Forum Flipperowe
Ruszył lokalizator flipperów !!! - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ruszył lokalizator flipperów !!! (/showthread.php?tid=11)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


- endriucom - 03/08/2013

Niechorze: sezonowo

Game Town
-Lord of the rings
-Elvis


JaPa club (lokal z czerwoną palmą przed wejściem)
-Revenge from Mars
-Avatar


Wesołe zaplecze (lokal prawie na końcu głównego pasażu, w stronę Pogorzelicy)
-Street fighter 2 - polecam super klasyczny stół i to w dobrym stanie
-No fear



- Sebastian G - 03/08/2013

endriucom napisał(a):Niechorze: sezonowo

Game Town
-Lord of the rings
-Elvis


JaPa club (lokal z czerwoną palmą przed wejściem)
-Revenge from Mars
-Avatar


Wesołe zaplecze (lokal prawie na końcu głównego pasażu, w stronę Pogorzelicy)
-Street fighter 2 - polecam super klasyczny stół i to w dobrym stanie
-No fear

Łał Confusedhock: ,dobre tytuły,jest na czym pograć 8-)


- pizmakus - 03/08/2013

STTNG w Warszawskim Kosmosie juz smiga.


- alexanderhrabia - 04/08/2013

i to świetnie śmiga.

uwaga!

funduję nagrodę w postaci pół skrzynki dobrego piwa (pół skrzynki mleka dla abstynentów) dla osoby, która zrobi nowy wpis grand czempiona na tej maszynie. (przynajmniej 7 baniek).

trzymam kciuki, czekam na tłuste wyniki!


- L.U.K - 05/08/2013

alexanderhrabia napisał(a):i to świetnie śmiga.

uwaga!

funduję nagrodę w postaci pół skrzynki dobrego piwa (pół skrzynki mleka dla abstynentów) dla osoby, która zrobi nowy wpis grand czempiona na tej maszynie. (przynajmniej 7 baniek).

trzymam kciuki, czekam na tłuste wyniki!

przyjdzie Kazik, zdejmie szybę i zrobi Tongue

a tak serio, to ile tam teraz stoi ? ostatnim razem jak byłem to rekord był bodaj 14 mln.


- lactoral - 05/08/2013

alexanderhrabia napisał(a):i to świetnie śmiga.

uwaga!

funduję nagrodę w postaci pół skrzynki dobrego piwa (pół skrzynki mleka dla abstynentów) dla osoby, która zrobi nowy wpis grand czempiona na tej maszynie. (przynajmniej 7 baniek).

trzymam kciuki, czekam na tłuste wyniki!

Ten post nie powinien tu się znaleźć !!! Moderacja powinna coś z tym zrobic.


- alexanderhrabia - 05/08/2013

nie ma 7 miliardów nawet, więc przy odrobinie skupienia spokojnie można to zrobić. oferta aktualna. nabijanie hajskorów ze zdjętą szybą nie mieści mi się w głowie, ale uznaję każdy wpis i cicho liczę na fer plej.

do kolegi Lactatora z krainy ziemniaka: coż niestosownego jest w tej propozycji? nie marudź tylko wpadnij zagrać. jak ugrasz bańkę, możesz liczyć na zgrzewkę bobo-fruta.


- lactoral - 05/08/2013

alexanderhrabia napisał(a):nie ma 7 miliardów nawet, więc przy odrobinie skupienia spokojnie można to zrobić. oferta aktualna. nabijanie hajskorów ze zdjętą szybą nie mieści mi się w głowie, ale uznaję każdy wpis i cicho liczę na fer plej.

do kolegi Lactatora z krainy ziemniaka: coż niestosownego jest w tej propozycji? nie marudź tylko wpadnij zagrać. jak ugrasz bańkę, możesz liczyć na zgrzewkę bobo-fruta.

Zgodnie z zamysłem autora
Paweł napisał(a):Na stronie głównej PSFu , u góry znajduje się zakładka Lokalizator Flipperów.
Będziemy tam wpisywać zgłaszane przez was miejsca gdzie można zagrać na flipperach.
Proszę zgłaszać lokalizacje w tym poście , także wszelkie zmiany i uwagi .
Do zgłoszenia potrzebujemy : Adres , jakie flippery , ich cena , ilość kul na grę , opcjonalnie telefon .

Czyli pisanie że flipery fajne/niefajne lub pisanie takich postów jak alex jest nie na miejscu,bo wątek służy innym celom.


- alexanderhrabia - 05/08/2013

aaa, czyli smerf ważniak. wszystko jasne.

wybacz, zachowałem się niewłaściwie w h**.

jak już przesiądziesz się z fliperów komputerowych na prawdziwe, to daj znać w odpowiednim miejscu na forum.


- lactoral - 05/08/2013

Na koniec,bo nie warto pisać w wątku,który nie jest do tego przeznaczony.Alex zapewne regulaminów i prawa polskiego też nie przestrzegasz z twojej postawy jasno to wynika.Kiedyś pewna osoba powiedziała człowiek,który klnie nie ma nic do przekazania.Moja młodość zaczynała się od automatów coin-op i fliperów,więc takie teksty
alexanderhrabia napisał(a):jak już przesiądziesz się z fliperów komputerowych na prawdziwe,to daj znać w odpowiednim miejscu na forum.
zostaw dla kolegów.

Ps.Po słowach jego poznacie prawdy świadectwo.

Ps2.Jak chcesz coś do mnie pisać to tylko na PW, bo tu mojej odpowiedzi nie zobaczysz,gdyż chce zostawić taki wątek jakiego chciał autor.


- Paweł - 13/08/2013

alexanderhrabia napisał(a):i to świetnie śmiga.

uwaga!

funduję nagrodę w postaci pół skrzynki dobrego piwa (pół skrzynki mleka dla abstynentów) dla osoby, która zrobi nowy wpis grand czempiona na tej maszynie. (przynajmniej 7 baniek).

trzymam kciuki, czekam na tłuste wyniki!

To był mój flip i mam na nim swój rekordzik 19,5 bańki Big Grin
Najnowszy soft pozwala na większe Jackpoty na finalu, sekret tkwi w zbieraniu ertefactów. 5 aretefactów to 125 milionów jackpot, 6-150, 7-175 itd.
Zbierać i koniec

P.S. Alex Ty to jak czasem coś napiszesz Big Grin


- arth - 26/08/2013

Gdynia.
Salon gier Eurogames - Centrum Gemini.
ul. Jerzego Waszyngtona 21 (skwer Kościuszki)
http://www.geminicentrum.pl/sklepy/40-eurogames.html

1,5 pln = 3 kule

Terminator 2 (Williams 1991)
Playboy (Stern 2002)


- pietialodz - 02/09/2013

proszę o usunięcie z lokalizatora flippera w Porcie Łódź :-( niestety tam już nie pogramy dziękuje


- L.U.K - 18/09/2013

Star Trek w Kosmosie znów popsuty.


- Busol - 09/10/2013

Aktualizacja Szczecin CH Galaxy.

Zniknęły: Avatar i Batman
Stan aktualny:

Są (kręgielnia)
Pirates 2 PLN 3 kule - stan ok
Indiana Jones (ten nowy) 2 PLN 3 kule - stan - ok.