Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
German Pinball Open 12 Kwiecień 2013r. BERLIN
#61
Z piątkowych eliminacji wychodzi 96 osób.

L.U.K napisał(a):(96 z IFPA + 96 z kwalifikacji)

(doliczyć oczywiście trzeba osoby które się nie zapisały a przyjdą, ale czy dużo ich będzie i czy będą mogły stanowić zagrożenie - wątpie Smile )

Dokładnie tak. Nawet jak będzie 150 osób w eliminacjach, to spora część tych graczy, będzie raczej jako atrakcja przyrodnicza.
#62
Niekoniecznie. W eliminacjach wezmą udział także gracze (niekoniecznie słabi) którzy po prostu do dnia 21 marca nie będą w stanie w 100% zaklepać sobie wolnego czasu w połowie kwietnia Wink
#63
Trochę dziwnie. Nie będą w stanie zaklepać czasu, a później będą tracić jeszcze jeden dodatkowy dzień w piątek, żeby zagrać w eliminacjach.
Jeżeli ktoś planuje udział i ma pewne miejsce w takiej imprezie, to raczej nie podejmuje decyzji z dnia na dzień w ostatniej chwili.
Oczywiście w eliminacjach będzie sporo dobrych graczy, ale czy będzie to aż 100, mam duże wątpliwości.
No ale rzeczywistość wszystko zweryfikuje.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#64
A dlaczego dziwnie? Nie każdy ma możliwość rezerwacji czasu na miesiąc do przodu. Mnie często zdarzało się podejmować decyzję na... dzień przed Wink
#65
A to dlatego, że chyba nie wszystkim pasuje grać eliminacje w piątek.
W Twoim przypadku chyba też tak jest.

NEX napisał(a):Jeśli jednak start jest w piątek o 12 to nie ma wyjścia i trzeba jechać w czwartek - cholera w takim przypadku na chwile obecną nie wiem czy dam radę :/
#66
NEX napisał(a):A dlaczego dziwnie? Nie każdy ma możliwość rezerwacji czasu na miesiąc do przodu. Mnie często zdarzało się podejmować decyzję na... dzień przed Wink

dokladnie Smile z podstawowej listy napewno wypadnie jeszcze kolo kilku ,moze nawet kilkunastu ludzi,czesto sie tak dzieje,sam jeszcze nie wiem czy pojade,decyzje podejme w srode lub czwartek przed turniejem.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#67
Jaro, bardzo często jest tak że łatwiej zaklepać sobie trzy dni na tydzien do przodu niż dwa dni na miesiąc przed. Mniejsza o to - każdy inaczej planuje (że względu na możliwości i przyzwyczajenia)
#68
skyline napisał(a):
NEX napisał(a):A dlaczego dziwnie? Nie każdy ma możliwość rezerwacji czasu na miesiąc do przodu. Mnie często zdarzało się podejmować decyzję na... dzień przed Wink

dokladnie Smile z podstawowej listy napewno wypadnie jeszcze kolo kilku ,moze nawet kilkunastu ludzi,czesto sie tak dzieje,sam jeszcze nie wiem czy pojade,decyzje podejme w srode lub czwartek przed turniejem.

Zgadza się, na pewno jakaś ilość zapisanych graczy nie przyjedzie. Ale do listy startowej zapisałeś się, nawet jak stracisz to 20 euro (lub 10) i nie chcesz nawet zawracać sobie głowy jakimiś eliminacjami w piątek.
Jak się zdecydujesz na grę, to przyjeżdżasz w sobotę i masz pewne miejsce w turnieju, tak chyba jest najprościej.
#69
Mniejsza o większość.
Najważniejsze, żeby jak najwięcej osób z Polski był na tym turnieju i za wszystkim trzymamy kciuki.
Pomyśleć można też nad zrobieniem jakiś koszulek (tak jak było na ME), żeby gracze z Polski byli bardziej rozpoznawalni.
Oczywiście kupuje ten kto chce, nie ma żadnego obowiązku ;-) .
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#70
Koszulki fajny pomysł - nawet myślałem aby sobie coś samemu zaprojektować i zamówić ale jeśli udałoby się dogadać aby wszyscy mieli podobne to jeszcze lepiej Smile

btw kto jedzie na 100%?
#71
Ja właśnie kupiłem bilety na pociąg i zrobiłem rezerwację hotelu, tak więc jestem na 100%.
#72
ja na 100% tylko mysle jak kase im wyslac Smile bo nie wiem czy mam taka opcje u siebie ze platnosc w eur

druga sprawa hotel, ogarniamy cos w miare jednym miejscu zeby siedziec w kupie ? czy kazdy jak chce ?
#73
Wychodzi na to że będzie nas tam co najmniej 15 osób... jak nie lepiej Wink
#74
1. urlop zamówiony, ale jeszcze nie przyklepany.
2. transport: PKP/db.
3. nocleg: najprawdopodobniej "u rodziny".
4. koszulki: dobry pomysł. może Mariusz wypuści edycję okolicznościową.
5. jaram się, będzie nas tam naprawdę mocna ekipa.
#75
To teraz przyznać się, kto zna niemiecki i chętnie wcieli się w rolę tłumacza wolontariusza ? :]

P.S.: Tu jest relacja z zeszlorocznego turnieju - http://www.pinballnews.com/shows/gpo2012/index.html , jeżeli nic się nie zmieniło w kwestii zasad, to można spodziewać się początkowego podziału na 32 osobowe grupy z których przechodzi najlepszych 12. Później każdą z tych grup dzielą na 3 podgrupy po 4 osoby i grają na dwóch maszynach. a dalej nie rozumiem Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości