Forum Flipperowe Strona G│ˇwna Forum Flipperowe
flippery.org.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Przesuniŕty przez: NEX
2013-07-12, 15:16
Mysłowice 28.10.2012
Autor WiadomoŠ
woki 
WoKi

Do│▒czy│: 23 Pa╝ 2012
Sk▒d: Krak├│w
Wys│any: 2012-10-29, 12:19   Mys┼éowice 28.10.2012

Witam,
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale chciałbym się podzielić moimi wrażeniami z wczorajszego turnieju w Mysłowicach.
Zaczn─Ö od organizacji: Wielkie uk┼éony w stron─Ö wszystkich organizator├│w. Maszyny w super stanie, pi─Ökna piwniczka, wyszynk jak „u mamy” (chleb ze smalcem, pikle, domowy bigos, browar itp. ). W prawdzie ja nie powinienem ocenia─ç tych smako┼éyk├│w bo jestem na diecie ale po minach konsument├│w wida─ç by┼éo zachwyt.
I to wszystko za niewielkie wpisowe!!! By┼éem mile zaskoczony jego wysoko┼Ťci─ů.
Je┼Ťli chodzi o tytu┼éy to ja zakocha┼éem si─Ö w „Secret Service” oraz „Jockerz”(Wielkie podzi─Ökowania dla Mariusza za w┼é─ůczenie Jockerz pomimo problem├│w). Bardzo spasowa┼éy mi „Black Rose” oraz „Theatre of Magic”. Poza tym wra┼╝enie na mnie zrobi┼éy „Shrek” , „Who donit” i „Spiderman” Tutaj kolejne wielkie uk┼éony w stron─Ö w┼éa┼Ťcicieli tych maszyn.
Od strony organizacyjnej, w mojej opinii impreza na medal.
Rywalizacja: Naprawdę wysoki poziom i widzę że będę musiał potrenować żeby dorównać Wam kroku.
Ludzie: Jestem ca┼ékiem nowy w tym ┼Ťrodowisku… Przyjecha┼éem sobie znik─ůd pogra─ç na flipperach, kt├│rych w Krakowie po prostu niema.
I co zobaczyłem?
Wspania┼éych ludzi, kt├│rzy przywitali mnie jak swojego, podzielili si─Ö: maszyn─ů, dobrym s┼éowem, u┼Ťmiechem, rewelacyjn─ů atmosfer─ů, papierochem, wsp├│ln─ů pasj─ů, porad─ů techniczn─ů…
ale przede wszystkim ┼╝yczliwo┼Ťci─ů.
I w┼éa┼Ťnie za to chcia┼ébym bardzo serdecznie podzi─Ökowa─ç wszystkim uczestnikom wczorajszego Turnieju. Jak dla mnie najwi─Öksz─ů nagrod─ů by┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç spotkania Was wszystkich i sp─Ödzenia czasu w Waszym doborowym towarzystwie… Nie bawi┼éem si─Ö tak od 20 lat.
Oddzielnie podziękowania dla Mariusza i Dominika za pomoc w ogarnięciu maszyn, na których grałem pierwszy raz w życiu.

Uk┼éony r├│wnie┼╝ dla Prezesa, kt├│ry pom├│g┼é mi si─Ö wkr─Öci─ç w Wasze ┼Ťrodowisko.
Jeszcze raz wielkie dzi─Öki dla Wszystkich za wspania┼é─ů zabaw─Ö i super rywalizacj─Ö.
Do zobaczenia w Warszawie.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku