Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
minikonkurs na PLAKAT MISTRZOSTW POLSKI
#1
Panie i Panowie,
Szukamy pomysłu co miałoby się znaleźć na plakacie najbliższych mistrzostw. Póki co mam tylko pomysły z przenosinami z Warszawy do Bytomia lub z XII (XII mistrzostwa). Podrzucajcie pomysły (same pomysły nie gotowe dzieła). Jeśli wykorzystamy czyiś pomysł to zostanie autor należycie uhonorowany. :lol:
dzięki
#2
Może coś w ten deseń ?

[Obrazek: Pinball+Wizard+002.jpg]
#3
Prezes napisał(a):Póki co mam tylko pomysły z przenosinami z Warszawy do Bytomia


Macie tu troszkę gotowej grafiki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[Obrazek: 1651-b18.png] [Obrazek: zakaz.jpg] [Obrazek: s,vhs,n,42758087,f,5401120104100332682_pres.jpg] [Obrazek: zakaz_spozywania_alkoholu.gif] [Obrazek: zakaz_picia_alkoholu_i_palenia.PNG?kz6u9m] [Obrazek: c2968fcb75a1ba7dc3413cea0df39fa8.jpg] [Obrazek: alkohol.jpg?lz7vhl]
[Obrazek: zakaz-jedzenia-i-picia.jpg] [Obrazek: znak-zakaz-uzywania-szkla.jpg] [Obrazek: big_PIKTOGRAM-zakazu-jedzenia.jpg?updated_at=1372930091] [Obrazek: zakaz-spozywania-alkohol_4438.jpg]
#4
NEX Mistrz ciętej riposty Wink
#5
L.U.K napisał(a):Może coś w ten deseń ?

Obrazek

fajna! ale przyjdzie na mistrzostwa?
a te maszyny na sprzedaż??

a serio - to mniej sexy musimy... Undecided
#6
printimus napisał(a):NEX Mistrz ciętej riposty Wink

no to Ci się udało! szacun :mrgreen: choć jeszcze paru brakuje

mam już pewien pomysł na plakat, ale czekam na innych
#7
Albo przerobić obraz Chełmońskiego -Bociany,tych chłopów siedzących na łące odstawić fliperami a nad nimi gdzie tak patrzą ,umieścić całą rozpiskę o turnieju itdSmile
Albo obraz Munka -Krzyk przerobić Smile, tą przerażoną postać zostawić tyko w tle wstawić jakieś flipy(zamiast postaci) zostaje jeszcze sporo miejsca na obrazie do opisania turnieju.
#8
te znaki drogowe i nie drogowe zrobiły moje popołudnie. tylko ten zakaz wjazdu powyżej 7 ton nie pasi, chyba że mocno otyłych też dyskryminujemy.
#9
Sebastian G napisał(a):Albo przerobić obraz Chełmońskiego -Bociany,tych chłopów siedzących na łące odstawić fliperami a nad nimi gdzie tak patrzą ,umieścić całą rozpiskę o turnieju itdSmile
Albo obraz Munka -Krzyk przerobić Smile, tą przerażoną postać zostawić tyko w tle wstawić jakieś flipy(zamiast postaci) zostaje jeszcze sporo miejsca na obrazie do opisania turnieju.

Chełmoński niezły, tylko nieco szalony i skierowany w niebo.
Krzyk zajechany na wszystkie strony Wink
#10
alexanderhrabia napisał(a):te znaki drogowe i nie drogowe zrobiły moje popołudnie. tylko ten zakaz wjazdu powyżej 7 ton nie pasi, chyba że mocno otyłych też dyskryminujemy.

takich normalnie otyłych (>150) nie, powyżej 150 tak
z Tajlandii można by ściągnąć zakaz żucia gumy, choć formalnie jeszcze nie ma :lol:
grunt to humor ! :mrgreen:

BTW. jako że hrabia lubi karać byki to niedrogowe być powinno chyba
#11
alexanderhrabia napisał(a):tylko ten zakaz wjazdu powyżej 7 ton nie pasi.
Pasi, pasi i to bardzo dobrze pasi Smile Dlatego został wklejony na samym początku :mrgreen:
Mała podpowiedź: w Bytomiu nie może zagrać więcej niż 30-40 osób jednocześnie z uwagi na..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#12
Dorzucam jeszcze następujące zakazy (kolejne wkrótce):


Załączone pliki Miniatury
           
#13
[Obrazek: Article254114_untitled.JPG]

... no to już macie chyba komplet. Czekamy na ten plakat Smile
#14
L.U.K napisał(a):Może coś w ten deseń ?

Obrazek


Załączone pliki Miniatury
   
#15
Prezes napisał(a):lub z XII (XII mistrzostwa)
Plakat możecie oprzeć na motywach z Funhouse (tam wszystko "kręci się" właśnie wokół 12-tki). Jeśli macie jakiegoś zdolnego grafika to cały plakat może być po prostu sprytnie przerobionym playfieldem z tej maszyny.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości