Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy gramy! Bo już tęsknię za Wami :)
#1
Umiłowani Bracia i Siostry z Bractwa Stalowej Kulki w skrócie BSK Wink

Wiem, że mamy na głowie sprawy organizacyjne, ale tak czy siak, czas najwyższy gdzieś potrenować, gdzieś zagrać w wspólnym gronie.

No tęsknie za Wami strasznie Smile

Cały czas zapraszam do siebie do Polski B - oczywiście nie hurtowo, ale w rozsądnych ilościach Smile Na moje poddasze wejdzie spokojnie z 8 osób + 7 maszyn to sufit się chyba nie oberwie Smile
#2
No dobra, namówiłeś mnie. Smile Kto jest chętny wybrać się do Rzeszowa w przyszły weekend?
#3
Bardzoś to ładnie Bratku ujął Wink
Ja niestety w najbliższym czasie nie mogę, ale jak tylko będę mógł wpraszam się.

pzdr

Squall napisał(a):Umiłowani Bracia i Siostry z Bractwa Stalowej Kulki w skrócie BSK Wink

Wiem, że mamy na głowie sprawy organizacyjne, ale tak czy siak, czas najwyższy gdzieś potrenować, gdzieś zagrać w wspólnym gronie.

No tęsknie za Wami strasznie Smile

Cały czas zapraszam do siebie do Polski B - oczywiście nie hurtowo, ale w rozsądnych ilościach Smile Na moje poddasze wejdzie spokojnie z 8 osób + 7 maszyn to sufit się chyba nie oberwie Smile
#4
Jeżeli jest aktualne. To na przyszły weekend jest już nas dwóch.
dyleck napisał(a):No dobra, namówiłeś mnie. Smile Kto jest chętny wybrać się do Rzeszowa w przyszły weekend?
#5
strasznie daleko tam do Ciebie Smile ale jak trasa sie trafi w tamte okolice to bede dzwonil

co do statutu jest ok, ja sie nie znam to sie nie wypowiadam ale chyba nic mu nie brakuje

jak nikt nie zglasza uwag to zeby pozniej nie marudzil jak juz bedzie przyklepane Smile


z ostatniej chwili ....

przyszly weekend, w sumie od miesiaca wstaje po 12 Smile z braku zajecia, to moze pociagiem do Wa-wy a pozniej przykleje sie do kogos Smile mysle mysle
#6
W przyszły weekend nie dam rady ale w któryś kolejny z chęcią Smile
#7
Dam Wam znać dokładnie bo czwartek - sobota rano jestem w Krakowie, a potem powrót więc o 12-tej w sobotę jestem u siebie, ale też czekam na maila od kolegi czy przyjedzie z nową maszyną.

Jeżeli nie to najwyżej za 2 tygodnie, ale będę informował na bieżąco.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#8
Jaką maszyną Smile?
Avengers ?
#9
No właśnie ? Wink
A co do spotkania PSF-owego to bardzo proszę: 16-17 lub 23-24.02


Sebastian G napisał(a):Jaką maszyną Smile?
Avengers ?
#10
hmmm, jak w ten weekend to kto wie, akurat mam wolne, może też bym się z chłopakami zabrał Smile

p.s : a ten statut o którym mowa to gdzie, bo nigdzie nie widzę ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości