Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
marcinkg napisał(a):ja za chwile bede mial maraton filmowy w pociagu, bateria w laptopie trzyma 5 godzin to dam rade obejzec 2,5 filmu i w kime Smile

Polecam Pinball Summer i Tilt - tak aby wczuc sie w klimat Smile
ja prawie 11 h Smile

biore ze soba laptopa na ktorym mam zdjecia z PPPP i wyjazdow zagraniczncyh oraz reportaz z PPPP ktory byl w TV Kolobrzeg jak ktos chce to bedzie mozna sobie przeladowac na jakiegos pendriva
k_sok napisał(a):Szukam partnera do "Czaru par".

Zgłaszam się . Mam tylko nadzieję że ie będę musiał wybyć przed tym turniejem.
marcinkg napisał(a):ja prawie 11 h Smile

biore ze soba laptopa na ktorym mam zdjecia z PPPP i wyjazdow zagraniczncyh oraz reportaz z PPPP ktory byl w TV Kolobrzeg jak ktos chce to bedzie mozna sobie przeladowac na jakiegos pendriva

To z TV jest gdzieś na stronie ?
nie ma jeszcze, mam w planie na youtube wrzucic ale ciezko mi to idzie Smile raz probowalem to pokazuje 23h ze bedzie sie ladowalo ale po powrocie z wawy ogarne
Jak czytam wasze trwające kilka stron wywody o TILTach to odnoszę wrażenie, że okładanie maszyny ciosami jest dla wielu podstawową techniką utrzymania sie w grze :-)
Elektroziom napisał(a):Jak czytam wasze trwające kilka stron wywody o TILTach to odnoszę wrażenie, że okładanie maszyny ciosami jest dla wielu podstawową techniką utrzymania sie w grze :-)

a żebyś chciał wiedzieć :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Żałuję, że musiałem wybyć, tym bardziej, że zaczęło mi dobrze iść. W każdym razie - wielkie dzięki dla Organizatorów - moim zdaniem impreza organizacyjnie stoi na super poziomie. Gratulacje już teraz!
Przyłączam się do gratulacji! Wprawdzie nie pograłem sobie tyle ile bym chciał (6 rund + dwa i pòł klasyka, no i parę razy udało mi się dopchać do tych freeplay) ale emocje były nieporównywalnie większe - pewnie przez tak dużą liczbę uczestników i podniosłą atmosferę Mistrzostw Smile
Ja również gratuluję organizatorom stworzenia bardzo fajnej imprezy. Również jak mój przedmówca musiałem wcześniej wyjść ale bawiłem się bardzo dobrze Smile Miło było spotkać znajomych ludzi z którymi widuję się raz/ dwa razy do roku.

Chciałbym też przy okazji pochwalić system punktowania i losowania graczy i maszyn w pierwszej rundzie ( dalej nie uczestniczyłem w zawodach ).
Chcialbym wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej, fizycznej pracy, jaką wykonał i wykona jeszcze Komitet Organizacyjny.
Wstawać, zdjęcia dawać, opowiadać!

Dzięki wszystkim za wczoraj!

Szacunek dla organizatorów
Gratulacje dla zwycięzców
Zazdrość dla właścicieli maszyn

Swoje 20PKT (3,1,7,5,1,3) zdobytych w debiucie stawiam na półce z trofeami i czekam na następne zawody.


Filmów nie kręciłem, zdjęć nie robiłem ale nagrywałem dźwięki, więc w bonusie wrzucam dwa medialne wykony, które pojawiły się w sobotę na ogólnopolskiej antenie Radia Eska. Flippery i relacje z mistrzostw były najgorętszymi tematami po 13stej i 16stej. Kto słuchał wtedy radia - nie mógł przegapić. Kto był na mistrzostwach - nie mógł posłuchać.

Voila:

https://soundcloud.com/elektroziom/xii-f...-mp-prezes


https://soundcloud.com/elektroziom/xii-f...-mp-kisiel
dyleck napisał(a):Panowie, dajcie już sobie na wstrzymanie. Wszystko będzie dobrze, a jak coś to jak napisał Janek - zjecie mnie na drugie śniadanie.


Nie będziemy jeść Dylecka.

Jest widoczny progres, maszyny były czyste i sprawne, a kolekcja w/wym. wręcz modelowa.
To duża przyjemność grać na takim sprzęcie, nawet przegrana lepiej smakuje.

Już widzimy, że eliminacje trzeba przeprowadzać innym systemem, muszą trwać krócej. Poza tym jeśli wszystkie premie zostaną zamienione na ticket nie będzie pretensji, że ktoś trenuje bo został kredyt po specialu, czy replayu.

Okolicznościowa koszulka super. Zestaw nagród imponujący, adekwatny do naszej słynnej polskiej gościnności, niemniej jednak brak trofeum głównego był niemiłym zaskoczeniem.

Do pełni szczęścia zabrakło szczęścia i miejsc do siedzenia podczas przerw w grze. Pomimo wyniku poniżej oczekiwań jestem bardzo zadowolony z zawodów.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Jarnie napisał(a):
dyleck napisał(a):Panowie, dajcie już sobie na wstrzymanie. Wszystko będzie dobrze, a jak coś to jak napisał Janek - zjecie mnie na drugie śniadanie.


Nie będziemy jeść Dylecka.

Jest widoczny progres, maszyny były czyste i sprawne, a kolekcja w/wym. wręcz modelowa.
To duża przyjemność grać na takim sprzęcie, nawet przegrana lepiej smakuje.

Już widzimy, że eliminacje trzeba przeprowadzać innym systemem, muszą trwać krócej. Poza tym jeśli wszystkie premie zostaną zamienione na ticket nie będzie pretensji, że ktoś trenuje bo został kredyt po specialu, czy replayu.

Okolicznościowa koszulka super. Zestaw nagród imponujący, adekwatny do naszej słynnej polskiej gościnności, niemniej jednak brak trofeum głównego był niemiłym zaskoczeniem.

Do pełni szczęścia zabrakło szczęścia i miejsc do siedzenia podczas przerw w grze. Pomimo wyniku poniżej oczekiwań jestem bardzo zadowolony z zawodów.

Nic dodać, nic ująć. Najlepsze MP jak dotąd, przynajmniej dla mnie.
a, kto wygrał może się wreszcie dowiem :mrgreen:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości