Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Krakowie
#76
Pewnie za jakies pol roku czy cos. Oprocz tego mala liga krakowska w jakies niedziele na spokojnie. O pomyslach i datach bede na bierzaco i formowal.

Na koniec chcialbym wszystkim bardzo serdecznie podziekowac za wspaniala za zabawe i sportowa rywalizacje.

Duzo sie nauczylem na tym 1 turnieju i nastepny powinien byc jeszcze lepiej przygotowany i ogarniety.
Mezik
#77
Dziękujemy bardzo z Kubą za fajnie spędzony czas w Ekstra miejscu (moja piwniczka może się schować) Brawo dla gospodarza za odwagę na organizację takiej imprezki. Gratulacje dla zwycięzców.Juz czekamy na raz następny

Ps Nie wiem jak to się stało ale w Jakubowej torbie wylądował telefon Zwycięzcy( Daniel odezwij się)
Mario
#78
I ja się przyłączę do gratulacji i podziękowań. Jest ich wiele ale na prawdę zasłużone. Z przyjemnością pojawię na kolejnym.
Gratulacje dla zwycięzcy! Daniel, wczoraj moc była z Tobą! :-D
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#79
Mezik, świetna impreza! Dzięki.
Samo miejsce super, flipery wkomponowują się tam idealnie. Lokal naprawdę świetnie urządzony. Gdybym mieszkał w pobliżu na pewno byłbym częstym gościem Smile
Organizacyjnie także bardzo duży plus.

Rywalizacja niesamowita. Półfinał w grupie z Czarkiem, Danielem i Mariuszem - emocje do ostatniej bili. W finale jeszcze mocniej - dwie pierwsze maszyny wygrane, spora przewaga, potem wtopa na Getaway... po 4 maszynach mamy z Danielem równą ilość punktów. Dogrywka na Creaturze, wtopa i... ostatecznie II miejsce.

Jedna rzecz do poprawy: trzeba bardziej przywiązywać uwagę do ustawień TILTów. Kilkukrotne przesuwanie w finale przez jednego gracza maszyny o pół metra bez jakichkolwiek konsekwencji na pewno nie wygląda zbyt dobrze.

Poza tym szczegółem zero zastrzeżeń Smile Na pewno z chęcią przyjadę na kolejny turniej do Krakowa Smile
#80
Podziękowania dla organizatorów ,bardzo udany turniej przy zaciętej walce do końca .Brawo dla Kuby który gra jak zawodowiec !
Jestem gotowy na powtórkę Smile

Ps.
Maciek wklej na forum fotki tego ruskiego flipperaSmile
#81
fajnie że się podobało i piszecie się na więcej
o ruskich flipperach będzie artykuł, poczekajcie
#82
Jedno slowo o piciu.
Wszystko bylo w miare ok :-> jak juz ktos zasypia to bardzo prosze nie na barze :-P
Natomiast jak ktos przesadzi i to totalnie czyli:
Zaczepia gosci w knajpie
probuje spacerowac po knajpie z zaponym papierosem
Probuje zapalic kolejnego papierosa siedzac przy barze
Itd.
Niestety takie zachowanie nie bedzie tolerowane.
Oczywiscie na koncu to Ja wychodze na tego zlego bo nie podaje alkoholu totalnie sprutemu juz klientowi
I generalnie sie czepiam.
Teraz ba spokojnie prosze jednak o chwile refleksji i zastanowienie sie czy faktycznie ja bylem tym zlym
Czy tez moze niezbym taktownym posunieciem bylo przyjechanie, nawalenie sie jak ruskie dzialo.

Co do tiltow to faktycznie pod koniec grania na royal rumble gruszka od tylta zjechala na sam dol a w geteway w ogole spadla. Nastepnym razem tak zakrece ze juz nie powinno spadac.
Mezik
#83
wszystko prawda, wszystko zgoda (poza ZAPONYM PAPIEROSEM - myślę, że to nie jest wielki problem, gorzej jeśli byłby ZAPALONYWink

co do TILTA to awaria, zdarzyć się może, niemniej uważam, że w czasie danego pojedynku poprawiać nie można, po OCZYWIŚCIE. inna sprawa, że w takim układzie każdy może tyrpać (a i następny gracz powiedzieć, że oni mieli bez, a ja mam teraz mocny i co wtedy?? jak to rozwiązać??). niemniej zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy to robią (i chwała im za to!). a TILT powinien być średni, BTW: parę lat temu jak byłem na UK Open to był taki, że jedno niemocne uderzenie z boku = SLAM a to też przegięcie.
#84
mezik napisał(a):Jedno slowo o piciu.
Wszystko bylo w miare ok :-> jak juz ktos zasypia to bardzo prosze nie na barze :-P
Natomiast jak ktos przesadzi i to totalnie czyli:
Zaczepia gosci w knajpie
probuje spacerowac po knajpie z zaponym papierosem
Probuje zapalic kolejnego papierosa siedzac przy barze
Itd.
Niestety takie zachowanie nie bedzie tolerowane.
Oczywiscie na koncu to Ja wychodze na tego zlego bo nie podaje alkoholu totalnie sprutemu juz klientowi
I generalnie sie czepiam.
Teraz ba spokojnie prosze jednak o chwile refleksji i zastanowienie sie czy faktycznie ja bylem tym zlym
Czy tez moze niezbym taktownym posunieciem bylo przyjechanie, nawalenie sie jak ruskie dzialo.

Co do tiltow to faktycznie pod koniec grania na royal rumble gruszka od tylta zjechala na sam dol a w geteway w ogole spadla. Nastepnym razem tak zakrece ze juz nie powinno spadac.

Wink
#85
Miejscówka najlepsza w Polsce - to trzeba przyznać od razu Smile
Wizualnie i klimatycznie heh.

Brakowało paru Sternów, ale to temat do dogrania Smile

Co do Tiltów - to absolutnie Łukasz nie masz racji.

Tilt na zawodach ma być ustawiony dosyć surowo - wiadomo nie tak, żeby robić Slamy, ale jak ktoś przegnie - to bye bye z gry.

Nie może być latania na prawo i lewo - bo na wielu zawodach od razu lecisz i spadasz.

Jak już u mnie coś ruszy, lub jakiś Stern pojedzie w trasę - to na bank będzie miał ustawiony Tilt jak należy.

Zauważyłem też, znaczny wzrost poziomu graczy - to naprawdę widać, to już nie są przelewki - rywalizacja naprawdę świetna.

Dzięki za świetne emocje!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#86
Dzięki było git!! :-D
Nie znałem maszyn od strony tiltu :-D
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#87
Prezes napisał(a):co do TILTA to awaria, zdarzyć się może, niemniej uważam, że w czasie danego pojedynku poprawiać nie można, po OCZYWIŚCIE. inna sprawa, że w takim układzie każdy może tyrpać (a i następny gracz powiedzieć, że oni mieli bez, a ja mam teraz mocny i co wtedy?? jak to rozwiązać??). niemniej zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy to robią (i chwała im za to!).
Łukasz, oczywiście zgadzam się z tym że w czasie gry tilta zmieniać się nie powinno. Jeśli jest to początek gry to można zacząć grę on nowa, jeśli końcówka - dokończyć. W tym drugim przypadku gracze powinni zachować się fair play.
Szczególnie gdy o tym że tilta nie ma dowiadujemy się podczas gry czwartego gracza na trzeciej bili. Dla jasności: nie mam do nikogo pretensji o złamanie regulaminu ani nic w tym stylu - wszystko było zgodnie z zasadami ale... z fair play miało zero wspólnego.

Aha i dla wyjaśniania: na tej maszynie i tak wygrałem, nie piszę o tym dlatego że przez to straciłem jakieś punkty ani tym bardziej po to aby kogoś napiętnować - ale po to aby zasygnalizować problem.

Ale mniejsza o to, było, minęło, wyciągnijmy wnioski i zapomnijmy Smile

Squall napisał(a):Tilt na zawodach ma być ustawiony dosyć surowo - wiadomo nie tak, żeby robić Slamy, ale jak ktoś przegnie - to bye bye z gry.
W 100% zgadzam się z Tobą.
Squall napisał(a):Nie może być latania na prawo i lewo - bo na wielu zawodach od razu lecisz i spadasz.
Delikatne szturchnięcia są naturalną częścią gry ale latanie z maszyną +/- pół metra nie ma z grą nic wspólnego. Przy takich założeniach to prawie każda bila jest "do wyjęcia"...
Osobiście preferuję grę spokojną, praktycznie bez trząchania ale może to błąd i gdybym więcej trząsł maszyną to wygrywałbym częściej Wink
#88
ja pamietam ROADSHOW to bylo chyba na Solcu, bez tilta i na parkiecie ladnie bylo mozna z nim latac, raz sobie reke przytrzasnolem o maszyne co stala obok Smile

gratulacje dla organizatorow !!! czytajac komentarze bylo super, dajcie fotki jakies jeszcze !
#89
"Mini hitler"

pieknie, czlowiek wchodzi poczytac na forum,a tu jak nie wiecznie jakies kwasy,to juz zaczynaja sie wyzywac od Hitlerow !! masakra,jak tak dalej bedzie to to forum siegnie dna,i tak juz atmosfera jest mniej niz srednia,ale takie odzywki Undecided
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#90
Ja również gratuluję gospodarzowi super miejscówki. Super atmosfera, super klimat właśnie na takie turnieje. Mam nadzieję, że mimo kilku minusów, jeszcze będziemy mieli przyjemność spotkać się i rozegrać kolejne bardzo emocjonujące turnieje w tym miejscu.

MEZIK, pełen SZACUN!!!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości