Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 2014 (wstępne ustalenia)
#46
To zabierz ją ze sobą w ramach niespodzianki urodzinowej :lol:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#47
PPPP2 czyli turniej sprzed roku wspominam bardzo dobrze - zrobię wszystko co w mojej mocy aby w tym roku także pojawić się w Dźwirzynie na te 3 dni Smile

Kto nie był a zastanawia się czy jechać... niech przejrzy relacje (i zdjęcia) z poprzedniej imprezy. NAPRAWDĘ WARTO!
#48
mucha napisał(a):byłem na dwóch, chciałbym być i na trzecim, ale kobieta mi się stawia, że trzeci rok z rzędu w jej urodziny ja na turnieju będe :mrgreen:
Powiedz, że urodzin miała już 18, a turniej będzie dopiero trzeci Smile
#49
A ja chciałbym się pojawić Wink W Warszawie mnie nie było a tu mieszkam, wstyd. Ale nad morze bym pojechał Smile
#50
Pinball Wizzard napisał(a):To zabierz ją ze sobą w ramach niespodzianki urodzinowej :lol:

trzeci rok z rzędu na ten sam tekst nie da się nabrać :mrgreen:
#51
Mucha musisz zabrać drugą połówkę do Sopotu i w drodze powrotnej w pobliżu lokalizacji turnieju unieruchomić auto na parkingu. Wtedy jak już będziecie tak blisko a to będzie piątek wieczór i mechanik dopiero w poniedziałek to grzechem będzie nie odwiedzić Dźwirzyna :mrgreen:

Pozostałych mocno zachęcam i zapraszam nad morze :!:
#52
hehe, coś wykombinuje :mrgreen:
a na poważnie to, będzie drugie dziecko, termin na koniec września początek października, i połowa już z takim brzuchalem nie chce się nigdzie wybierać ;-)
#53
Co nie chce ? To dla dziecka najlepsze ! Kazdy lekarz zaleci nawet krótką chwile nad morzem , troche jodu nikomu nie zaszkodziło .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
#54
Już sprawę mam prawie dograną, na tą chwilę na 90% będe :mrgreen:
#55
Diablo napisał(a):Co nie chce ? To dla dziecka najlepsze ! Kazdy lekarz zaleci nawet krótką chwile nad morzem , troche jodu nikomu nie zaszkodziło .
Podobno flippery dobrze "jodzą".
#56
tym razem nie odpuszczę i się pojawię - muszę! nie mam wyjścia
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#57
Ja również deklaruję obecność.
#58
Marcin, jak sprzedaż swoje najlepsze wypasy, na czym będziemy grać ?? :-D
#59
na pozostałych szrotach ;-)
#60
hehe :-)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości