Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Witam ponownie Smile

Pragnę poinformować, że wczoraj do naszego magazynu dotarło 21 szt flipperow Smile
Oczywiście Metallica i Star Trek czy AC/DC ale najważniejsze, że mamy 2 najnowsze maszyny STERN'a :

AC/DC wersja Premium LUCI
oraz
MUSTANG wersja PRO

ps. pierwszy Mustang w Polsce bedzie instalowany dziś w Łodzi !!!
wraz z Metallica oraz AC/DC
Odpowiedz
WOW!!
Odpowiedz
Niezła dostawa, a gdzie dokładnie w tej galerii łódzkiej ?
Odpowiedz
A czy dopłynęły jakieś tekstylne (i nie tylko) gadżety ?
Odpowiedz
Kraków czeka na Sterny! Jak na razie to można pograć na takich Sternach :lol: [Obrazek: trunek_7805_org.jpg] :mrgreen:
Odpowiedz
Berud napisał(a):Niezła dostawa, a gdzie dokładnie w tej galerii łódzkiej ?

Z tego co wiem to gdzieś, gdzie jest IKEA ( chyba Port Łódź )
Za kilka dni otwarcie lokalu , poinformujemy niebawem Smile

[ Dodano: 2014-05-21, 13:56 ]
Busol napisał(a):A czy dopłynęły jakieś tekstylne (i nie tylko) gadżety ?

STERN miał dodać gadżety do części zamiennych ale jeszcze nie rozpakowaliśmy wszystkich pudeł.

ps. zamówiliśmy na magazyn ponad 150 części zamiennych.
Odpowiedz
super, czekam na dalsze info Smile

a Wrocław też czeka na Sterny! i to nie te z Żabki..
Odpowiedz
Berud napisał(a):jakiś salon Forda zamówił już mustanga Big Grin ?


Załączone pliki Miniatury
   
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
Nie chcałem otwierać nowego wątku, to pociągnijmy dalej tego trupa. Bylem dzisiaj w Warszawie i udalo mi sie na dwie godzinki wyskoczyc do Hula Kula. Pogralem na Metalicem AC/DC i Star Treku i powiem wam... zajebiscie! W wielu miejscach czytalem, ze Sterny t niby jednak troche nie to i zupelnie nie wiem o co chodzi. Moze za malo ograny jestem na Williamsach / Bally czy Gotliebach. Pykalem tyle co bylo kasy w barakach w Szczecinie za dzieciaka, wiec to jzu raczej wspomnienia.

Moge jakosc zrozumiec narzekania na "plastik", no ale wlasciwie to tez nie do konca. Te druciane rampy sa lepsze? Moze moglyby byc tu i uwdzie lepiej wykonane, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Gralo sie bardzo fajnie. Z jakiegos powodu bardzo podobala mi sie rampa z drop targetami z krzyzy na Metallice. Start Trek fajnie dynamiczny, chociaz kula czasami latala nad rampami.

Nie znalem zasad, wiec wyniki zenujace, ale frajdy mnostwo.
Maly mankament - Metallica z moich 15 PLN wrzucancyh w drobniejszych zrobila mi 4 i 1/5 kredytu. Po kazdej grze musialem restartowac maszyne, mimo ze na wyswietlaczu pokazywalo kredyty to "start" nie reagowal. Obsluga zalecila odlaczanie i podlaczanie ponownie do pradu - faktycznie pomagala, ale moze moglibyscie na to zerknac Smile

Ogolnie - gdyby nie bylo alternatywy tanszych starych maszyn, to bym juz bral Sterna Wink A tak, to jak w koncu kupie, wstawie i sie sprawdzi to nie wykluczam, ze druga maszynka bedzie jakis Stern.
Odpowiedz
theadam napisał(a):Pogralem na Metalicem AC/DC i Star Treku i powiem wam... zajebiscie! W wielu miejscach czytalem, ze Sterny t niby jednak troche nie to i zupelnie nie wiem o co chodzi.
Stern jak każda inna marka posiada w swojej historii maszyny słabe, przeciętne i bardzo dobre.
Metallica i Star Trek to bardzo udane flipery. A wersji Limited Edition (mozna byo zagrać w Rzeszowie) po prostu wymiatają Smile

Co do narzekania - zawsze znajdzie się maruda której wszystko co nowe nie pasuje (czasem zdarzają się przypadki gdy taka maruda zmienia zdanie o 180 stopni - co z boku wygląda przekomicznie Wink ).
A najlepiej samemu zagrać i ocenić Smile Mnie ST od samego początku bardzo przypadł do gustu.
Odpowiedz
NEX napisał(a):czasem zdarzają się przypadki gdy taka maruda zmienia zdanie o 180 stopni - co z boku wygląda przekomicznie

Tylko świnia nie zmienia poglądów. :-)
Odpowiedz
Sporting napisał(a):Jesli chodzi o ogolnie dostępne miejsca to obecnie są tylko w Warszawie i Rzeszowie.

Prawdopodobnie w marcu będą stały w Łodzi.

Oczywiście na bieżąco będziemy informować.

Sorka za napinkę ale z kilkunastu ostatnich wpisów w tym wątku wyglada to tak:
Warszawa ( gracze ) są zadowoleni ze stawek oraz z samych maszyn

to co z maszynami w Warszawie.... :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
AC/DC stoi na Białołęce (jest w Lokalizatorze). Reszta niestety niedostępna.
Szkoda że Sternów w Warszawie już nie ma. Przez 1,5 roku mieliśmy fajna miejscówkę.
Trzymam kciuki aby maszyny z czasem wróciły
Odpowiedz
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MvefdrNaAPg[/youtube]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości