Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
#31
Sporting napisał(a):Chciałem poinformować, że pierwsza dostawa fabrycznie nowych flipperow Stern'a jest już w kontenerze ! Smile

Statek wypływa 17-go grudnia wiec pewnie w sylwestra jeszcze nie zagramy Wink

ale w nowym roku ... ale w nowym roku ... ale ... nie mogę się już doczekać Big Grin Big Grin Big Grin

PIĘKNIE !
I ja i ja ! Wink
Odpowiedz
#32
kane11 napisał(a):
Prezes napisał(a):aha - piszemy FLIPPERY przez dwa P, co prawda przez jedno jest też poprawna, ale 3mamy się tego :!:

A może być pinballe?

Sam używam w artykułach słowo PINBALL wymiennie z FLIPPER , niemniej od strony poprawności językowej nie jest to w pełni zgodne z jej literą, choć jak sądzę dopuszczalne.

W wielu językach mówi się FLIPPER, a nie PINBALL, nawet w większości. Poza tym podobnie jak przed laty w polskim, używa się BILARD ELEKTRYCZNY. Jeśli ktoś nie wierzy niech wstuka w wikipedii ang. PINBALL, a następnie sprawdzi inne języki.

Reasumując mówmy i piszmy FLIPPER, PINBALL starajmy się nie, (nawiasem mówiąc nie słyszałem, by ktoś tak mówił), a niech do historii przejdzie BILARD ELEKTRYCZNY ;-)
Odpowiedz
#33
Nie mogę się doczekać aż pokaże Wam czyściutkie, pachnące a przedewszystkim nowe flippery.
Obiecuje, że za rok-dwa bedą stały w każdym dużym mieście w Polsce. ( szczegóły w innych postach )


TO MOŻNA MIEĆ NADZIEJE ,ŻE U NAS NAS NA "POZNAŃSKIEJ PROWINCJI" TEŻ SIĘ JAKIŚ POKAŻE :?: :?: :?:
Odpowiedz
#34
leszek golon napisał(a):TO MOŻNA MIEĆ NADZIEJE ,ŻE U NAS NAS NA "POZNAŃSKIEJ PROWINCJI" TEŻ SIĘ JAKIŚ POKAŻE :?: :?: :?:

Jeśli Twoja "prowincja" jest dużym miastem w Polsce, to możesz mieć pewność ... że pokaże się niejeden Wink
Odpowiedz
#35
No to trzymamy za słowo. Z wielką chęcią położyłbym łapy na sternowskich stołach marvelowych.
Odpowiedz
#36
Polecam uwadze klub http://www.hulakula.com.pl (naszego sponsora ),moim zdaniem mają idealne warunki ,pełno gier arcade ,kręgielnią itd.,cieplutko milutko,tylko flipperów brak Smile
Odpowiedz
#37
Sporting napisał(a):Chciałem poinformować, że pierwsza dostawa fabrycznie nowych flipperow Stern'a jest już w kontenerze ! Smile
Statek wypływa 17-go grudnia wiec pewnie w sylwestra jeszcze nie zagramy Wink
ale w nowym roku ... ale w nowym roku ... ale ... nie mogę się już doczekać Big Grin Big Grin Big Grin
Super Smile
A może zdradzisz gdzie staną pierwsze egzemplarze? Wink
Odpowiedz
#38
Konrad to jak to gdzie?

W RZESZOWIE Smile W POLSCE B jak Bilard Elektroniczny Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#39
Rzeszów Stolicą Sternów będzie ! w sumie to już jest bo znam takiego jednego z Rzeszowa co nakupował tego dużo Big Grin
Odpowiedz
#40
Jak głosi hasło reklamowe ... " Rzeszow stolicą innowacji" Wink
Odpowiedz
#41
Sporting napisał(a):Jak głosi hasło reklamowe ... " Rzeszow stolicą innowacji" Wink

to dobrze, że coś wreszcie drgnęło, bo jak dotąd Rzeszów słynął z czegoś innego ;-)

http://demotywatory.pl/937717/
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#42
Kolega z biurka na przeciwko odbił mi dziewczyne też był z Rzeszowa
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#43
Ja też czekam z niecierpliwością na Tolkiena w wersji flipperowej ... Bywalcy za granicą już zapewne grali na tym cacku a ja czekam i już się nakręcam :mrgreen:
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#44
ale, o jaką maszynę tobie chodzi ???
Odpowiedz
#45
Czarek, Hobbit pojawi się dopiero pewnie za rok i nie będzie to Stern tylko JJP. Jeśli natomiast masz na myśli Władcę Pierścieni to tej maszyny.... nie ma w rozpisce umieszczonej w poście rozpoczynającym ten wątek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości