Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wykaz nagród na MISTRZOSTWA POLSKI
#1
Z racji tego, że ilość NAGRÓD będzie ABSOLUTNIE REKORDOWA pozwoliłem sobie stworzyć osobny wątek. Jestem z tego DUMNY i bardzo zadowolony (nagród nie wątku Wink. Miałem z tym swój spory wkład, ale bez pomocy paru osób i sponsorów nie byłoby to możliwe. Oto ta jeszcze nie pełna lista, czyż nie jest imponująca??? :mrgreen: a coś jeszcze dojdzie!

NAGRODY na Printimus 2013 - XII Qulturalne Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach

Mistrzostwa:
I miejsce:
nagroda główna ufundowana przez firmę Printimus flipper „Star Trek” firmy Data East
zegarek Esprit z pamiątkowym grawerunkiem
trofeum specjalne
pierwsza polska książka o flipperach „Kulka dziką jest – rzecz o flipperach” z dedykacją i autografem od autora przez niego ufundowana
zestaw od firmy Techland w tym gry PC „Dead Island” oraz jej kontynuacja „Dead Island Riptide”
trzy wina od Piwnicy Smaków
trzy piwa od krakowskiego Pubu Chmiel
podwójne zaproszenia na kręgle i bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

II miejsce:
niespodzianka - nagroda pocieszenia od prezesa PSF-u
zegarek Esprit z pamiątkowym grawerunkiem
trofeum specjalne
książka „Kulka dziką jest – rzecz o flipperach” z dedykacją i autografem od autora!
translite (rysunek z backglassu) z flippera „Wizard of Oz” z autografem szefa firmy Jersey Jack Jacka Guarnieriego plus dwa plakaty reklamowe czasopisma „Pinball Magazine”
zestaw od Techlandu w tym gry „Dead Island” oraz „Dead Island Riptide”
dwa wina od Piwnicy Smaków
dwa piwa od krakowskiego Pubu Chmiel
zaproszenie na kręgle do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

III miejsce:
zegarek Esprit z pamiątkowym grawerunkiem
trofeum specjalne
„Kulka dziką jest – rzecz o flipperach” z dedykacją i autografem od autora!
translite flippera Avengers produkcji Stern Pinball plus dwa plakaty reklamowe czasopisma „Pinball Magazine”
zestaw od Techlandu w tym „Dead Island Riptide”
jedno wino od Piwnicy Smaków
jedno piwo od krakowskiego Pubu Chmiel
plecak na laptopa
zaproszenie na kręgle do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

Pixel Heaven Klasyk
I miejsce:
trofeum specjalne
oldschoolowy zegarek Casio
zestaw od Techlandu w tym „Dead Island Riptide”
jedno wino od Piwnicy Smaków
jedno piwo od krakowskiego Pubu Chmiel
podwójne zaproszenia na kręgle i bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

II miejsce:
oldschoolowy zegarek Casio
zestaw od Techlandu w tym „Dead Island”
plecak na laptopa
zaproszenie na kręgle i bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

III miejsce:
oldschoolowy zegarek Casio
kubek firmowy serwisu Pinball News
torba na laptopa
zaproszenie na bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula
koszulka reklamowa gry „Dying Light”

*Zegarki na ten turniej ufundował organizator Pixel Heaven 2014

CKM.pl Czar Par
Zwycięska Para:
dwa trofea specjalne
dwa jednakowe zegarki Esprit
zestaw od Techlandu w tym „Dead Island” oraz „Dead Island Riptide”
dwa wina od Piwnicy Smaków
dwa piwa od krakowskiego Pubu Chmiel
książka „Polskie Rekordy i Osobliwości”
podwójne zaproszenia na kręgle i bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

Druga para:
zestaw od Techlandu w tym gra PC „Dead Island”
książka „Polskie Rekordy i Osobliwości”
torba na laptopa
zaproszenie na kręgle do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

Trzecia para:
dwie czapeczki organizacji PAPA
książka „Polskie Rekordy i Osobliwości”
zaproszenie na bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

Hula Kula & Trefl Junior and Beginners Cup
I miejsce:
trofeum specjalne
zegarek Casio
zestaw od Techlandu w tym gra PC „Giana Sisters Twisted Dreams”
podwójne zaproszenia na kręgle i bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula
minipozytywka od Świata Pozytywek

II miejsce:
czapeczka organizacji PAPA
torba na laptopa
zaproszenie na kręgle do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula
koszulka „Dying Light”
minipozytywka od Świata Pozytywek

III miejsce:
koszulka firmowa Stern Pinball
minipozytywka od Świata Pozytywek
zaproszenie na bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

Nagrody dla najmłodszego uczestnika tego turnieju:
zegarek Casio
dwie niespodzianki od prezesa PSF-u

Techland Fun – FunHouse Contest
Zwycięzca otrzyma:
trofeum specjalne
zegarek marki Casio
zestaw od Techlandu w tym „Dead Island” i „Dead Island Riptide”
jedno piwo
podwójne zaproszenia na kręgle i bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula

* Do podziału jest dziesięć różnych piw od krakowskiego pubu Chmiel. Będę one rozdzielane w następujący sposób: po jednym wybiorą czterej zwycięzcy turniejów klasyk, Fun House i Czar Par (dwie butelki) w kolejności zależnej od wręczania nagród za nie. Pozostałe sześć: trzy bierze nowy mistrz Polski, dwa wicemistrz i drugi wicemistrz ostatnią.

W każdym z dziewięciu zestawów od Techlandu znajduje się smyczka firmowa oraz koszulka reklamowa gry „Dying Light” (po dwie do zestawów na Czar Par). Rozmiary koszulek wybierane będą w kolejności wręczania nagród.

Do tego NAGRODA SPECJALNA za najlepszy rezultat zbiorczy odniesiony przez jednego gracza w mistrzostwach oraz w turniejach towarzyszących Pixel Heaven Klasyk oraz CKM.pl Czar Par: zegarek Casio i zaproszenie na bilard do warszawskiego centrum rozrywki Hula Kula. Ten zwycięzca zostanie wyłoniony i ogłoszony już po zawodach, a prezenty wyślemy mu.

Poza tym będziemy mieli przede wszystkim dla dzieciaków w dużej ilości gry, układanki i karty od firmy Trefl.

Dziesięciu uczestników zawodów będzie mogło także zabrać dla małych dzieci zestaw od Hula Kula w skład, którego wchodzą: torba upominkowa z maskotkami, książką z bajkami i wejściem na miniplac zabaw w tym centrum rozrywki.

Na loterię zostały przygotowane:
- 25 zestawów reklamowych plastików Sterna
- 6 naklejek dekoracyjnych na laptopy
- 2 uniwersalne zasilacze do laptopa
- 1 Symulator farmy 2011 PC (Techland)
- 2 Symulatory pojazdów specjalnych PC (Techland)

Nagrody i trofea ufundowali (w kolejności alfabetycznej): CKM.pl, Eurogames, Hula Kula, Interplay, Jersey Jack, Marco Oil, Pixel Heaven, Piwnica Smaków, Printimus, Stern Pinball, Świat Pozytywek, Tech-Data, Techland, Trefl
#2
doliczylem sie 9 piw Big Grin
Mezik
#3
mezik napisał(a):doliczylem sie 9 piw Big Grin

jedno ja zaiwaniłem Wink a ileś już wypił ? :-P

a serio policz jeszcze raz - w ostatnim turnieju na liście jest też jedno dla winnera
#4
mam tylko prośbę aby w czasie turnieju nie zakłócać graczom gry ogłaszaniem nagród itd.
#5
Tu możecie zobaczyć jakie zegarki dostanie trójka mistrzów Polski:
http://sportizegarki.pl/xii-flipperowe-m...sprit.html
#6
Panowie nagrody mamy super, pokażmy się z jak najlepszej strony ,wiem że będzie dodrze Smile
#7
Sebastian G napisał(a):Panowie nagrody mamy super, pokażmy się z jak najlepszej strony ,wiem że będzie dodrze Smile

będą jeszcze węgierskie słodycze dla dzieci
#8
91 osób się zapisało! czy dobijemy do maxa = 96 ??? !!! ??? :lol:
#9
te wegierskie slodycze zachecily dodatkowe osoby Smile
#10

będą jeszcze węgierskie słodycze dla dzieci[/quote]

Takie z papryką Smile?
#11
marcinkg napisał(a):te wegierskie slodycze zachecily dodatkowe osoby Smile

wiesz, ja mogę nie jeść mięsa, nie pić alko, nie palić, ale bez słodyczy NIE DA RADY !!! :mrgreen:
#12
Sebastian G napisał(a):Panowie nagrody mamy super, pokażmy się z jak najlepszej strony ,wiem że będzie dodrze Smile

Różne są głosy odn. nagród (łącznie z takimi - a po co? gdzie indziej nie ma i dobrze jest!...). Mam jednak nieodparte wrażenie że to był duży bonus i ilość tychże zaskoczyła BARDZO pozytywnie zwycięzców i naprawdę niektórzy mieli masę radochy! A TO JESZCZE NIE KONIEC!!! :mrgreen:
Półroczną prenumeratę magazynu "PSX Extreme" (nasz patron medialny) dostają:
1) Nowy mistrz Polski Armand - jeśli nie chce przechodzi na wice.
2) Zwycięzca Pixel Heaven Klasyk (jeśli nie chce przechodzi jak wyżej)
3) To samo CKM.pl Czar Par (nie "CKM" tylko "PSX E"! Wink z tymże musicie uzgodnić dla którego z Was :-P
Proszę na forum lub do mnie maile zgłaszać kto chce (+adres do wysyłki) a kto nie.

dziękuję za uwagę ;-)
PS. w sprawie PLASTIKÓW od Sterna rozdanych zaraz po loterii - folia na nich jest do zdjęcia i wtedy wyglądają super!!! :mrgreen:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości