuowana. Zdecydowana większość osób biorących udział w rozgrywkach mieszka w Warszawie, Piasecznie lub okolicach.
Gdyby przenieść rozgrywki do Mysłowic to... ktoś tam na pewno zawsze przyjedzie jednak o frekwencji takiej jak w okolicach Warszawy nie ma co marzyć.

Poza tym wydaje mi się że coś takiego jak oficjalna Liga powinno odbywać się w jakimś lokalu publicznym - gdzieś gdzie każdy w dowolnej chwili mając trochę czasu może przyjechać i potrenować.
#9
NEX, ale skąd wiesz ile ludzi przyjechało by właśnie w inne miejsce dla których to Warszawa jest daleko ?
#10
NEX napisał(a):Poza tym wydaje mi się że coś takiego jak oficjalna Liga powinno odbywać się w jakimś lokalu publicznym - gdzieś gdzie każdy w dowolnej chwili mając trochę czasu może przyjechać i potrenować.

no tak... ale jesli chcemy dazyc do swiatowej czolowki nie mozemy byc najlepsi tylko na congo, roadshow, cftbl i flintstonesach... Undecided

nie wiem, czy sie dobrze zrozumielismy, ale moja propozycja jest aby rozbic lige na trzy miejsca i prosze o opinie na ten temat

poza tym zadne znaki na niebie i ziemi nie wskazuja abysmy w najblizszej przyszlosci mieli publiczny gameroom z prawdziwego zdarzenia.. :-|
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#11
NEX napisał(a):Poza tym wydaje mi się że coś takiego jak oficjalna Liga powinno odbywać się w jakimś lokalu publicznym - gdzieś gdzie każdy w dowolnej chwili mając trochę czasu może przyjechać i potrenować.
moim zdaniem, aby się rozwijać trzeba grać na różnych fliperach, różnych generacji
uważam również, i chyba przyznasz mi NEX rację, że ciekawiej byłoby grać podczas całej ligi na różnych tytułach
#12
mucha napisał(a):NEX, ale skąd wiesz ile ludzi przyjechało by właśnie w inne miejsce dla których to Warszawa jest daleko ?
Warszawa to największe miasto w tym kraju, poza tym miasto to leży mniej więcej w centralnej części PL a więc z każdego miejsca łatwo tu dotrzeć dlatego IMHO nigdzie indziej nie uda się uzyskać większej frekwencji.

janekV8 napisał(a):chyba przyznasz mi NEX rację, że ciekawiej byłoby grać podczas całej ligi na różnych tytułach
Oczywiście że przyznam Ci rację - im więcej tytułów tym lepiej.

Jarek i Mariusz dysponują wspaniałymi kolekcjami fliperów - możliwość pogrania na takich maszynach jak MM, TOAN, ToM czy im podobnych to świetna sprawa i trzeba się tylko cieszyć i dziękować że obaj w ramach turnieju/ligi chcą umożliwić grę innym.
Postawiłem jedynie pytanie - czy powinno to odbywać się w ramach PLF czy może taki turniej zorganizowany przez Mariusza czy Jarka powinien odbyć się poza Ligą.
#13
Konrad, zawsze mozesz liczyc na miejsce u aucjie jak bedzie liga wyjazdowa.. 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#14
Jarek dzięki Smile Sam dojazd nie stanowi dla mnie kłopotu.... raczej sumaryczny czas takiego wypadu Wink
Uznanie dla tych którzy w niedziele bardzo późnym wieczorem wracali kilkaset km - ja raczej nie porwałbym się na coś takiego.
#15
dlatego zaczynamy dyskusje teraz, zeby ustalic kalendarz i miejsca... moglyby byc 4 eliminacje u pawla, 2 w myslowicach i 2 u nas...

szkoda, ze tak malo ludzi sie wypowiada... Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości