Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
#1
Wreszcie możemy wyjawić, iż w tym roku będziemy grać głównie w Bytomiu. A konkretnie w siedzibie firmy Printimus i stąd obostrzenia oraz konieczność dogrania wielu spraw.
Póki co możemy powiedzieć tyle:

PRINTIMUS POLSKA LIGA FLIPPEROWA sezon III
Printimus Pinball 2013 DAY1 18 Maja
Printimus Pinball 2013 DAY2 25 Maja

Bytom ul. Bernardyńska 1
Drzwi otwarte od 10:00, start ok. 11:00
Opłata (za jeden turniej!) 50 zł tylko na Kupbilet.pl, na miejscu 90 zł.


Ilość miejsc ograniczona - 32 (w tym organizatorzy).
Możliwość darmowej gry na maszynach pozaturniejowych.
Flippery należą do Marcina, będzie parę mało znanych! Wink
Sprzedaż ruszy na dniach-damy znać.
Pozostałe informacje (w tym reguły i spis maszyn) również wkrótce - proszę się więc wstrzymać z zadawaniem pytań.
pozdrawiam i zapraszam w imieniu swoim i Marcina Krysińskiego
PS. jak widzicie zostały uwzględnione oba terminy, mam więc nadzieję że zadowoleni są wszyscy.
PS2. turnieje są zgłoszone IFPIE i PinballNews.
PS3. każdy turniej to autonomiczny event, ale równocześnie punkty do polskiej ligi.
#2
Ad.PS2
Potwierdzę jeszcze ten termin do IFPA, bo na razie nic w kalendarzu się nie pojawiło.
#3
Prezes napisał(a):Printimus Pinball 2013 DAY1 18 Maja
Printimus Pinball 2013 DAY2 25 Maja
Czy mamy rozumieć że te dwa terminy to 1 i 2 turniej wliczane do punktacji Ligi? Jeśli tak to rozumiem że nieobecność na jednym z nich od razu dyskwalifikuje w walce o czołowe lokaty w tabeli końcowej?
#4
Nie eliminuja. Zasady na pewno uwzglednia zeszloroczny postulat zeby 1-2 najgorsze lub opuszczone dni nie mialy wplywu na ranking. Zaleznie ile sie ostatecznie uda zorganizowac turniejow.
#5
printimus napisał(a):Nie eliminuja. Zasady na pewno uwzglednia zeszloroczny postulat zeby 1-2 najgorsze lub opuszczone dni nie mialy wplywu na ranking. Zaleznie ile sie ostatecznie uda zorganizowac turniejow.
I to chciałem usłyszeć :mrgreen: SUPER!
Już nie mogę doczekać się listy maszyn Smile Wrzućcie chociaż kilka tytułów na zachętę Wink
#6
Na razie powinny byc te:
http://www.pinballowners.com/printimus
#7
printimus napisał(a):Na razie powinny byc te:
http://www.pinballowners.com/printimus
strona nie działa
#8
u mnie działa

[Obrazek: 30b52d47a5ef0c9c.jpg]
XIX
#9
Siwy napisał(a):u mnie działa

Obrazek

Prosimy o cierpliwość, wszystko będzie dobrze, a przynajmniej jak najlepiej się (u)da.
#10
Siwy napisał(a):u mnie działa
Dzieki za screena Smile
Ciekawy zestawik maszyn Smile
#11
Jeśli zamierzacie zrobić jakiś plakat czy coś, to bardzo proszę podeślijcie do mnie jak najszybciej. Wrzucę wtedy event na facebooka - zawsze to jakaś dodatkowa promocja. Jeśli nie będzie nic specjalnego, to też dajcie znać - zrobi się jakiś generalny obrazek.
#12
dyleck napisał(a):Wrzucę wtedy event na facebooka - zawsze to jakaś dodatkowa promocja.
W tym przypadku uważałbym z nadmierną promocją
Prezes napisał(a):Ilość miejsc ograniczona - 32 (w tym organizatorzy).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#13
NEX napisał(a):
dyleck napisał(a):Wrzucę wtedy event na facebooka - zawsze to jakaś dodatkowa promocja.
W tym przypadku uważałbym z nadmierną promocją
Prezes napisał(a):Ilość miejsc ograniczona - 32 (w tym organizatorzy).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tak tak, chcemy by byli przede wszystkim nasi ludzie
ale dzięki za inicjatywę
plakat będzie
#14
ja to mam nie fart z ligą, dwa terminy które jak wcześniej wspomniałem -1. praca i 2. impreza brata Undecided
#15
printimus napisał(a):Nie eliminuja. Zasady na pewno uwzglednia zeszloroczny postulat zeby 1-2 najgorsze lub opuszczone dni nie mialy wplywu na ranking. Zaleznie ile sie ostatecznie uda zorganizowac turniejow.

Super, dla mnie pierwszy termin odpada, ale 25.05 raczej będę.

Może przyjąć, że w przypadku rozegrania ligi do 5 zawodów - 1 najgorszy lub opuszczony nie jest uwzględniany.
Jeżeli liga będzie składać się z większej liczy niż 5 zawodów - 2 najgorsze lub opuszczone nie są uwzględniane.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości