Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperowa Mapa Polski (Warszawa)
#1
Flipperowa Mapa Polski  (link na dole posta) zawiera wszystkie znane nam (czyli opisane na forum) ogólnodostępne (czyli czynne regularnie przynajmniej 1 dzień w tygodniu) lokalizacje, w których można pograć na flipperach. Poniżej część dotyczącą Warszawy, reszta Polski jest już praktycznie gotowa wiec niebawem zostanie dodana.
Bedę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie. Przypomnę także, że mapa powstaje głównie na podstawie informacji dostarczanych przez Was (nową lokalizację można zgłosić w dziale "Zgłoś lokalizację").

Opis i legenda:
Każda z lokalizacji oznaczona jest bumberem w kolorze przypisanym do danej grupy z liczbą określająca ilość flipperów w danej lokalizacji. Po kliknięciu na bumber wyświetla się karta lokalizacji zawierająca nazwy flipperów, zdjęcia oraz link do wątku na forum poświęconego tej lokalizacji gdzie można sprawdzić inne szczegóły jak: cennik, godziny otwarcia czy (w miarę możliwości) aktualny stan maszyn. Na dole kart zazwyczaj są umieszczone (jeśli dana lokalizacja występuję na mapach Google) dodatkowe "ogólne informacje z Google". Po kliknięciu na zdjęcie, możemy je powiększyć oraz obejrzeć inne zdjęcia z danej lokalizacji jednak najczęściej tylko pierwsze (czasem ewentualnie pierwsze dwa) zdjęcie dotyczy flipperów, kolejne są informacjami z Googla i pokazują zazwyczaj samo miejsce. Ponieważ mapa wykonana jest w Mapach Google można oczywiście skorzystać tez z innych funkcjonalności, które one oferują (jak choćby wyznaczenie trasy/odległości).

[Obrazek: bumber1.png]                    Jasno zielony bumber - lokalizacja z 1 flipperem

[Obrazek: bumber2.png]   [Obrazek: bumber3.png]Ciemno zielony bumber - od 2 lub 3 flipperów (liczba informuje o ilości flipperów)

[Obrazek: bumber4.png]   [Obrazek: bumber5.png]Jasno niebieski bumber - od 4 lub 5 flipperów (liczba informuje o ilości flipperów)

[Obrazek: bumber6.png]   [Obrazek: bumber9.png]Ciemno niebieski bumber - od 6 do 9 flipperów (liczba informuje o ilości flipperów)

[Obrazek: bumber10.png]   [Obrazek: bumber19.png]Jasno żółty bumber - od 10 do 19 flipperów (liczba informuje o ilości flipperów)

[Obrazek: bumber20.png]   [Obrazek: bumber49.png]Ciemno żółty bumber - od 20 do 49 flipperów (liczba informuje o ilości flipperów)

[Obrazek: bumber50.png]                    Czerwony bumber - 50 lub więcej flipperów (liczba informuje o ilości flipperów)


Link: Flipperowa Mapa Warszawy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości