Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
#46
NEX napisał(a):Czarek, Hobbit pojawi się dopiero pewnie za rok i nie będzie to Stern tylko JJP. Jeśli natomiast masz na myśli Władcę Pierścieni to tej maszyny.... nie ma w rozpisce umieszczonej w poście rozpoczynającym ten wątek.

no właśnie :mrgreen:
Odpowiedz
#47
Tak, doczytałem dopiero po wysłaniu. Ale tak czy inaczej chętnie na LOTR'a bym gdzieś przysiadł Smile
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#48
W celach "promocyjno-reklamowych" zwracam się z prośbą o polubienie profilu facebook'owego Flippery.pl Smile

Strona produktowa oraz sklep internetowy jest obecnie tworzony.
Na dzień dzisiejszy na tym profilu możecie zobaczyć świeżutkie "logo" flippery.pl :-D

ps. mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
Odpowiedz
#49
Polubione.
Odpowiedz
#50
Podziękowane Wink
Odpowiedz
#51
zrób od razu stronę firmową, bo tak to jest jak ze znajomymi Big Grin ale polubione.
Logo bardzo przyjemne dla oka, kolorystyka może trochę za bardzo spiderman Big Grin
Odpowiedz
#52
Wczoraj " na Wiglilę" otrzymałem emaila, że flippery już płyną do Polski Smile

Planowany termin dotarcia do Gdańska 13 styczeń 2014 :!:
Odpowiedz
#53
Pechowo pechowo...
Mezik
Odpowiedz
#54
mezik napisał(a):Pechowo pechowo...

wiadomo u-booty, krakeny itp. :lol:
Odpowiedz
#55
Sporting napisał(a):flippery już płyną

-czy przesyłkę można obserwować ? Wink
Odpowiedz
#56
Sebastian G napisał(a):
Sporting napisał(a):flippery już płyną

-czy przesyłkę można obserwować ? Wink

z drona chyba Wink
a serio pewnie tak, ale czy to az tak Cie ekscytuje? tzn. nowe Sterny w Polsce to JEST WYDARZENIE, ale zeby patrzec gdzie jest statek...
Odpowiedz
#57
pewnie współpracuje z somalijskimi piratami!
Odpowiedz
#58
Do ekscytacji to mi raczej daleko (po prostu żartuję ),a nie jest to wydarzenie ?
Odpowiedz
#59
Prezes napisał(a):
Sebastian G napisał(a):
Sporting napisał(a):flippery już płyną

-czy przesyłkę można obserwować ? Wink

z drona chyba Wink
a serio pewnie tak, ale czy to az tak Cie ekscytuje? tzn. nowe Sterny w Polsce to JEST WYDARZENIE, ale zeby patrzec gdzie jest statek...

W sumie to może zrobić jakieś welcome party. Np. First container full of Stern pinball machines launch event in Rzeszów?
Odpowiedz
#60
Sebastian G napisał(a):Do ekscytacji to mi raczej daleko (po prostu żartuję ),a nie jest to wydarzenie ?

JEST, prawie jak ladowanie na Ksiezycu Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości