Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto wpada jutro do Rzeszowa?
#1
Są chętni na jutro pograć sobie w Rzeszowie?

6 maszyn na dzień dobry.

Metallica LE, ACDC LE, XMEN LE, Spiderman, Shrek i kultowy stary Indiana Jones Williamsa.

Dawać znać!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#2
Squall napisał(a):Są chętni na jutro pograć sobie w Rzeszowie?

6 maszyn na dzień dobry.

Metallica LE, ACDC LE, XMEN LE, Spiderman, Shrek i kultowy stary Indiana Jones Williamsa.

Dawać znać!

a gdzie ? w domu czy gdzie indziej ??
Odpowiedz
#3
Panie z jednodniowym wyprzedzeniem informujesz ? mi 1 dzien zajmuje sama wyprawa ;-)

zrob jakies after party po turnieju w Bytomiu lub Myslowicach to chetnych sie sporo znajdzie !!!
Odpowiedz
#4
Jestem bardzo zainteresowany Smile
Odpowiedz
#5
W biurze Smile

Informuję dopiero teraz bo sam nie wiem co będzie za 2 dni
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#6
Od ktorej?
Odpowiedz
#7
Można nawet od rana - od 10 do max 23-ej - tak sądzę.

Zobaczymy ile osób wpadnie i wtedy zrobimy jakiś w miarę prosty i przyjemny turniej.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#8
mam na jutro jakieś plany ale kusisz bardzo... Wink

to granie już zaklepane czy uzależniasz od liczby chętnych?
XIX
Odpowiedz
#9
Sens jest wtedy, kiedy pojawi się kilka osób, żeby było jakieś współzawodnictwo. Generalnie jestem dostępny jutro praktycznie cały czas, także zapraszam.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#10
w takim razie czekam czy ktoś jeszcze się zgłosi...
XIX
Odpowiedz
#11
Szkoda, że dopiero teraz się ta opcja pojawiła...kusi mnie podskoczyć na parę godzin. Może krakusa jakiegoś czy ślązaka bym zgarnął po drodze żeby taniej wyszło... Ale qrde miałem inne plany. Daj jakiś adres w razie czego.
Odpowiedz
#12
No to wpadajcie w kilka osób i będzie raźniej, masz po drodze - z przystankami przez Kraków pojedziecie max 3,5 godziny i to żółwim tempem. Pogramy sobie i zobaczysz jak się gra na nowych Sternach. Adres podam jak wyruszycie, przez SMS - miejscowość Sokołów MŁP.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#13
Żałuję, ale nie dam rady tym razem.
Odpowiedz
#14
No nic, szkoda. Sam jestem sobie winien, ale wcześniej nie mogłem dać znać, bo wróciłem z Wawy późno.

Na przyszłość postaram się dać znać wcześniej min. kilka dni wcześniej.

Nie zmienia to jednak faktu, że dzisiaj maszyny są u mnie dostępne. Także jak ktoś z Was da radę przybyć będzie spox. Wiele Grandów czeka cały czas na zdobycie Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#15
kilka dni wyprzedzenia pls
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości