Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza Edycja PLF - Podsumowanie
#1
Na stronie wisi pełna tabela, dziękuję wszystkim za cały sezon i gratuluję MISTRZOWI!!



[Obrazek: ligarankingkoncowy.jpg]
#2
Wysyłam tabelę do WPPR.
#3
ja gratuluje wszystkim ktorzy starali sie aby ta liga dobiegla do konca...bo po obiecujacym poczatku troche siadlo ale i tak bylo super!!!!!!!! 8-)
#4
TE 3500 KM PRZEJECHANYCH NA 6 KOLEJEK BYŁO PIKUSIEM DZIĘKI ZA FAJNISTĄ ZABAWĘ I GRATULACJE DLA TRÓJCY NA PODIUM
Mario
#5
dolaczam sie do gratulacji, dziekuje wszystkim wspolgrajacym i wyrazam nadzieje, ze przyszly sezon sezon zorganizujemy w sposob bardziej zroznicowany odciazajac Pawla a wlaczajac inne miejsca Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#6
MARIO napisał(a):TE 3500 KM PRZEJECHANYCH NA 6 KOLEJEK BYŁO PIKUSIEM DZIĘKI ZA FAJNISTĄ ZABAWĘ I GRATULACJE DLA TRÓJCY NA PODIUM

Tak sobie policzylem i moja droga to 2400 km ,toz to 1/4 mojego sezonu :-D



jarnie666 napisał(a):dolaczam sie do gratulacji, dziekuje wszystkim wspolgrajacym i wyrazam nadzieje, ze przyszly sezon sezon zorganizujemy w sposob bardziej zroznicowany odciazajac Pawla a wlaczajac inne miejsca Idea

Byle nie za daleko trza bylo jezdzic...chociaz, np.do 'piwniczki' w sumie tyle samo co do Piaseczna

Uwazam jednak ,ze przy takim rozwiazaniu frekwencja siadzie jeszcze bardziej
Ewentualnie dobre nagrody moga wplynac mobilizujaco na systematycznosc ;-)
#7
janekV8 napisał(a):Wysyłam tabelę do WPPR.
OK, tylko zaznacz że to punkty za Polish Pinball League
#8
Dzięki wszystkim za wspólną zabawę a Pawłowi za pomysł i organizację tych rozgrywek Smile

Daniel gratuluje wygranej! Dziś troszkę żałuje że oddałem miejsce w finale pierwszej edycji - straciłem wtedy akurat tych 7 brakujących w klasyfikacji generalnej punktów Wink

Trzymam kciuki aby doszło do II Edycji Ligi w przyszłym roku. Miło byłoby znów pograć w tym samym (a może i większym) gronie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości