Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SILESIA CUP II 2013
#16
To chętnych z wawy jest więcej. Ja też szukasz wolnego miejsca.
Może lepiej będzie wynająć autokar??
#17
aby był sens wynająć busika musi być z 10 osób
#18
Tez szukam transportu Smile

Paweł, może uzbierałoby się te 10 osób... Wink
#19
Hmm... w jedną i w drugą ?
#20
Ja chętny w obie strony.
#21
trzeba liczyć że wynajęcie busa na taki wyjazd w obie strony to będzie koszt około 1k czyli po około 100pln na głowę w obie strony
#22
Paweł napisał(a):trzeba liczyć że wynajęcie busa na taki wyjazd w obie strony to będzie koszt około 1k czyli po około 100pln na głowę w obie strony
Niestety chyba drożej. Z ciekawości wysłałem pytanie do pierwszej z brzegu firmy świadczącej takie przewozy. Odpowiedź: 1750 PLN :/
#23
Polski Bus może. Z Katowic tylko by Was trzeba było odebrać...a może jakaś komunikacja stamtąd koło Maria jeździ.
#24
Pozostają więc tradycyjnie samochody.
#25
NEX napisał(a):
Paweł napisał(a):trzeba liczyć że wynajęcie busa na taki wyjazd w obie strony to będzie koszt około 1k czyli po około 100pln na głowę w obie strony
Niestety chyba drożej. Z ciekawości wysłałem pytanie do pierwszej z brzegu firmy świadczącej takie przewozy. Odpowiedź: 1750 PLN :/
Bo wysłałeś do pierwszej z brzegu, jakby pokopał trochę to na pewno coś w okolicach 1K by się znalazło.
#26
Wchodzę na www.economybookings.com albo www.rentalcars.com i wpożyczam (lotnisko W-wa) np. Opla Vivaro na 9 osób za 520zł. Do tego paliwo za ok. 250-260zł. i wychodzi po 87zl. na osobę w obie strony.. Gdzie te tysiące, o których piszecie?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#27
DAL.CG napisał(a):Wchodzę na www.economybookings.com albo www.rentalcars.com i wpożyczam (lotnisko W-wa) np. Opla Vivaro na 9 osób za 520zł. Do tego paliwo za ok. 250-260zł. i wychodzi po 87zl. na osobę w obie strony.. Gdzie te tysiące, o których piszecie?
Piszesz o wypożyczeniu busa, my mieliśmy na myśli wynajęcie busa (czyli z kierowcą). Samo wypożyczenie wyszłoby nawet taniej (widziałem takie 9 osobowe auta po około 300 PLN za dobę) tylko wtedy ktoś musiałby robić za kierowcę a jeśli tak to równie dobrze można jechać własnym autem.
#28
chodzi o kierowce w tym wszytstkim Big Grin
zrobiłem edycję posta : każdy z nas ma ochotę napić się piwka...kierowca ma przeebane...
#29
:-D nic nie ma w opcjach dodatkowych na temat piwka na tych stronach :-D
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#30
Chyba, że znajdzie się jakiś kierowca-ochotnik.
Czekamy na zgłoszenia.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości