Forum Flipperowe
Nowy Grand na CFTBL - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Wasze rekordy (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Nowy Grand na CFTBL (/showthread.php?tid=596)

Strony: 1 2


Nowy Grand na CFTBL - Paweł - 15/08/2013

3 kule, bez EX Smile Do hejterów: mam świadków więc szyba nie zdjęta


Re: Nowy Grand na CFTBL - Prezes - 15/08/2013

Paweł napisał(a):3 kule, bez EX Smile Do hejterów: mam świadków więc szyba nie zdjęta

conGRATULACJE pogromco potworów! :-P
może weź się za inne monstra np. Draculę czy Freddiego Krugera, choć tego w RP ciężko upolować. A Dźwirzynie mógłbyś z całą ferajną na Monster Bashu, ale nie możesz jak to obwieściłeś :-?


- Squall - 15/08/2013

Heheh Smile Maniaku, kiedy wpadasz pogromić Metalla Smile


- dyleck - 15/08/2013

Ja jestem jednym z tych świadków. Szyba nie ruszona.


- leszek golon - 15/08/2013

Piękny wynik.Gratulacje :!: :!: :!:


Re: Nowy Grand na CFTBL - NEX - 15/08/2013

Paweł napisał(a):3 kule, bez EX Smile Do hejterów: mam świadków więc szyba nie zdjęta

Pffff miałem 3x tyle :-D Sam wdziałeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Paweł - 16/08/2013

NEX Ty miałeś 5 razy tyle Big Grin odliczało od 20 miliardów. Tylko że dziwnie odjęło wynik i na koniec miałeś mniej niż jak zaczynałeś, swoją drogą nigdy więcej to się nie powtórzyło(maszyna cały czas ta sama)

Mogłem zrobić więcej bo już był Jackpot za 900 milionów...ale i tak jestem zadowolony, kiedyś walnę dychę Smile


- dyleck - 16/08/2013

Uważaj tylko, bo w automatach z DMD często po osiągnięciu 10 mld licznik się przekręca. Dlatego NEX miał na końcu tak mało. Smile


- Paweł - 16/08/2013

To prawda że licznik się przekręca podczas gry ale jak już robisz wpis to wynik widoczny jest 11 cyfrowy Smile


- NEX - 16/08/2013

Na Kreaturze nie widać wyniku >10 mld
Paweł, wtedy było trochę ponad 10 mld a na koniec gry nie było wpisu gdyż maszyna zaliczyła tylko coś koło 200 mln Wink

Jackpot za 900 mln? Kurde ładnie Smile Jak rozumiem mnoznik plyayfieldu na maxa? Smile


- dyleck - 16/08/2013

Było kilka multi i trafiane Jackpoty na nich. Jakby był mnożnik na maxa to by było 3 mld za jackpota i 6 za super.


- Paweł - 16/08/2013

NEX napisał(a):Na Kreaturze nie widać wyniku >10 mld
Paweł, wtedy było trochę ponad 10 mld a na koniec gry nie było wpisu gdyż maszyna zaliczyła tylko coś koło 200 mln Wink

Próbuję sobie przypomnieć jak to dokładnie było: miałeś coś około 300milionów i po uruchomieniu snack bar z uciekającym hot dogiem zaczęło odliczać od 20 miliardów(normalnie od 20 milionów) w końcu to trafiłeś, przekręciłeś licznik i została Tobie tylko reszta, wyglądało to tak jakby od wyniku odjęło 9999999999, btw to była dziwna akcjaSmile

Fakt że na CFTBL nie wiem czy po przekręceniu licznika wpis będzie 11 cyfrowy, wiem że na Star Trek TNG i Road Show na pewno wpisy widać 11cyfrowe ale w grze wyświetla tylko 10 cyfr.

NEX napisał(a):Jackpot za 900 mln? Kurde ładnie Smile Jak rozumiem mnoznik plyayfieldu na maxa? Smile

Jak już miałem 2 raz super Jackpot bałem się już wrzucać na mnożnikSmile mnożone razy 1 !


- NEX - 16/08/2013

Chyba nie. SB odliczał jak dobrze pamiętam od 10. Trafiłem chyba za 9,8 i po całej grze i przekręceniu licznika maszyna pokazała na sam koniec coś około 200 baniek, więc chyba powyżej 10 mld nie pokazuje.


- dyleck - 16/08/2013

Tak jak napisałem - co najkniej kilka automatów ma limit na 10 mld. Wszystko by pasowało.


- Diablo - 01/09/2013

Wlaśnie szykuje creature na mistrzostwa , zobaczymy co potraficie