Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FISH TALES czy GILLGAN'S ISLAND
#16
enzo napisał(a):proszę o wypowiedz tych ktorzy mieli okazje grać na tych stołach, który z nich jest ciekawszy bardziej wciągajacy w gre, za wszystkie wypowiedzi wielkie dzięki
pomimo tego że nie jestem wędkarzem i nie strzelam do motorówek jak również tego że serial TV "Wyspa Giligana" NIE jest mi obcy "kulturowo" ,po mimo tego że fabuła serialu i postacie w nim wystepujące sa mi znane i lubiane ,po mimo tego że ZABIJAM karpia własnoręcznie na wigilie.
subiektywnie stwierdzam,mając okazje grania na obydwu flipperach że ciekawszym flipperem pod wzgledem samej gry jest FIsh Tales.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#17
jacquesik napisał(a):
enzo napisał(a):proszę o wypowiedz tych ktorzy mieli okazje grać na tych stołach, który z nich jest ciekawszy bardziej wciągajacy w gre, za wszystkie wypowiedzi wielkie dzięki
pomimo tego że nie jestem wędkarzem i nie strzelam do motorówek jak również tego że serial TV "Wyspa Giligana" NIE jest mi obcy "kulturowo" ,po mimo tego że fabuła serialu i postacie w nim wystepujące sa mi znane i lubiane ,po mimo tego że ZABIJAM karpia własnoręcznie na wigilie.
subiektywnie stwierdzam,mając okazje grania na obydwu flipperach że ciekawszym flipperem pod wzgledem samej gry jest FIsh Tales.

serio widziałeś ten serial? i co ??

jak możesz? naprawdę zabijasz?? a wcześniej w wannie dręczysz??? królika też byś zabił???! może jeszcze powiesz, że Ci się ten Stern łowiecki podoba !?! ;-) ja tam bym muchy nie skrzywdził :!:
apropos muchy: dawno, dawno temu na mistrzostwach w CDQ mucha kiedyś wlazła pod szybę flippera (w Term2 bodajże). dziwnie to wyglądało, nie pamiętam jak skończyła, ale chyba została wypuszczona...
Odpowiedz
#18
Prezes napisał(a):
jacquesik napisał(a):
enzo napisał(a):proszę o wypowiedz tych ktorzy mieli okazje grać na tych stołach, który z nich jest ciekawszy bardziej wciągajacy w gre, za wszystkie wypowiedzi wielkie dzięki
pomimo tego że nie jestem wędkarzem i nie strzelam do motorówek jak również tego że serial TV "Wyspa Giligana" NIE jest mi obcy "kulturowo" ,po mimo tego że fabuła serialu i postacie w nim wystepujące sa mi znane i lubiane ,po mimo tego że ZABIJAM karpia własnoręcznie na wigilie.
subiektywnie stwierdzam,mając okazje grania na obydwu flipperach że ciekawszym flipperem pod wzgledem samej gry jest FIsh Tales.

serio widziałeś ten serial? i co ??

jak możesz? naprawdę zabijasz?? a wcześniej w wannie dręczysz??? królika też byś zabił???! może jeszcze powiesz, że Ci się ten Stern łowiecki podoba !?! ;-) ja tam bym muchy nie skrzywdził :!:
apropos muchy: dawno, dawno temu na mistrzostwach w CDQ mucha kiedyś wlazła pod szybę flippera (w Term2 bodajże). dziwnie to wyglądało, nie pamiętam jak skończyła, ale chyba została wypuszczona...

trzeba ją było z działka strącić...
Odpowiedz
#19
Save the flies!

What happens if a fly lands on the piece of butter?

We have a butterfly Smile
Odpowiedz
#20
printimus napisał(a):Save the flies!

What happens if a fly lands on the piece of butter?

We have a butterfly Smile

dobre, tylko czemu po ang.? :?:
Odpowiedz
#21
Prezes napisał(a):nie pamiętam jak skończyła, ale chyba została wypuszczona...

ma się dobrze :mrgreen:
Odpowiedz
#22
mucha napisał(a):
Prezes napisał(a):nie pamiętam jak skończyła, ale chyba została wypuszczona...

ma się dobrze :mrgreen:

ale jestem baran, sorry gorączka i praca Wink trudno żeby było po polsku hłe hłe
Odpowiedz
#23
Prezes napisał(a):
printimus napisał(a):Save the flies!

What happens if a fly lands on the piece of butter?

We have a butterfly Smile

dobre, tylko czemu po ang.? :?:

Bo polsku brzmiało by tak:

Ocalmy muchy
Co się stanie jeśli mucha usiądzie na kawałku masła?
Będziemy mieć masłomuchę...
Odpowiedz
#24
Eee tam , wpisz na youtube Mucha , fajny filmik
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#25
printimus napisał(a):Bo polsku brzmiało by tak:

Ocalmy muchy
Co się stanie jeśli mucha usiądzie na kawałku masła?
Będziemy mieć masłomuchę...

no właśnie - bez sensu
Odpowiedz
#26
Prezes napisał(a):królika też byś zabił??

A co znudził ci sie?
czy taśma sie odkleja?
:mrgreen: :mrgreen:
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#27
jacquesik napisał(a):
Prezes napisał(a):królika też byś zabił??

A co znudził ci sie?
czy taśma sie odkleja?
:mrgreen: :mrgreen:

Królik czy Gilligan's?
Królika nie mam, tylko kot mi po domu skacze.
Za dużo maszyn mam, a kasy za mało - a tu święta, prezenty, wyjazdy itp.
A co do taśmy i Gilligan'sa to ja nie wiem coś Ty z nim robił... :mrgreen:
Odpowiedz
#28
Mój ulubiony to Fish Tales, chociaż ciężko wybrać. Za szybko się nudzę, a kieruję głównie sentymentem.
Odpowiedz
#29
Minelo kilka lat, duzo przez ten okres czasu gralem i dzis z cala stanowczoscia stwierdzam ze w pojedynku tych dwoch flipperow fish tales bije na glowe gilligans island.
Mezik
Odpowiedz
#30
Wypijmy za błędy na górze!.
To teraz ryby pójda w góre na naszym tfuu ..flipperowym rynku :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości