Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silesia Cup 28-10-2012
#1
Zapraszam serdecznie na kończący sezon w Piwniczce Turniej
Prośba aby wpisać go na listę turniejową na WPPR
Dzięki i do zobaczenia ;-)
Mario
#2
wypada przyjechac : )
#3
MARIO napisał(a):Zapraszam serdecznie na kończący sezon w Piwniczce Turniej
Prośba aby wpisać go na listę turniejową na WPPR
Dzięki i do zobaczenia ;-)
Zgłoszone!
#4
qra chyba bede musial ominac no chyba ze na turnieju w pradze bedzie szybki out to wsiadam w pociag i wracam na turnaj!
#5
turniej u Mariusza jest tydzien po turnieju na Wegrzech, wiec chyba spokojnie dasz rade, ja melduje sie na obu
turniejach : )

Mariusz ten sam zestaw maszyn czy jakies zmiany ?
#6
a co za turniej w Pradze? chyba nie flipperowy??

palczan napisał(a):qra chyba bede musial ominac no chyba ze na turnieju w pradze bedzie szybki out to wsiadam w pociag i wracam na turnaj!
#7
wlasnie, bo ja myslalem ze chodzi o Budapeszt : )
#8
Mariusz podaj liste flipperow ktore beda u Ciebie i jak mozesz szczegoly co do godziny rozpoczecia bo musze jakims chyba pociagiem sie dostac w twoje okolice
#9
ZAPRASZAMY



[Obrazek: mario_silesia.jpg]
Mario
#10
Zestawik do grania

Indiana Jones
Whitewater
Theatre Of Magic
The Shadow
Secret Service
Creature Black Lagoon
Black Rose
Who Dunnit
Tales from the Crypt
Twilight Zone
Jokerz
Congo
Johnny Mnemonic
Fish Tales
Shrek
Spider-Man
Mario
#11
Gramy jak ostatnio czyli eliminacje jedna duza grupa i przechodzi 16 ? Kazdy gra na kazdym flipperze lub na okreslonej tej samej liczbie tytulow ?


W Budapeszcie mieli fajny sposob bo dawali male karteczki z nazwami flipperow i nazwiskami spiete spinaczem, po 2 flipperach sedzia chodzil i wyrywal kazdemu zapisane karteczki aby wpisywanie szlo szybciej. Niewiem czy da sie to zastasowac u Ciebie i czy jest to wogole dobre i potrzebne, tylko podrzucam pomysl.
#12
Chętnie bym odwiedził ten turniej bo to nie daleko mnie. Ale jestem tu nowy i nie bardzo wiem co to WPPR i jak się mam wpisać. Podpowie mi ktoś? Dziękuję z góry.
Kupię Split Second by Stern.
#13
WPPR to światowy ranking graczy. Generalnie nic nie musisz robić by się tam wpisać, bo to się niejako dzieje automatycznie. A na turniej przyjeżdżaj - jedyne co musisz zrobić to na miejscu wpłacić 50 pln wpisowego i podać imię i nazwisko. No i grać. Smile
#14
Bardzo Ci dziękuję. Jak mi się nic nie przydarzy do niedzieli to jestem na mur! Będę jechał w niedzielę rano z Krakowa samochodem mogę kogoś zabrać jak jest chętny. Podpowiedz mi jeszcze gdzie to jest i o której albo gdzie znajdę takie info. Przepraszam za głupie (zapewne pytania)
Kupię Split Second by Stern.
#15
Jest adres na plakacie parę postów wyżej.

Sułkowskiego 6, Mysłowice

link do map google


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości