Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi, sugestie i pomysły dotyczące serwisu
#31
Ostatnio w kupionym dinerze jakis matol zle przylutowal cewki. Nie sprawdzilem tego i po dlugim graniu cewki sie spalily. Kolejny pinkt do sprawdzania przy zakupie noweogo flippera. Koszt tej nauki okolo 100 zl. Dla forumowiczow darmowy Smile
Oczywiscie flippera kupilem w pelni sprawnego serwisowanego. Jak zwykle.
Mezik
Odpowiedz
#32
Berud napisał(a):proponuje utworzyć specjalną grupę dla speców pinballowych pokroju Pinball Wizarda czy Mezika by mieli osobny kolor, wtedy będzie wiadomo że to godne zaufania rady Tongue
Zastanawiałem się kiedyś na utworzeniem różnych grup. Doszedłem jednak do wniosku że szufladkowanie ludzi może przynieść więcej szkód niż pożytku. Temat na pewno jednak do dalszej dyskusji - może znajdzie się jakieś (prawie) idealne rozwiązanie Smile

Co do Pinball Wizarda to Jego wiedza jest imponująca. Bardzo cieszę się (i pewnie wiele wiele innych osób także) że dołączył do nas na forum. Na pewno wielu osobom pomógł i jeszcze wielu pomoże. Specjalnie dla Niego zwiększyłem quote na upload obrazków i jeśli jeszcze w jakikolwiek sposób będę mógł pomóc to na pewno to zrobię Smile

Berud napisał(a):tylko nie znam tak dobrze wszystkich ludzi żeby stwierdzić kto powinien należeć do tej grupy Smile
Sam nie znam się na kwestiach technicznych więc trudno mi ocenić, czytając jednak forum czy rozmawiając podczas przeróżnych spotkań widzę ze bardzo dużą wiedzę na temat naprawy maszyn posiadają także: Jaquesik, Paweł, Dyleck, York, Unitradiorazrk, Jarnie, Diablo i... pewnie jeszcze kilka osób (sorki jeśli kogoś pominąłem).
Dla mnie największym guru w tej dziedzinie jest Andrzej K, którego znają chyba wszyscy bywalcy turniejów (niestety Andrzej nie zagląda za często na forum)

Berud napisał(a):proponował bym dla tej grupy kolor np Fioletowy #6600CC albo jakiś zielony czy niebieski Smile
Zielony na większosci for zawsze zarezerwowany jest dla Moderatorów, których co prawda na razie nie mamy ale nie jest powiedziane ze taka grupa kiedyś się nie pojawi Smile
Odpowiedz
#33
kolejna propozycja do (nie)odrzucenia:
dodatkowe pole w profilu użytkownika (do ustawienia w Panel Admina->Uzytkownicy->Pola w profilu)
highscore initials Smile
może warto by to jakoś nawet pociągnać dalej i użyć czcionki/grafik które imitowały by DMD albo wyświetlacze alfanumeryczne
Odpowiedz
#34
Berud napisał(a):highscore initials Smile może warto by to jakoś nawet pociągnać dalej i użyć czcionki/grafik które imitowały by DMD albo wyświetlacze alfanumeryczne
Widziałem coś takiego na zagranicznych forach o tematyce fliperowej (zakładam że też tam widziałeś ;-)) . Jesli dobrze pamiętam raz było to pole w profilu, innym razem obrazek umieszczony w miejsce avataru.
Dodanie pola tekstowego w profilu to 3 minuty pracy, zabawa z obrazkami imitującymi wyświetlacz znacznie dłużej.
IMHO jak już dodawać to właśnie wersję imitująca wyświetlacz. Na razie na forum jest do wykonania kilka ważniejszych rzeczy (np oczyszczenie tematów ze spamu czy reorganizacja działów forum) ale gdy te ważniejsze rzeczy zostaną ukończone to na pewno wrócimy do tematu HSN.
Odpowiedz
#35
Proponuję zaznaczyć dni świąteczne na kalendarzu....
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#36
już zaznaczone.
Odpowiedz
#37
Berud napisał(a):dokleję się tutaj z moją sugestią:

proszę o wyłączenie scalania postów - nie widać jak ktoś dodał treść do tematu, widzę że jak komuś zależy na odzewie to usuwa swój poprzedni post i dodaje nowy z dodatkową treścią.. trochę to upierdliwe nie?


i ja się dołączam, irytujące to jest trochę
Odpowiedz
#38
OK wyłączamy scalanie postów.
Od jakiś dwóch miesięcy spam na naszym forum ustał więc nie powinno być lawiny double postingu Wink
Odpowiedz
#39
Bardzo dobra decyzja.
Odpowiedz
#40
Czy można wydłużyć czas bezczynności do automatycznego wylogowania.
Często się nie wyrabiam z wklejaniem zdjęć i linków i potem jeden klik i ...... zaloguj a treść znika....
Odpowiedz
#41
Radsson napisał(a):Czy można wydłużyć czas bezczynności do automatycznego wylogowania.
Często się nie wyrabiam z wklejaniem zdjęć i linków i potem jeden klik i ...... zaloguj a treść znika....

Ja już odruchowo jak piszę długi post to kopiuję treść bo nigdy z tym nie wiadomo... :-P Na szczęście u mnie jest jeszcze taka opcja, że jak cofnę stronę to zostaje to co pisałem.
Odpowiedz
#42
Radsson napisał(a):Czy można wydłużyć czas bezczynności do automatycznego wylogowania.
Często się nie wyrabiam z wklejaniem zdjęć i linków i potem jeden klik i ...... zaloguj a treść znika....
Sprawdzę.
Tymczasem proponuję tak:
Gdy piszesz jakiś długi post i po kliknięciu "wyślij" pokaże Ci się okno logowania to:
- zaloguj się (zobaczysz pustą stronę ale nie musisz pisać od początku)
- kliknij dwa razy "cofnij" (w przeglądarce). Po pierwszym kliknięciu pojawi się znów okno logowania - zignoruj to i kliknij jeszcze raz - pokaże się cały post który wcześniej napisałeś.
- Klikasz "wyślij" i post jest na forum
Odpowiedz
#43
No i załatwione Smile
Odpowiedz
#44
Nie zauważyłem wcześniej opcji Ostrzeżenia użytkowników. Coś nowego? Jakie są zasady oraz kryteria?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#45
Opcja istnieje od początku forum ale nigdy nie była użyta - nie było takiej potrzeby Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości