Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Krakowie
#16
Z hostelu to raczej zrezygnuję, szukam raczej normalnego hotelu (nie musza być od razy 4*) ale jakiś normalny standard wystarczy. Najważniejsze, żeby był blisko.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#17
A na ile osob?
Mezik
#18
Całe 3.
#19
Rzuce okiem na okice zrobie zdjecia pokoi i kilka cen
Mezik
#20
Bez przesady, podaj kilka namiarów, przybliżone ceny i to wystarczy.
#21
Fajnie ze juz nastepny turniej sie szykuje i obiecalem sie pojawic... ale prawdopodobnie wypadnie mi wyjazd na robote do Danii, wiec zaden termin nie przypasi Sad Bawcie sie dobrze!! PS dla ludzi spoza KRK polecam transport Polski Bus ostatnio do Katowic 200km za 10zl i powrot za zeta Big Grin szał!!
#22
Mysłowice też się meldują najlepiej w lutym :lol:
Mario
#23
I ja poproszę namiary na fajny nocleg. Standard opisany przez Jaro będzie w sam raz :-D
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#24
Mezik to może wrzuć namiary na hotele na forum.
Tez rozważam opcję przenocowania i powrotu w niedzielę Smile
#25
Jako krakowiak nie xnam hoteli w okolicy Smile bo i po co. Zaraz obok jakies20 m od knajpy jest
http://atlanticklub.pl/o-apartamentach
Rzuce okiem jak to wyglada na zywo oraz jakie ceny po sasiedzku moga zaproponowac. Reszte hoteli to chyba poprostu google near stradomska 15
Mezik
#26
A 15.02 nie dasz rady?
#27
15 lutego jestem na feriach z rodzina.

[ Dodano: 2014-02-08, 17:07 ]
do maszyn na turniej dolaczyl Royal Rumble
Mezik
#28
mezik napisał(a):15 lutego jestem na feriach z rodzina.

[ Dodano: 2014-02-08, 17:07 ]
do maszyn na turniej dolaczyl Royal Rumble

Jako że Gofer vel Mezik feriuje daję cynk, że wszystko zgodnie z planem = 22.02 gramy. maszyn będzie chyba 9. more soon
pzdr

[ Dodano: 2014-02-11, 08:57 ]
mezik napisał(a):Jako krakowiak nie xnam hoteli w okolicy Smile bo i po co.

terefere, a te na godziny? Wink choć TY masz Swoją metkę w pubie

[ Dodano: 2014-02-12, 07:32 ]
czy ktoś potrzebuje pomoc ze spaniem lub inną?

dojazd z dworca PKP (Dworzec Główny) i zarazem PKS to tramwaje 10, 52, 70. Trzeci lub czwarty przystanek, ale za każdy razem nazwa przystanku gdzie wysiadacie to Stradom (w zależności od linii, szczegóły: http://www.mpk.krakow.pl/ . Bilet 20 min. w zupełności wystarcza, zdaje się, że w każdy tramwaju jest biletomat (pierwszy wagon).
Polecam też: http://krakow.jakdojade.pl/
#29
Maszyny juz po pierwszym woskowaniu Smile przed turniejem 2 warstwa! Piwo juz sie chlodzi! Jestem tak podekscytowany ze moja zona ma mnie juz dosc!
Mezik
#30
Mezik mam dwa pytanka:
Do której PUB jest czynny w piątek? O której ostatecznie zamierzasz otworzyć w sobotę?
Pytam gdyż cały czas rozważam rożne opcje dojazdu Smile
A i jeszcze:
mezik napisał(a):Rzuce okiem jak to wyglada na zywo oraz jakie ceny po sasiedzku moga zaproponowac.
udało Ci się coś dowiedzieć? Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości