Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Mistrzostwa Polski w 2003 r. - stare dzieje
#1
TAK to zaczęła się na dobre moja (a więc i nasza) przygoda z flipperami, a co za tym idzie tam sięgają korzenie PSF-u! Mój boże to było 11 lat temu....
Maszyny były cztery, uczestników ze 20 góra ... No i flipper jak zawsze dla zwycięzcy Wink

Dla osób, które trafnie zidentyfikują z imienia i nazwiska TRZY osoby uwiecznione na tych fotach (jedną naprawdę nietrudno Wink flyersa flipperowego do wyboru mam przygotowanego. Dostanie go ten, kto zidentyfikuje ostatniego lub wszystkie trzy jednocześnie. Dla ułatwienia dodam, że mnie na nich nie ma ;-) I że dwie osoby są nadal aktywne w orbicie PSF-u. Odpowiadać proszę na FORUM, a więc tu!

Zapraszam i polecam: TU

PS. Słowo wyjaśnienia. Mam zdjęcia z z wszystkich kolejnych edycji MP. Niestety nie jestem w stanie sam ich wrzucić na stronę. ... piii wymuszona cenzura ... Nie mam pretensji ! - chodzi tylko o to, że na FB jest mi najłatwiej wrzucić. Piszę to tylko po to, by nie było znów zarzutów o nachlaną promocję.... miejsca, gdzie .... fliperów przez jedno i dwa P Wink

PS2. Wybaczcie ponowne wrzucenie tego wątku, ale mi admin skasował bez ostrzeżenia i napisał post factum: jak robisz "konkurs" z odpowiedziami na FB to tam go reklamuj
ach - czujny on jak zając za miedzą, a krząta się jak pszczółka na bratku Wink

udanego dnia, dla Admina toże !
#2
nieźle.. 4 maszyny i 20 graczy ładny przelicznik.
#3
Berud napisał(a):nieźle.. 4 maszyny i 20 graczy ładny przelicznik.

wiesz nawet pierwsze nowożytne olimpiady były skromne Wink
#4
ale to nic złego, właśnie pełen podziwu jestem że tyle ludzi chciało grac na tylko czterech maszynach
#5
Berud napisał(a):ale to nic złego, właśnie pełen podziwu jestem że tyle ludzi chciało grac na tylko czterech maszynach

aha Wink
minimalna frekwencja to było 20- bo był fatalny termin-czerwiec chyba
kiedyś to wszystko pojawi się na stronie, obiecuję!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości