Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kraków] Krakow Arcade Museum
#1
Krakow Arcade Museum Centralna 41a, Kraków

Attack from Mars
Back to the future
Baywatch
Centaur
Demolition Mas
Dracula
Eartshaker
Elvira and the party monsters
Fathom
Fish Tales
Indiana Jones
Judge Dredd
Party Zone
Popeye
Scared Stiff
South Park
Star Trek TNG
Stranger Things
Terminator 2
The Flinstones
The Machine BOP
The Mandalorian
The Shadow
The Simpsons
Whirlwind
Xenon


Cennik:
normalny 1h = 45 zł, open = 80 zł
studencki 1h = 35 zł, open = 70 zł
ulgowy 1h = 25 zł, open = 60 zł

Godziny otwarcia: 
pon-pt: 14:00-21:00
sb: 11:00-22:00
nd: 11:00-20:00

Znalezione w internecie w dniu 19 grudnia 2022
Odpowiedz
#2
Aktualizacja listy (wg strony www) - 26 maszyn

Niebawem (w czerwcu) zostanie otwarta nowa alkalizacja w Warszawie: Warsaw Arcade Museum
Odpowiedz
#3
Gdybym chciał ująć moje wrażenie w jednym zdaniu to mógłbym napisać, że wszystko w tej miejscówce jest imponujące. Mam tu na myśli wielkość hali i różnorodność "eksponatów" (od symulatorów przez zręcznościówki, po Flipery). Wprawdzie pinbali jest trochę ponad 20 i są w Polsce miejscówki z większą ich ilością, to jednak zauważyłem, że w poczekalni czeka na naprawę wiele innych maszyn, w tym Twilight Zone. Stan techniczny gier na który grałem jest nienaganny, wszystko działało, nic mnie nie denerwowało. Obiło mi się o uszy, że mają otworzyć miejscówkę w Warszawie, ale to niezweryfikowana informacja.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#4
Tak, mają otworzyć lokal w Warszawie już w czerwcu. Lokalizacja: Aleje Jerozolimskie 200 (niedaleko węzła Łopuszańska), Nie wiem czy będą tam flippery, gdyż na pytanie zadane na FB nie zareagowali. Zobaczymy za niecały miesiąc.
Odpowiedz
#5
(26/05/2024, 17:17)NEX napisał(a): Tak, mają otworzyć lokal w Warszawie już w czerwcu. Lokalizacja: Aleje Jerozolimskie 200 (niedaleko węzła Łopuszańska), Nie wiem czy będą tam flippery, gdyż na pytanie zadane na FB nie zareagowali. Zobaczymy za niecały miesiąc.

Mi tylko odpisali, że ma być kilka ciekawych flipperów, ale głównie to arcadówki.
Odpowiedz
#6
(26/05/2024, 11:44)namore napisał(a): Gdybym chciał ująć moje wrażenie w jednym zdaniu to mógłbym napisać, że wszystko w tej miejscówce jest imponujące. Mam tu na myśli wielkość hali i różnorodność "eksponatów" (od symulatorów przez zręcznościówki, po Flipery). Wprawdzie pinbali jest trochę ponad 20 i są w Polsce miejscówki z większą ich ilością, to jednak zauważyłem, że w poczekalni czeka na naprawę wiele innych maszyn, w tym Twilight Zone. Stan techniczny gier na który grałem jest nienaganny, wszystko działało, nic mnie nie denerwowało. Obiło mi się o uszy, że mają otworzyć miejscówkę w Warszawie, ale to niezweryfikowana informacja.

Byłem tam dwa tygodnie temu.Arcadówki ok. czyste i zadbane.Flippery przy wejściu spoko.Tylko te flippery które stoją na tyłach(na zdjęciu) wołają o pilny serwis i porządne czyszczenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości