Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Budapeszt] Night of Pinball 2011 - Dyskusja Ogólna
#1
Witam, jak w temacie chcialbym sie dowiedziec kto ma ochcote wybrac sie do Budapesztu na zawody.

Przypominam ze zawody odbywaja sie 15-16.10

Wiem ,ze jeszcze troche czasu jest ale dobrze byloby sie okreslic kto chce jechac.Zaplanowac ewentualnie jakis transport,spanie itd.
#2
skora mi cierpnie na sama mysl batow od Szalaia... ale... kto wie, zobaczymy..Smile
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#3
jarnie666 napisał(a):skora mi cierpnie na sama mysl batow od Szalaia...

w tamtym roku Szalai przepadl w cwiercfinale-tak jak Mariusz i ja, ale jakos 'dziwnym trafem' wylosowali go jako 'luckylusers' i przeszedl dalej... notabene w finale zamiotl wszystkich Wink

jarnie666 napisał(a):... ale... kto wie, zobaczymy..Smile

zeby tylko nie bylo tak ,ze bedziecie sie decydowali tydzien przed impreza :-|
#4
jarnie666 napisał(a):skora mi cierpnie na sama mysl batow od Szalaia... ale... kto wie, zobaczymy..Smile
Jarek nie przesadzaj Smile Gość jest dobry ale do pokonania Wink W eliminacjach ostatnich mistrzostw bylem z nim w grupie więc miałem okazję zmierzyć się na każdej turniejowej maszynie i... po tej rundzie była za mną Smile
#5
NEX napisał(a):
jarnie666 napisał(a):skora mi cierpnie na sama mysl batow od Szalaia... ale... kto wie, zobaczymy..Smile
Jarek nie przesadzaj Smile Gość jest dobry ale do pokonania Wink W eliminacjach ostatnich mistrzostw bylem z nim w grupie więc miałem okazję zmierzyć się na każdej turniejowej maszynie i... po tej rundzie była za mną Smile

no i jak wyszly wasze pojedynki ?? dla mnie koles poprostu wymiata na kazdej maszynie Smile jest bardzo dobry !!
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#6
ech...jakbym mial pod nosem taki klubik jak w Budapeszcie Cry

ps.zauwaze jednak ze temat zalozylem w celu uzyskania ewentualnych informacji co do chceci wyjazdu do Budapesztu Wink
#7
skyline napisał(a):no i jak wyszly wasze pojedynki ??
W półfinale wygrał ale niczym mi nie zaimponował Wink Raz że była już noc i miałem ochotę jak najszybciej stamtąd wyjść (i tak tez uczyniłem nie czekając do końca), dwa miał farta i trafił Harleya na którym akurat był naprawdę niezły.

W rundzie eliminacyjnej w której graliśmy na wszystkich turniejowych fliperach raz wygrywał raz wtapiał - jednak po podliczeniu punktów ze wszystkich fliperów był za mną Smile
#8
Jasne że jadę, mam nadzieję że nie będzie problemów z zapisaniem się i nie trafimy na czarną rezerwową listę :-)
Mario
#9
a sa jakies propozycje busa, zrzutki na koszta itp.. :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#10
jarnie666 napisał(a):a sa jakies propozycje busa, zrzutki na koszta itp.. :?:

np. jak bedziemy jechac we 2-ke to bus chyba odpada...
Naturalnie wiem,ze znajdzie sie kilka osob chetnych.Temat zalozylem wlasnie po to aby okreslic kto i na ile, chce , ma ochote jechac.Dopiero wtedy mozemy myslec dalej apropos transporu,spania.
#11
MARIO napisał(a):Jasne że jadę, mam nadzieję że nie będzie problemów z zapisaniem się i nie trafimy na czarną rezerwową listę :-)

Zapisow musimy sami pilnowac...5.09 podobno stratuje zapisywanie wiec trzeba zagladac i pilnowac.I poinformowac reszte zeby problemow nie bylo Wink

ps.Mario jedziesz z rodzinka tak jak wspominales?
#12
Tak właśnie chcę zrobić zabrać moich najbliższych mam nadzieję że się uda
Mario
#13
Zeby uporzadkowac dyskusje Smile

1. JAM - Daniel

i prosze sie dopisywac.

Kiedy uzbiera sie kilka osob zrobimy odzielny watek 'dyskusja' i tam bedziemy proponowac,uzgadniac szczegoly.
#14
musze ogarnac sprawy zawodowe i niebawem sie okresle...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#15
Mnie zapisujcie - także trasę jak coś proszę zaplanować przez Rzeszów Wink
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości