Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Pinball IV + Terminator IV oraz RSC
#1
Informuję, że uruchomiliśmy sprzedaż wejściówek na kolejny turniej 12.10.2013r. - Printimus Pinball IV (a więc zaliczany do PPLF).

Zasady jak poprzednio.

http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0021&

Zapraszamy serdecznie.
#2
tu bym zaproponował grę systemem 7-5-3-1, jako że chciałbym abyście też ocenili taką zmianę w praktyce - najbardziej chodzi mi o odczucia graczy w sensie motywacyjnym (aby porównać emocje), bo jak widać z analiz, dla wyników turnieju nie ma większego znaczenia zastosowany system punktacji. Większe ma w eliminacjach, ale w finałach już nie.
#3
printimus napisał(a):tu bym zaproponował grę systemem 7-5-3-1, jako że chciałbym abyście też ocenili taką zmianę w praktyce - najbardziej chodzi mi o odczucia graczy w sensie motywacyjnym (aby porównać emocje), bo jak widać z analiz, dla wyników turnieju nie ma większego znaczenia zastosowany system punktacji. Większe ma w eliminacjach, ale w finałach już nie.

no i gra i bucy
będzie fajnie
#4
Będąc przegranym w turnieju bardziej cieszy mnie sytuacja jak przegrywam mniejszą ilością punktów Big Grin Nie ma przepaści w punktach i od razu czuje się lepszym zawodnikiem Big Grin. Jest motywacja!
Mezik
#5
Dlaczego na kupbilet jest tylko dotpay? Chcę zapłacić przelewem, czasu jest jeszcze dużo...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#6
Bo na tydzień przed imprezą wyłącza się opcja płatności przelewem.
#7
Lecę autem w sobotę rano z Warszawy. Ktoś chętny?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#8
ja chetny bo nie mam z wawy jak sie dostac ?

kto jeszcze jedzie ? 2 auta czy 1 tym razem tylko ?
#9
ja się wybieram i chętnie dobiję do jakiegoś pojazdu.
#10
nocne, nieoficjalne wyniki:

1. Konrad Masłowski
2. Marcin Krysiński
3. Jakub Tkacz
4. Aleksander Żurkowski

GRATULACJE!!!
XIX
#11
Gratulacje dla całej czwórki! W szczególności jednak dla Konrada, bo wygrał aż cztery turnieje ligowe z pięciu rozegranych...!
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości