Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Flipery na solcu
#1
FLIPERY NA SOLCU

zapraszamy na pełen atrakcji, magiczny wieczór.

po pierwsze, będziecie mieli okazję pograć na kilku wspaniałych automatach. odbijanie srebrnej kuli to szlachetna rozrywka, której korzenie sięgają czasów, kiedy ludzie potrafili obejść się bez komputerów.

po drugie, z głośników polecą same dobre piosenki, wybrane dla was przez dyskdżokejów, których nie da się nie uwielbiać (ALEX a.k.a. człowiek popielniczka oraz MROKU).

po trzecie, jedzenie i picie w CAFE SOLEC to radość w czystej postaci – idealna forma ucztowania.

widzimy się na miejscu.

zapraszają:
CAFE SOLEC, ul. solec 44, Warszawa
polskie stowarzyszenie flipperowe
aleksander żurkowski
maciek mroczek

sobota, 18 czerwca 2011, zaczynamy o 19:00, wstęp wolny


PANIE I PANOWIE! CEL IMPREZY JEST ROZRYWKOWO-TOWARZYSKI. NIE BĘDZIE TO TURNIEJ, NIE NAPINAMY SIĘ NA WYNIKI. BEZTROSKO SPĘDZIMY CZAS NA GRANIU, SŁUCHANIU MUZYKI, PICIU I JEDZENIU. ZABIERZCIE ZE SOBĄ ŻONY/DZIEWCZYNY, MĘŻÓW/CHŁOPAKÓW, PRZYJACIÓŁ, KOLEŻEŃSTWO, DZIECI. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA, ŻADNYCH WYMÓWEK. DO ZOBACZENIA!
ALEX
#2
jakie maszyny beda...?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#3
Zaraz po Orange Festiwal i koncercie The Streets meldujemy się z Olgą na miejscu :-) Niestety, ale termin Waszej imprezy nieszczęśliwie zbiegł się z pewnym piłkarskim turniejem, a więc pojawimy się w nieco okrojonym składzie. Do zobaczenia!
#4
"Flipery na Solcu" Smile Gdy przeczytałem tytuł tego tematu aż podskoczyłem Wink Właśnie na Solcu ponad 20 lat temu robiłem swoje pierwsze rekordy na... Black Knight, Galaxy, Gorgar i kilku innych... Wink
Jak sięgnę pamięcią to w tej okolicy dawno dawno temu było hmmm... z 7 lub 8 miejsc z fliperami (z czego chyba ze 4 na samej ulicy Solec Smile
#5
niedoczekawszy sie na odpowiedz pojechalem sprawdzic.... ale zamkniete..Sad podjade drugi rz po poludniu
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#6
Automaty przywiozę ja Smile będzie : Creatura, ST TNG, Congo oraz TZ. Chyba że ktoś ma jak to niech coś przywiezie.
#7
acha.... i rozumiem, ze nie bedzie to miec wplywu na niedzielna lige..?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#8
jarnie666 napisał(a):acha.... i rozumiem, ze nie bedzie to miec wplywu na niedzielna lige..?

Flippery od razu zabieram po imprezie więc liga normalnie w niedzielę o 13:00
#9
Paweł napisał(a):Automaty przywiozę ja Smile .

A już myślałem że powstał kolejny "stały" punkt...
#10
NEX napisał(a):
Paweł napisał(a):Automaty przywiozę ja Smile .

A już myślałem że powstał kolejny "stały" punkt...

Niestety... chyba długo będzie trzeba czekać na jakiś stały punkt w wawie, jak będę tam na miejscu to może dogadam się i wstawię im dwa może trzy flipperki Smile Jeśli mają miejsce...
#11
Paweł napisał(a):jak będę tam na miejscu to może dogadam się i wstawię im dwa może trzy flipperki Smile Jeśli mają miejsce...
Jak słusznie napisałeś w Warszawie nie ma ani jednego miejsca gdzie można byłoby pograć na fliperach więc przybyło by im trochę Klientów - ja wpadałbym tam na pewno Smile

Jeśli istnieje jakaś globalna organizacja związana z fliperami to powinna Ci przyznać jakiś mega order za te wszystkie działania związane z popularyzacja fliperów w PL Smile
#12
NEX napisał(a):
Paweł napisał(a):jak będę tam na miejscu to może dogadam się i wstawię im dwa może trzy flipperki Smile Jeśli mają miejsce...
Jak słusznie napisałeś w Warszawie nie ma ani jednego miejsca gdzie można byłoby pograć na fliperach więc przybyło by im trochę Klientów - ja wpadałbym tam na pewno Smile

Jeśli istnieje jakaś globalna organizacja związana z fliperami to powinna Ci przyznać jakiś mega order za te wszystkie działania związane z popularyzacja fliperów w PL Smile

Bez zbytniej gloryfikacji mojej osoby Smile w przypadku tej imprezy to laury należą się dla Alexa , bo to on jest organizatorem całości. Po za tym poczekajmy do soboty z komentarzami , mam nadzieję że się pojawisz!
#13
Nie mialem na mysli jednej imprezy a "caloksztalt" Smile W tym watku najbardziej zaciekawilo mnie zdanie o mozliwosci wstawienia tam 2-3 maszyn na dluzej Smile W sobote niestety najprawdobodobniej nie dam rady.
#14
Panie i Panowie!

1. dziękuję za przybycie tym, którzy dotarli.
2. Paweł ma szacun dożywotni (ukłony, podziękowania i inne takie). dziękuję za wsparcie, entuzjazm i potężny wkład energetyczny.
3. impreza się udała: flipery, alkohol, muzyka.

najserdeczniejsze pozdrowienia!
#15
nawet nie wiecie w jakim byłem szoku , od 20:00 do końca flippery cały czas grały , ludzie czekali na granie!!! O 3:30 wręcz musiałem wyłączać flippery w trakcie gry...brutalnie ale musiałem wrócić z nimi na Ligę Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości