Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II - Druga kolejka PLF
#16
Postanowienie i proszę się ustosunkować do niego Smile

Wyłączamy wszystkie Video Modes , podmieniamy w TZ power balla na metalową kulę .

W ten sposób eliminujemy farty i nie farty . W Congo jest mocne video z kopalnią , nawet osoba nie znająca go kompletnie potrafi trafić nawet 100mil. a to jest dużo (jackpot jest za np. 11mil)

I tym sposobem wygra ten kto najlepiej panuje nad kulą !

Co Wy na to ?
#17
oczywiscie, ze jestem za, bo jeszcze nie zalecialem dalej niz 3 zakrety w STTNG :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://forum.flippery.com.pl/images/smil...rgreen.gif
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#18
jarnie666 napisał(a):oczywiscie, ze jestem za, bo jeszcze nie zalecialem dalej niz 3 zakrety w STTNG :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://forum.flippery.com.pl/images/smil...rgreen.gif

To ST TNG jest najłatwiejszy ze wszystkich VM , jest jedna trasa którą należy zapamiętać i 250mil gwarantowane !
W Congo jest spływ pontonem , nie wiem jeszcze czy to jest stała trasa , może dali jakąś losowość ! Drugi VM - kopalnia ,ma 5 losowo wybieranych scenariuszy.

Tak myślę że w tym temacie jestem za pozostawieniem VM z Cirqusa , tam trzeba tylko przeskakiwać przedmioty naciskając oba flippery na raz , a więc pełny skill ! Nie ma opcji tego wryć na pamięć .
#19
Paweł napisał(a):Postanowienie i proszę się ustosunkować do niego Smile

Wyłączamy wszystkie Video Modes , podmieniamy w TZ power balla na metalową kulę .

Co Wy na to ?

TZ ok ale Video bym zostawił bo

jarnie666 napisał(a):oczywiscie, ze jestem za, bo jeszcze nie zalecialem dalej niz 3 ...

pojeździsz pojeździsz i dojedziesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dużo lepszy też nie jestem ale kiedyś trzeba się nauczyć

Paweł napisał(a):...I tym sposobem wygra ten kto najlepiej panuje nad kulą!

na tym to polega :-P ;-) choć wg mnie zadecyduje forma dnia
pzdr
#20
W sumie poza umiejętnościami samej gry to i fart i jak to określił JAM - dyspozycja dnia - tez maja spore znaczenie Smile
Nie wiem jak jest w Congo ale na innych fliperach (np Indiana) to VM jest totalną zręcznościówką (mam na myśli zjazd kolejka).

Szczerze mówiąc nie mam jakoś mocno sprecyzowanego zdania w tym temacie ale chyba jednak delikatnie byłbym za pozostawieniem VM na innych automatach poza Congo.
Co do Power Balla na TZ może zniknąć Smile

btw nie wiem czy ktoś z Was kojarzy VM z Theatre of Magic - tam VM to gra... na fliperze Big Grin
#21
przecież cała gra jest zręcznościówką więc nie ma znaczenia czy totalną czy inną
#22
zrobiło się ciekawie Smile
Za wyrzuceniem PB była zdecydowana większość na ostatnim turnieju PLF , niestety nie pomyślałem że trzeba go po prostu wyjąć i zastąpić kulą metalową! (już mam zapasową)
Faktycznie są VM które więcej wymagają , IJ i wagonik jest OK , CV i kangoor jet OK, Raven Bar w IJ też jest OK...
Ale cały czas to nie jest odbijanie kuli łapkami !
Może podchodzę zbyt ogólnikowo do tematu , ale uważam że VM były zrobione dla urozmaicenia pina !
Gdzie ta kula jak w 80"s ?
#23
Ja oczywiście będę a i z promocji chętnie skorzystam Wink
#24
Jak dla mnie to wyłącazyć VM w Congo ale w Indianie i STTG zostawić!
#25
JAM napisał(a):przecież cała gra jest zręcznościówką więc nie ma znaczenia czy totalną czy inną
Hmmm... może użyłem niepotrzebnie "skrótu myślowego" Smile
Pisząc "totalna zręcznościówka" miałem na myśli VM w którym liczy się przede wszystkim refleks jak w "kolejce" na Indianie. W odróżnieniu choćby od VM z kielichami gdzie liczy się tylko spostrzegawczość lub VM w Congo gdzie całość oparta jest na losowaniu czyli na przypadku/szczęściu (Paweł wspominał że można przypadkiem trafić 100kk co w zestawieniu z Jackpotem za 11kk wydaje się sporą wartością).
Rednax napisał(a):Jak dla mnie to wyłącazyć VM w Congo ale w Indianie i STTG zostawić!
jestem za Smile
Paweł napisał(a):Może podchodzę zbyt ogólnikowo do tematu , ale uważam że VM były zrobione dla urozmaicenia pina !
Gdzie ta kula jak w 80"s ?
Racja - jednym słowem brakuje na turniejach klasycznych Pinballi :mrgreen:
#26
nie pozostaje nic innego jak przywiezc Black Knighta i Firepowera, czysta gra i bonus :!: ...no, ew. losowe mystery w Black Knighcie ale to tez skill a nie przypadek Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#27
jarnie666 napisał(a):nie pozostaje nic innego jak przywiezc Black Knighta
Genialny pomysł! Grałem na tym fliperze ponad 20 lat temu i jest to jedna z maszyn które bardzo miło wspominam Smile
jarnie666 napisał(a):mystery w Black Knighcie ale to tez skill a nie przypadek:
Gdyby w tamtych czasach istniały Jackpoty to Mystery przy 3 bilach można byłoby tak śmiało nazwać Smile
#28
jesli wiecej zawodnikow zglosi chec gry na starociach cos zalatwimy... ale z tego co pamietam juz kiedys ten pomysl nie spotkal sie z entuzjazmem Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#29
Jestem za , ale wnosić go na II piętro :/
#30
jarnie666 napisał(a):jesli wiecej zawodnikow zglosi chec gry na starociach cos zalatwimy... ale z tego co pamietam juz kiedys ten pomysl nie spotkal sie z entuzjazmem Undecided

Jeden klasyczny Pinball na pewno dodałby uroku turniejowi Smile
Z drugiej strony faktycznie transport może nie być łatwy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości