Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski Flipper
#16
Prezes napisał(a):czy Bitwa o Anglię (ten ostatni temat sam w sobie dobry na osobnego flipa).
Ścieżka dźwiękowa plus "animacje" są praktycznie gotowe: http://www.youtube.com/watch?v=d1RxJKYoxs4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(popularność w Polsce, Czechach, Słowacji, Kanadzie i oczywiście Anglii murowana hahahahaha)
Odpowiedz
#17
Nie inaczej!
No to w pobliżu tego tematu - Enigma, z minirepliką jej. Oczywiście warto by nieco podkręcić sensacyjnie, choć nie jak w tym gównianym filmie amerykańskim, gdzie chyba nawet Polaków nie było!
A tak w ogóle to coś słabo Cry Nie macie pomysłów? Czyż nie warto popuścić wodze fantazji?



NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):czy Bitwa o Anglię (ten ostatni temat sam w sobie dobry na osobnego flipa).
Ścieżka dźwiękowa plus "animacje" są praktycznie gotowe: http://www.youtube.com/watch?v=d1RxJKYoxs4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(popularność w Polsce, Czechach, Słowacji, Kanadzie i oczywiście Anglii murowana hahahahaha)
Odpowiedz
#18
Zróbmy fliper o Solidaności :mrgreen: -temat znany na świecie.
Walka z komuną jako kombo ,wybór JP2 - jacpot ,tatgety Jaruzel i spółka,misje -dokonywane przez Lecha :mrgreen: multiball -strajki
itd. :mrgreen:
jeszcze-magna save-pomoc od Regana
Odpowiedz
#19
ostre,ale czemu nie! z Lechem (W, nie K Wink

Sebastian G napisał(a):Zróbmy fliper o Solidaności :mrgreen: -temat znany na świecie.
Walka z komuną jako kombo ,wybór JP2 - jacpot ,tatgety Jaruzel i spółka,misje -dokonywane przez Lecha :mrgreen: multiball -strajki
itd. :mrgreen:
Odpowiedz
#20
oszuści! a już miałem nadzieje... co do tematów na flippera to chybakwestią czasu jest powstanie maszyny Gry o Tron. Ostatnio jest to przeciez strasznie popularna seria(serial ksiazka gry, gry planszowe).
Odpowiedz
#21
@avallach, zwróć uwagę na temat wątku....
Sebastian G napisał(a):Zróbmy fliper o Solidaności :mrgreen: -temat znany na świecie.
Walka z komuną jako kombo ,wybór JP2 - jacpot ,tatgety Jaruzel i spółka,misje -dokonywane przez Lecha :mrgreen: multiball -strajki
itd. :mrgreen:jeszcze-magna save-pomoc od Regana
A gdy billa ucieka bokiem słyszymy zdanie "Teleranka nie będzie!" :mrgreen:
Odpowiedz
#22
a pewnie. i złodzieje, szarlatani, ateiści, psubraty itp.
GRA O TRON pewnie, ale mówmy o polskich
jakbym miał wrzucać światowe to bym forum zablokował


avallach napisał(a):oszuści! a już miałem nadzieje... co do tematów na flippera to chybakwestią czasu jest powstanie maszyny Gry o Tron. Ostatnio jest to przeciez strasznie popularna seria(serial ksiazka gry, gry planszowe).
Odpowiedz
#23
NEX napisał(a):@avallach, zwróć uwagę na temat wątku....
Sebastian G napisał(a):Zróbmy fliper o Solidaności :mrgreen: -temat znany na świecie.
Walka z komuną jako kombo ,wybór JP2 - jacpot ,tatgety Jaruzel i spółka,misje -dokonywane przez Lecha :mrgreen: multiball -strajki
itd. :mrgreen:jeszcze-magna save-pomoc od Regana
A gdy billa ucieka bokiem słyszymy zdanie "Teleranka nie będzie!" :mrgreen:

Gdyby fliper był o temacie Polskiego Komunizmu to w przypadku kiedy byla uciekła by bokiem powinniśmu usłyszeć zdanie "Towarzysze , pomóżcie" Smile

A wracając do właściwego tematu to uważam że dobrym tematem też może być walka AK z okupantem ( np. wysadzanie pociągów z zaopatrzeniem - wbij kulę na rampę itp. ).

NEX napisał(a):W zasadzie to praktycznie od ręki można wymyślić sobie fabułę takiej przeróbki (choćby na przykładzie ST TNG) ale jak potem pozamieniać choćby misje????? Tu potrzebny byłby szpec, który potrafiłby zamienić np "Search The Galaxy" na "Ucieczkę z lochów", "Asteroid Threat" na "Polowanie na Utopce" a "Q's Challenge" na "Walka ze Strzygą" Wink

W przyadku przeróbki ST TNG działka należało by zastąpić kuszami.
Odpowiedz
#24
urocze z Telerankiem
a przed losowaniem Moczu (Moczulski) "roszyfrowujący" skrót PZPR: Płatni zdrajcy - pachołki Rosji ! :-P

NEX napisał(a):@avallach, zwróć uwagę na temat wątku....
Sebastian G napisał(a):Zróbmy fliper o Solidaności :mrgreen: -temat znany na świecie.
Walka z komuną jako kombo ,wybór JP2 - jacpot ,tatgety Jaruzel i spółka,misje -dokonywane przez Lecha :mrgreen: multiball -strajki
itd. :mrgreen:jeszcze-magna save-pomoc od Regana
A gdy billa ucieka bokiem słyszymy zdanie "Teleranka nie będzie!" :mrgreen:
Odpowiedz
#25
Tak AK jest niezłe tylko:
1. Znaleźli by się oburzeni
2. Promo poza Polską słabe, na Zachodzie bardziej znają np. francuski Ressistance, co się ma do AK jak pięść do nosa :evil:

Gwynbleidd napisał(a):
NEX napisał(a):@avallach, zwróć uwagę na temat wątku....
Sebastian G napisał(a):Zróbmy fliper o Solidaności :mrgreen: -temat znany na świecie.
Walka z komuną jako kombo ,wybór JP2 - jacpot ,tatgety Jaruzel i spółka,misje -dokonywane przez Lecha :mrgreen: multiball -strajki
itd. :mrgreen:jeszcze-magna save-pomoc od Regana
A gdy billa ucieka bokiem słyszymy zdanie "Teleranka nie będzie!" :mrgreen:

Gdyby fliper był o temacie Polskiego Komunizmu to w przypadku kiedy byla uciekła by bokiem powinniśmu usłyszeć zdanie "Towarzysze , pomóżcie" Smile

A wracając do właściwego tematu to uważam że dobrym tematem też może być walka AK z okupantem ( np. wysadzanie pociągów z zaopatrzeniem - wbij kulę na rampę itp. ).

NEX napisał(a):W zasadzie to praktycznie od ręki można wymyślić sobie fabułę takiej przeróbki (choćby na przykładzie ST TNG) ale jak potem pozamieniać choćby misje????? Tu potrzebny byłby szpec, który potrafiłby zamienić np "Search The Galaxy" na "Ucieczkę z lochów", "Asteroid Threat" na "Polowanie na Utopce" a "Q's Challenge" na "Walka ze Strzygą" Wink

W przyadku przeróbki ST TNG działka należało by zastąpić kuszami.
Odpowiedz
#26
Gwynbleidd napisał(a):W przyadku przeróbki ST TNG działka należało by zastąpić kuszami.
O słusznie! Smile Myślałem o dłoniach wiedźmina złożonych jak do rzucania znaków ale kusze chyba lepsze Smile
Tylko czym zastąpić statek Borga? Jakimś zamkiem? Hmmm to już było....
Odpowiedz
#27
Prezes napisał(a):1. Znaleźli by się oburzeni
2. Promo poza Polską słabe, na Zachodzie bardziej znają np. francuski Ressistance, co się ma do AK jak pięść do nosa

Czemu tak uważasz ? Co do drugiego argumentu to masz rację.

Ale pociągając ten wątek myślę że IPN by się nim zainteresował - z tego co wiem mocno działają by uczyć historii przez rozrywkę ( przykład to gry planszowe o naszej historii - np. "Mali Powstańcy" , "Kolejka" ). A jeśli szukamy bardziej znanego tematu z tego zakresu to proponował bym Powstanie Warszawskie i Kampania Wrześniowa z punktu widzenia Polski.

Nawiasem mówiąc to fliper o zakupach w PRL-u mógłby być ciekawy i śmiechawy. Jako ostatni quest to zakupy w Pewex-ie na 6 bil Smile

A wracając do flipera Wiedźmin

Proponuję następujący quest :
Uwieść Jenefer lub Tris Merigold ( wstrzel bilę kilka razy w jedno miejsce )

Miałem jeszcze kilka ale zapomniałem Sad

A finałowym questem może być bitwa z Nilfgardem ( ta po której załamała się potęga militarna Nilfgardu ) a według mnie powinno to wyglądać następująco : gra sześcioma bilami , gracz musi ugrać jakiś konkretnie duży wynik ( np. 300 milionów ) a jeśli wygra to dostaje mega nagrodę punktową ( np. 1 miliard ).
Odpowiedz
#28
Gwynbleidd napisał(a):
Prezes napisał(a):1. Znaleźli by się oburzeni
2. Promo poza Polską słabe, na Zachodzie bardziej znają np. francuski Ressistance, co się ma do AK jak pięść do nosa

Czemu tak uważasz ? Co do drugiego argumentu to masz rację.

Ale pociągając ten wątek myślę że IPN by się nim zainteresował - z tego co wiem mocno działają by uczyć historii przez rozrywkę ( przykład to gry planszowe o naszej historii - np. "Mali Powstańcy" , "Kolejka" ). A jeśli szukamy bardziej znanego tematu z tego zakresu to proponował bym Powstanie Warszawskie i Kampania Wrześniowa z punktu widzenia Polski.

Nawiasem mówiąc to fliper o zakupach w PRL-u mógłby być ciekawy i śmiechawy. Jako ostatni quest to zakupy w Pewex-ie na 6 bil Smile

A wracając do flipera Wiedźmin

No więc może być różnie, ciężko przewidzieć, no bo co innego planszówka, a tu jakaś maszyna, co świeci i gra. I jakieś kulki się odbija - niepoważne. Nie wiem, ale oczywiście byłby za.
Oba tematy wydają mi się zbyt polskie, ale fakt może by się dało jakoś pozyskać partnerów i sponsorów. I szum zrobić w kraju i zagranicą.
Pewex rządzi! Ale to jednak jako kawał.
Wiedźmina czytałem dawno, za to trylogia husycka to jest niezgorsza rzecz. Na flippera nie wiem, chyba gorzej niż Wiedźmin, ale grę wideo - mmmm... miodzio.
Dawajcie inne - na faktach lub fikcji, może "Quo Vadis" i o! - "Faraon" ? Nie mówiąc o "Chłopach" i martyrologii konia polskiego na podst: "Łyska z pokładu Idy", "Naszej szkapy" i "Lotnej" :lol:
Odpowiedz
#29
No hitem był by polski flipper 07 zgloś sie , 4 pancernych lub stawka większa niż życie , a z postaci szalika byłby niezły topper a na deser Janosik
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#30
KOKO KOKO Euro Spoko - i cała Jarzębina na backglass :-)
Kupię Split Second by Stern.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości