Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysłowice 28.10.2012
#1
Witam,
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale chciałbym się podzielić moimi wrażeniami z wczorajszego turnieju w Mysłowicach.
Zacznę od organizacji: Wielkie ukłony w stronę wszystkich organizatorów. Maszyny w super stanie, piękna piwniczka, wyszynk jak „u mamy” (chleb ze smalcem, pikle, domowy bigos, browar itp. ). W prawdzie ja nie powinienem oceniać tych smakołyków bo jestem na diecie ale po minach konsumentów widać było zachwyt.
I to wszystko za niewielkie wpisowe!!! Byłem mile zaskoczony jego wysokością.
Jeśli chodzi o tytuły to ja zakochałem się w „Secret Service” oraz „Jockerz”(Wielkie podziękowania dla Mariusza za włączenie Jockerz pomimo problemów). Bardzo spasowały mi „Black Rose” oraz „Theatre of Magic”. Poza tym wrażenie na mnie zrobiły „Shrek” , „Who donit” i „Spiderman” Tutaj kolejne wielkie ukłony w stronę właścicieli tych maszyn.
Od strony organizacyjnej, w mojej opinii impreza na medal.
Rywalizacja: Naprawdę wysoki poziom i widzę że będę musiał potrenować żeby dorównać Wam kroku.
Ludzie: Jestem całkiem nowy w tym środowisku… Przyjechałem sobie znikąd pograć na flipperach, których w Krakowie po prostu niema.
I co zobaczyłem?
Wspaniałych ludzi, którzy przywitali mnie jak swojego, podzielili się: maszyną, dobrym słowem, uśmiechem, rewelacyjną atmosferą, papierochem, wspólną pasją, poradą techniczną…
ale przede wszystkim życzliwością.
I właśnie za to chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom wczorajszego Turnieju. Jak dla mnie największą nagrodą była możliwość spotkania Was wszystkich i spędzenia czasu w Waszym doborowym towarzystwie… Nie bawiłem się tak od 20 lat.
Oddzielnie podziękowania dla Mariusza i Dominika za pomoc w ogarnięciu maszyn, na których grałem pierwszy raz w życiu.

Ukłony również dla Prezesa, który pomógł mi się wkręcić w Wasze środowisko.
Jeszcze raz wielkie dzięki dla Wszystkich za wspaniałą zabawę i super rywalizację.
Do zobaczenia w Warszawie.
Kupię Split Second by Stern.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości