Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):powtórzę tylko: uważam, że na maszynach Sportinga powinna się pojawić informacja o PSF-ie. to nie jest przecież nic wielkiego, a jakaś forma podziękowania za używanie tej strony do reklamy
Gdy ostatecznie uzgodnimy termin turnieju w HK przygotuje się jakiś plakacik i może uda się umieścić go gdzieś w pomieszczeniu w którym stoją maszyny (na przykład na ścianie). Oczywiście jeśli HK wyrazi na to zgodę.

BTW Łukasz czy (w podziękowaniu za reklamę na stronie głównej) umieściliście na maszynach w Bytomiu jakąkolwiek informację o PSF? Byłem tam - jak dobrze pamiętam 3 razy - i nic takiego nie widziałem....
.
.


No i to jest całe CLUE Smile NEX strzał w 10!


Łukasz więcej ogarnięcia w czasoprzestrzeni życzę - potem pytasz o co kaman - a no własnie o takie kwiatki Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
Roll-up PSFu miał być ale nie dojechał po MP.
Na każdym dyplomie też było logo PSFu.
Jak kto pyta(ł) gdzie można szukać info o flipperach (lub fliperach) w Polsce to podajemy adres: flippery.com.pl

Bo oczywiście nam wszystkim chodzi wyłącznie o dobro naszego klubu (stowarzyszenia/środowiska) Wink



PS. Również ostatnio wykonana na koszt Printimus Pinball koszulka dla Prezesa ma logo PSFu.
Odpowiedz
A tam ;-) Roll-up nie dojechał od listopada? Ciężko było druknąć jakieś małe karteczki z adresem PSFu? Wink
W relacji TV nie było słowa o PSF
Nawet na Twoim FB nie było wzmianki o PSF dopóki nie zastrajkowałem i nie powiedziałem że nie wrzucę linka do tej strony dopóki taka wzmianka nie pojawi się Wink

Obaj z Łukaszem od jakiegoś czasu promujecie markę PP a nie PSF.

OK Wasza sprawa, nie wtrącam się. Zwróciłem tylko na to uwagę w momencie gdy Łukasz wymagał od kogoś czegoś czego nie robi sam - i tyle.
Odpowiedz
U mnie w Chmielu nie ma zadnej wzmianki o PSF a chetnie umieszcze tylko jakos nikt mi o tym nie przypomnial :-P
Mezik
Odpowiedz
NEX napisał(a):A tam ;-) Roll-up nie dojechał od listopada?

No to niestety prawda z tym roll-upem. Kontakt z CDQ jest trudny - opakowania od moich roll-upów udało nam się odzyskać jakoś 2 tygodnie temu dopiero po wielokrotnych prośbach, monitach itd.

NEX napisał(a):Ciężko było druknąć jakieś małe karteczki z adresem PSFu? Wink

Nie skądże. Drukuje się luźniutko. Tylko kto za to ma zapłacić (projekt, druk)?

NEX napisał(a):W relacji TV nie było słowa o PSF

Za TV nie odpowiadam(y).

NEX napisał(a):Nawet na Twoim FB nie było wzmianki o PSF dopóki nie zastrajkowałem i nie powiedziałem że nie wrzucę linka do tej strony dopóki taka wzmianka nie pojawi się Wink
Obaj z Łukaszem od jakiegoś czasu promujecie markę PrintimusPinball a nie PSF.

Na FB umieszczamy info nie tylko o imprezach Printimus Pinball - było o Beer Cup'ie bez strajków.

Co ciekawe, informacje o innych imprezach (Silesia Cup, Beer Cup) na żaluzji PSFu pojawiały się prawie natychmiast po ogłoszeniu terminu, a jak piszesz umieszczenie tego samego o imprezach Printimus Pinball warunkowałeś dodatkowymi działaniami z naszej strony.

Zatem pozwól, że zapytam - gdzie mógłbym znaleźć informację/reklamę PSFu na stronach wspomnianych imprez?

NEX napisał(a):OK Wasza sprawa, nie wtrącam się. Zwróciłem tylko na to uwagę w momencie gdy Łukasz wymagał od kogoś czegoś czego nie robi sam - i tyle.


To że promuję markę Printimus Pinball to chyba nie jest dziwne?

Ale - niech mi będzie wolno luźno zacytować jednego z członków komitetu organizacyjnego MP - trzeba sobie było dopilnować, żeby daszki reklamowe Printimusa, itd., były umieszczone na każdej maszynie.

Jak się PSF wreszcie określi, o co właściwie komu chodzi, to zapewniam, że z mojej strony nie będzie problemów, żeby PSF reklamować w podobnym zakresie, w jakim PSF będzie reklamował Printimus Pinball.

[ Dodano: 2014-02-26, 13:58 ]
mezik napisał(a):U mnie w Chmielu nie ma zadnej wzmianki o PSF a chetnie umieszcze tylko jakos nikt mi o tym nie przypomnial :-P

Bo samotny szeryf NEX jest mega obiektywny Smile Ciesz się, że jeszcze mu nie podpadłeś Smile
Odpowiedz
Panowie!!!!!
Wiosna, a tu ciągle to samo. Odpiszę jakoś, ale dajcie spokój, bo znów będzie piekło czy raczej piekiełko przemieszane z bagnem (polskim rzecz jasna) :-?
Teraz tylko powiem tyle: atakowanie mnie że nie promuję PSF-u jest draństwem, mam sobie na czole wydziarać ?!?
Idę na spacer, też Wam polecam.
adieu
Odpowiedz
printimus napisał(a):Nie skądże. Drukuje się luźniutko. Tylko kto za to ma zapłacić (projekt, druk)?
Ile kosztuje "zaprojektowanie" i wydrukowanie karteczki z napisem "Polskie Stowarzyszenie Flipperowe www.flippery.com.pl"? 10 groszy? Smile

printimus napisał(a):Za TV nie odpowiadam(y).
Ale chyba za to co mówicie do kamery już odpowiadacie ;-) A o PSF ani Łukasz ani Ty słowem nie wspomnieliście

printimus napisał(a):Co ciekawe, informacje o innych imprezach (Silesia Cup, Beer Cup) na żaluzji PSFu pojawiały się prawie natychmiast po ogłoszeniu terminu, a jak piszesz umieszczenie tego samego o imprezach Printimus Pinball warunkowałeś dodatkowymi działaniami z naszej strony.
Mylisz dwie sprawy. Ja nie zabraniałem Łukaszowi wrzucania na stronę informacji (ma dostęp i mógł zrobić to w każdej chwili) tylko odmówiłem zrobienia tego WŁASNORĘCZNIE dopóki reklama nie zadziała w dwie strony.
Poza tym:
Info o Silesia Cup przygotowałem sam (Łukasz nic nie podesłał, choć o Bytomiu podsyła zawsze). Materiały o ostatnim turnieju w Bytomiu dostałem od Łukasza w piątek wieczorem, w niedziele wieczorem było na stronie. Poświęciłem niedzielny wieczór na to aby info o Bytomiu pojawiło się na stronie. Zrobiłem to choć wcale nie musiałem!

printimus napisał(a):Jak się PSF wreszcie określi, o co właściwie komu chodzi, to zapewniam, że z mojej strony nie będzie problemów, żeby PSF reklamować w podobnym zakresie, w jakim PSF będzie reklamował Printimus Pinball.
Aktualnie na głównej stronie PSFu sa Twoje reklamy a w zamian nie ma nic. Mnie osobiście taka sytuacja nie wydaje się w porządku.
Prezes napisał(a):Teraz tylko powiem tyle: atakowanie mnie że nie promuję PSF-u jest draństwem,
Nie. To stwierdzenie faktu po obejrzeniu tego klipu: http://www.youtube.com/watch?v=cyPwBMCbn...e=youtu.be

A draństwem to jest uporczywe strofowanie ludzi za to że w HK nie ma reklam PSF w momencie gdy w Bytomiu nie ma ich od prawie roku!!!!
.
.
Odpowiedz
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Nie skądże. Drukuje się luźniutko. Tylko kto za to ma zapłacić (projekt, druk)?
Ile kosztuje "zaprojektowanie" i wydrukowanie karteczki z napisem "Polskie Stowarzyszenie Flipperowe www.flippery.com.pl"? 10 groszy? Smile

Zrób i wydrukuj. Przyślij do nas albo przywieź. te 10 groszy zapłacę Ci przy odbiorze. To będzie netto czy z VATem? chcesz dane do faktury? rozumiem, że swoją pracę i ludzi, którzy dla Ciebie coś robią, również wyceniasz wg powyższych stawek?

NEX napisał(a):Aktualnie na głównej stronie PSFu są Twoje reklamy a w zamian nie ma nic. Mnie osobiście taka sytuacja nie wydaje się w porządku.

Jakbym nie dał się namówić Prezesowi na wpieranie PSFu dawno temu to dzisiaj u mnie stałaby nowiutka maszyna Premium albo LE od Sportinga albo Cactus Canyon czy zestawik MB+TAF+kilka fajnych classiców. Ale Prezes nie dbając o interes PSFu - namówił mnie...

Przez kilka ostatnich lat PSF dostał ode mnie w różnej formie tyle, że ta reklama powinna tam być już for ever - biorąc pod uwagę, co ja dostałem od PSFu w zamian. No chyba, że jak wyżej - uważasz, że to wszystko jest warte 10 groszy. Jeśli tak, to rzeczywiście należy niezwłocznie zrobić z tym porządek. Bo jak to możliwe, żeby taką super powierzchnię reklamową z ogromną oglądalnością na stronie, do której nie można się dopchać - sprzedawać tak tanio.
Aż się boję zapytać, ile dają pozostałe firmy - szczególnie JJP, Stern, Onet, Stare Cegły, itd. - rozumiem, że na ich stronach reklama PSFu jest i dlatego przeszkadza Ci tylko to, co dotyczy mojej firmy?
Odpowiedz
printimus napisał(a):Jakbym nie dał się namówić Prezesowi na wpieranie PSFu dawno temu to dzisiaj u mnie stałaby nowiutka maszyna Premium albo LE od Sportinga albo Cactus Canyon czy zestawik MB+TAF+kilka fajnych classiców. Ale Prezes nie dbając o interes PSFu - namówił mnie...
Przez kilka ostatnich lat PSF dostał ode mnie w różnej formie tyle, że ta reklama powinna tam być już for ever - biorąc pod uwagę, co ja dostałem od PSFu w zamian.
Z tego co mi wiadomo fundowałeś nagrody na MP w zamian za reklamę na tych imprezach. Skoro uważasz że zostałeś w jakiś sposób pokrzywdzony to zgłoś pretensje do Prezesa - on chyba z Tobą uzgadniał szczegóły biznesowe.
printimus napisał(a):Aż się boję zapytać, ile dają pozostałe firmy
Nie miałem kompletnie nic wspólnego z umieszczaniem reklam na stronie głównej. To w 100% dzieło Prezesa. Jego pytaj.
printimus napisał(a):rozumiem, że na ich stronach reklama PSFu jest i dlatego przeszkadza Ci tylko to, co dotyczy mojej firmy?
Nie. Cofnij się do początku tej dyskusji. Prezes strofował Jarka, iż reklamuje się na tym forum w zamian nie umieszczając reklam na swoich fliperach. Ponieważ Prezes jest mocno związany z Twoim projektem podałem przykład Twoich firm i Twojej gralni w której tez nie ma reklam PSF pomimo iż na stronie (i to głównej) PSF reklamy Twoich firm są.
Odpowiedz
[Obrazek: pjq.gif]
Odpowiedz
Wyborne
Odpowiedz
Ej no nie przesadzajcie z tym ze prezes nic nie robi. Do chmielu zaprosil gazety i 2 radia i o psf gadal i gadal. Oczywiscie materialu nagrali z 20 minut a w radiu bylo kilka. Moze ci z tv wycieli to co bylo dla nich interesujace. W sumie bardziej o psf gadal niz o mojej knajpie :evil: ale on zorganizowal wiec nie narzekam.
Ana koniec dodam ze chetnie zagralbym na sternach
Mialem tylko okazje grac w na t3 oraz rozklekotanych i zaniedbanych piratach z karaibow i spidermanie. Wygladaly super ale grac sie nie dalo :/
Mezik
Odpowiedz
NEX - dzięki za zrozumienie Smile
Odpowiedz
http://www.flippery.pl/gdziegrac.html
Odpowiedz
janekV8 napisał(a):Tak w moim stylu, bonusem i to bez mnożnika :-P
[Obrazek: 56IMG_0614.jpg]

Twój ruch Konrad :mrgreen:
[Obrazek: gcst.jpg]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Miałem już ostatnią misję z lvl II, szkoda że nie udało się odpalić Wizard Mode II.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości