Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na logo Ligi
#16
no faktycznie wygląda lepiej, a może logo zostawić jako sam flipper a w niego wkomponować napisy ?
#17
Myślałem o tym ale wtedy napisy byłyby zbyt małe czyli nieczytelne.
Ostatecznie wyszło coś takiego Smile
IMHO na koszulce będzie prezentowało się naprawdę ciekawie Smile Na kubach można dać negatyw (jeśli kubki mają być białe Smile

(trzeba kliknąć aby obrazek pokazał się w normalnej rozdzielczości)

[Obrazek: ligaf.gif]

...ale oczywiście jak rozumiem konkurs trwa i czekamy na kolejne propozycje Smile
#18
NEX napisał(a):IMHO na koszulce będzie prezentowało się naprawdę ciekawie
Muszę Cię zmartwić - tak cienkie linie bardzo szybko ulegają spraniu/wykruszeniu (nawet w sitodruku) - proponował bym użyć grubszych linii - wiem co mówię bo robiłem już trochę koszulek z własnymi nadrukami.

A skoro konkurs otwarty to moja propozycja na logo:

[Obrazek: PLF_LOGO.jpg]
#19
Każde logo flipperowe ma: flippera, łapki, kulkę, sugeruję więcej inwencji, nie musi być tak oczywiste (vide logo PSF). nie jest ono idealne, ale jest: PROSTE, CZYTELNE i I N N E.


NEX napisał(a):Generalnie można wstawić obrazki "uproszczone" jak te:

Obrazek

Obrazek

Ale IMHO znacznie lepiej wygląda coś takiego:

Obrazek
#20
o to jest coś, chociaż w pierwszej chwili pomyślałem, że to grzyb atomowy, a to kula Smile

xvidasd napisał(a):
NEX napisał(a):IMHO na koszulce będzie prezentowało się naprawdę ciekawie
Muszę Cię zmartwić - tak cienkie linie bardzo szybko ulegają spraniu/wykruszeniu (nawet w sitodruku) - proponował bym użyć grubszych linii - wiem co mówię bo robiłem już trochę koszulek z własnymi nadrukami.

A skoro konkurs otwarty to moja propozycja na logo:

Obrazek
#21
xvidasd napisał(a):Muszę Cię zmartwić - tak cienkie linie bardzo szybko ulegają spraniu/wykruszeniu (nawet w sitodruku) - proponował bym użyć grubszych linii
Dobrze wykonana koszulka nie bedzie wykruszac sie - jednak oczywiście linię bez problemu mozna pogrubić.
Prezes napisał(a):nie musi być tak oczywiste (vide logo PSF). nie jest ono idealne, ale jest: PROSTE, CZYTELNE i I N N E
... a osobie nie mającej wiele wspólnego z tematem kojarzy się z.... niczym Wink
Mówisz o tym logo na którym są tylko trzy litery - PSF? Jest OK pod warunkiem że współistnieje jeszcze z czymś co jednoznacznie kojarzy się z fliperem.
Prezes napisał(a):chociaż w pierwszej chwili pomyślałem, że to grzyb atomowy,
Miałem podobne skojarzenie Smile
#22
niemniej jednak kolega zasugerowal technike i kolory zapozyczone z dotmatrix i jestem za ta technika... samo logo nie kojarzy mi sie z fliperami...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#23
jestem za tym logo, tylko w miarę możliwości bym spróbował oddać lepiej kulę (by na nią wyglądała). a to że nie ma flippera, łapki, albo typowej kulki to nie szkodzi, ba - nawet lepiej!

jarnie666 napisał(a):niemniej jednak kolega zasugerowal technike i kolory zapozyczone z dotmatrix i jestem za ta technika... samo logo nie kojarzy mi sie z fliperami...
#24
IMHO powinna być jednak jakaś grafika jednoznacznie kojarząca się z fliperami. Sam adres strony, nazwa i skrót to troszkę za mało.
Inna sprawa: z tego co Paweł wspominał to logo ma być wykorzystywane nie tylko na koszulkach ale także na jakiś pucharach, dyplomach itp....
#25
bursztynowa technika dotmatrix i sylwetka flipera wpisana w kolo jak proponowalismy wczesniej, co wy na to..?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#26
jarnie666 napisał(a):bursztynowa technika dotmatrix i sylwetka flipera wpisana w kolo jak proponowalismy wczesniej, co wy na to..?
dokladnie to samo przyszlo mi do glowy Smile jestem za
#27
NEX napisał(a):
jarnie666 napisał(a):bursztynowa technika dotmatrix i sylwetka flipera wpisana w kolo jak proponowalismy wczesniej, co wy na to..?
dokladnie to samo przyszlo mi do glowy Smile jestem za

jestem na tak Wink
#28
Też jestem za, kto to zrobi bo ja ni umiem Smile
#29
Prezes napisał(a):o to jest coś, chociaż w pierwszej chwili pomyślałem, że to grzyb atomowy, a to kula Smile
Nic dziwnego - przysuń swoją twarz w odległości około 50cm ( średnia odległość od monitora ) do "typowego" wyświetlacza w pinballach i gwarantuję Ci, że zamiast zajefajnych animacji zobaczysz tylko to, co Ci Twoja wyobraźnia podsunie.

Powyższa grafa samej kulki jest w rozdziałce 310x240 ale tak faktycznie to używając tej technologii mamy 27x20px - spróbujcie zmieścić w tym:
Prezes napisał(a):flippera, łapki, kulkę
- powodzenia.

Tworząc różne grafiki nigdy nie powielam schematów - (reklamy proszków do prania powinny zawierać w kolejności: umorusane dziecko, zatroskaną mamę, brudne do granic możliwości skarpety, kulturalnego gentelmana, który wyprowadzi mamę z błędu, lśniące skarpetki, uśmiechnięte dziecko) - nie powtarzajcie więc tych samych błędów! - postawcie na innowacyjność! Grafa, którą zaprojektowałem może i nie jest doskonała ale (np. na koszulce) przyciąga wzrok (co to jest?? - "grzyb atomowy"??) ale napis "flippery" każdego w końcu naprowadzi na właściwy tor.

Postaram się jeszcze coś zaprojektować i liczę na Wasze podpowiedzi jednak jak chcecie coś a'la "pinball screen" to nie wymagajcie zbyt wiele (lub oglądajcie z perspektywy!). Smile
#30
My to chyba wszyscy rozumiemy...
Pomysł jest taki, obrys kuli i w środku zarys flippera w technologi dot matrix i będzie ok, napisy pod spodem są jak najbardziej OK


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości