Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koło ratunkowe na jutro kraków
#1
Witam,

Poszukuję osób z okolic Krakowa do pomocy. Prawdopodobnie trzeba będzie odebrać od klienta automat arcade i przetrzymać z 2-3 dni. Wszystko jest opłacone tylko gość ma ciśnienie straszne na pozbycie się sprzętu z uwagi na żonę i remont (zwyczajny PANTOFEL ^_^)

Prośba o kontakt na PRIV osoby mogące, w razie konieczności, dopomóc.

Pozdrawiam
Piotr
Odpowiedz
#2
a zdradzisz co to za maszyna?
Odpowiedz
#3
o swoich problemach z żoną wspominał ktoś na tej AUKCJI :mrgreen:
XIX
Odpowiedz
#4
Siwy napisał(a):o swoich problemach z żoną wspominał ktoś na tej AUKCJI :mrgreen:

a to dobre, dzięki
Odpowiedz
#5
za 3 paki niezłe trafienie,buda nie za piękna ale bebechy sie przydadzą ;-),tekken pali :mrgreen: graty!
Odpowiedz
#6
Sprawa zakończyła się sukcesem. Automat został wczoraj o 24 odebrany od przerażonego klienta. Pokój, w którym go żona zostawiła z automatem to 2x2m i kozetka. Kolega mówił mi przez tel że jak do niego wpadł do pokoju to gość z kozetki się podnosił dopiero. Podobno spał tam żeby mu żona siekierą nie rozpierdzieliła automatu ^_^

Nie wiem jak wy ale ja słuchając tej historii miałem śmiechu co nie miara Smile
Odpowiedz
#7
Dziwna ta baba nie lubi w arcade popykać ? :-)
Odpowiedz
#8
petercobra napisał(a):Sprawa zakończyła się sukcesem. Automat został wczoraj o 24 odebrany od przerażonego klienta. Pokój, w którym go żona zostawiła z automatem to 2x2m i kozetka. Kolega mówił mi przez tel że jak do niego wpadł do pokoju to gość z kozetki się podnosił dopiero. Podobno spał tam żeby mu żona siekierą nie rozpierdzieliła automatu ^_^

Nie wiem jak wy ale ja słuchając tej historii miałem śmiechu co nie miara Smile

dobre podstawa do scenariusz horroru na wesoło :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości