Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okladka Top Secret nr 8
#1
Taka mała ciekawostka. Pewnie poznajecie tę damę Smile
http://www.topsecretfan.com/wp-content/g...ret_08.jpg
Odpowiedz
#2
no ładnie wygrzebałeś Smile masz ten egzemplarz? Ciekaw jestem czy był w nim artykuł związany z okładką.
Odpowiedz
#3
Z tego co pamiętam to nic takiego nie było. Ale zobaczymy. Znalazłem już torrenta ze skanami wszystkich TS. Wieczorem coś powinno już być. Smile
Odpowiedz
#4
Stary dobry TS...

zasadniczno, to ta okładka nie musi być wogóle związana z pinballem - takie metalowe laski to był dość popularny nurt wsród niektórych malarzy związanych ze światem science-fiction i można je było napotkać tu i ówdzie... jakby przejrzeć stare numery Fantastyki to pewnie byłoby ich więcej.

edit: a nie, widze po zdjeciach w ipdb ze to ta sama co z pinbotem sypia Smile
Odpowiedz
#5
Paweł napisał(a):no ładnie wygrzebałeś Smile masz ten egzemplarz? Ciekaw jestem czy był w nim artykuł związany z okładką.
Jakiś czas temu zutylizowałem cały zbiór gazetek komputerowych. Tę okładkę pamiętam jednak doskonale. W środku na 100% nie było wzmianki o flipperach, niestety.
Odpowiedz
#6
pizmakus napisał(a):
Paweł napisał(a):no ładnie wygrzebałeś Smile masz ten egzemplarz? Ciekaw jestem czy był w nim artykuł związany z okładką.
Jakiś czas temu zutylizowałem cały zbiór gazetek komputerowych. Tę okładkę pamiętam jednak doskonale. W środku na 100% nie było wzmianki o flipperach, niestety.

jak kolega LUK napisał, tak czy siak fajny artefakt
Odpowiedz
#7
L.U.K napisał(a):Stary dobry TS...

zasadniczno, to ta okładka nie musi być wogóle związana z pinballem - takie metalowe laski to był dość popularny nurt wsród niektórych malarzy związanych ze światem science-fiction i można je było napotkać tu i ówdzie... jakby przejrzeć stare numery Fantastyki to pewnie byłoby ich więcej.

edit: a nie, widze po zdjeciach w ipdb ze to ta sama co z pinbotem sypia Smile

http://ssscheer.us/ARidersJournal/Beauti...hines.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości