Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Łódź] Retro Gaming Club
#1
Retro Gaming Club
Jana Kilińskiego 100a, 90-012 Łódź

Hot Tip
Sinbad
Space Mission

Cennik: bilet normalny 40 PLN

Godziny otwarcia: wtorek, środa, czwartek 15:00–22:00, piątek, sobota 15:00–23:00, niedziela 15:00–23:00, poniedziałek zamknięte

Flipper pomimo wieku jest w świetnym stanie, zarówno mechanicznym jak i wizualnym.

Dodane 19 marca 2023.

[Obrazek: rgc30.jpg]


[Obrazek: rgc.jpg]


[Obrazek: rg3.jpg]
Odpowiedz
#2
Bylem dziś, sprzęt działa i wygląda na idealnie, szczerze mówiąc sprawie wrażenie nowego (choć Hot Tip produkowali w latach 70.). Obok stoi pinball na Windows, fajna ciekawostka w szczególności dlatego, że grałem na czymś takim pierwszy raz i duży wybór stołów jest naprawdę fajny, ale lag i brak metalowej kulki daje dużo mniejszą frajdę z grania.
Kasjer (może właściciel) wspominał, że wirtualny pinbal planują wymienić na mechaniczny. Facet był bardzo miły i pomocny.

maja tam też dużo retro gier, według mnie 40 ziko za dzień jest jak najbardziej warte swojej ceny.
https://retrogamingclub.pl/
Odpowiedz
#3
(02/04/2023, 22:53)Nuke napisał(a): Bylem dziś, sprzęt działa i wygląda na idealnie, szczerze mówiąc sprawie wrażenie nowego (choć Hot Tip produkowali w latach 70.).

Dzieki za info, uzupełniłem opis w pierwszym poście

(02/04/2023, 22:53)Nuke napisał(a): Kasjer (może właściciel) wspominał, że wirtualny pinbal planują wymienić na mechaniczny. Facet był bardzo miły i pomocny.

O to będą mieli dwa flippery. Super Smile
Odpowiedz
#4
Pojawiła się nowa maszyna - Sinbad.

[Obrazek: rgc.jpg]
Odpowiedz
#5
Pojawił się kolejny flipper - Space Mission z 1976 roku.

[Obrazek: rg3.jpg]
Odpowiedz
#6
Jeszcze jedna fotka:

[Obrazek: rgc30.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości