Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szyba do flippera
#1
witam!!
Czy ktoś zna specyfikacje szyby (blatu) jaka powinna być do flippera, słyszałam ze oryginalne to szkło bezodblaskowe - odbicie światła poniżej 1%???? Chciała bym zakupić oryginalna szybę jaka jest montowana ale nie znam co to za typ szkła. Nie chce zwykłej szyby :-(
Dziękuje za informacje
Odpowiedz
#2
Możesz zerknąć tutaj, ale koszt to 300$ i wysyłka w stanach 65$, czyli jeśli byś chciała coś takiego wysłać do Polski, to koszt pewnie się podwoi bo to trudna przesyłka i dojdzie jeszcze VAT i być może cło. Cała zabawa więc wyjdzie pewnie w okolicach 2000 PLN.

Natomiast jestem w fazie ogarniania podobnego szkła i sądzę że udałoby się to zamknąć w okolicach 300PLN za szybę. Jak już uda mi się dotrzeć szczegóły to dam znać.

P.S. Z tego co wiem, to szyba we fliperze to zwykłe szkło o grubości 5mm. Tak przynajmniej było w starszych maszynach.
Odpowiedz
#3
Ja tez szukałam po hurtowniach znalazłam szkło cena plasuje się na wysokości - 473,50 PLN/m2 - jest to szkło bezodblaskowe, hartowane, krawędzie szlifowane. gr 6mm.(podobno takie ma być) Tyle że
szkło bezodblaskowe oficjalnie nie występuje w grubości 5 mm, 6mm nie wchodzi .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości