Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Krakowie
#91
Do tych niektórych mniej zadowolonych.
Zdecydowanej większości z tego co słyszałem i czytałem jest bardzo zadowolona.
Jeszcze raz radzę zastanowić się nad Sobą zastanowić i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie:
Do kogo, dlaczego i o co mam tak naprawdę pretensje.
Jestem otwarty na krytykę.
Mezik
#92
printimus napisał(a):
mezik napisał(a):Jedno slowo o piciu.
Wszystko bylo w miare ok :-> jak juz ktos zasypia to bardzo prosze nie na barze :-P
Natomiast jak ktos przesadzi i to totalnie czyli:
Zaczepia gosci w knajpie
probuje spacerowac po knajpie z zaponym papierosem
Probuje zapalic...

Wink

Woda na młyn :-D
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#93
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqaoP9Y[/youtube]
XIX
#94
W sumie racja ! Kto był ok ten zrozumie a kto nie był grochem o ścianę. Smile
Grunt ze fajnie było i jeszcze nie raz będzie!
Oczywiście komu się nie podobało ten nie wróci.
Przynajmniej wszyscy wiedza czego można się spodziewać na flipperach w Krakowie
:mrgreen:
Mezik
#95
Mezik, zaprosił byś może przedstawiciela Sterna do siebie?
#96
Moge zaprosic tylko nie bardzo wiem po co Smile bo ja nie jestem zainteresowany za bardzo nowymi maszynami ani dzierzawa itd.
Ale towarzysko zapraszam kazdego Smile
Mezik
#97
Maciek - świetny Turniej, gratulacje! I cieszę się, że miauem okazję pomóc udostępniając kotki (plus szacunek za naprawę i ledy!). Jesienią pewnie będzie już +10 maszyn (może ten Cyrk? Wink
Można też zrobić jakiś dodatkowy miniturniej na którejś z maszyn arcade które też w Chmielu stoją.
Co do alkoholu w cenie, to sam nieskromnie wypiłem z 8 browców, ale jak już zrobiłem się senny i kulka stała się za szybka, pojechałem grzecznie do domu się wyspać Smile
#98
skyline napisał(a):"Mini hitler"

pieknie, czlowiek wchodzi poczytac na forum,a tu jak nie wiecznie jakies kwasy,to juz zaczynaja sie wyzywac od Hitlerow !! masakra,jak tak dalej bedzie to to forum siegnie dna,i tak juz atmosfera jest mniej niz srednia,ale takie odzywki Undecided

skyline - myślę że Arm nie miał nic złego (bardzo złego) na myśli Wink BTW: lepszy miniHITLER niż maksiDUCE Wink ale fakt - było nieco szlamu niepotrzebnego i już więcej być nie powinno...

Gofer - zostaw groch w kącie! wiecie po co i dla kogo, CO ? :-P

Jaro - napisz jakie minusy, nie chodzi o wytykanie, a poprawa tego co uważacie, to Maćkowi pomoże

Miauchas dobrze mówi - zwł. miniTURNIEJ na wideoARCADE dobra rzecz! ;-) no musiałeś być senny, bo jak wychodziłeś to mówiłeś, że wypiłeś 10! hehe

Co do reszty, zwł. TILTÓW to odniosę się później

[ Dodano: 2014-03-01, 13:23 ]
kane11 napisał(a):
mezik napisał(a):Co to znaczy floty?
mamony, pieniędzy czyli.

kasy, chajsu, szmalu Wink

SĄ JUŻ WYNIKI NA WPPR: http://www.ifpapinball.com/view_tourname...22#results


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości