Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
to już wiemy kto od mx kupił WW Smile Witaj
Odpowiedz
Dzięki wszystkim.

I tak - już właśnie po lekturze różnych wątków zdążyłem się zorientować, że to "forumowa" maszyna :-)
Odpowiedz
Witam wszystkichSmile
w końcu znalazłem czas żeby się tu zalogować i mam nadzieję że poznamy się przy maszynach w Bytomiu w ptSmile
jestem z tej samej epoki wychowany na flipperach i od dawna posiadam swoje automaty, którymi cieszyłem się w samotności, a od jakiegoś czasu mogą z nich skorzystać wszyscySmile

Phantom of the Opera
Bugs Bunny's Birthday Ball
Lethal Weapon 3
Revenge From Mars

Zapraszam w Góry Izerskie a konkretnie do Świeradowa - ZdrojuSmile
Odpowiedz
Witaj w naszym wariatkowie :-)
Odpowiedz
Cześć Smile
jaco post_id=35311 time=1576114937 user_id=1684 napisał(a):a od jakiegoś czasu mogą z nich skorzystać wszyscySmile
Czy to oznacza że wystawiłeś je w jakimś ogólnodostępnym lokalu? Jeśli tak to podaj namiary, dodamy do Lokalizatora.
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim forumowiczom. :-) Radek Gdańsk
Odpowiedz
Siemanko.
Odpowiedz
Witaj
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów.
Marcin/Cino z okolic Warszawy, sukcesywnie ogrywam flippery od ponad roku w pinball station, stolica. Z większym bądź mniejszym skutkiem jeżeli chodzi o osiągi, nie ma też czym się chwalić bo tu dużo wymiataczy pewnie :-)
Doświadczenie nie duże, bo gier w latach 90-tych nie liczę, za młody wtedy byłem żeby grać w to świadomie, ale mi się podobało :-P
Odpowiedz
Radek7 post_id=35415 time=1578669373 user_id=1690 napisał(a):Dzień dobry wszystkim forumowiczom. :-) Radek Gdańsk

Cino post_id=35421 time=1578852511 user_id=1692 napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów.
Marcin/Cino z okolic Warszawy, sukcesywnie ogrywam flippery od ponad roku w pinball station, stolica. Z większym bądź mniejszym skutkiem jeżeli chodzi o osiągi, nie ma też czym się chwalić bo tu dużo wymiataczy pewnie :-)
Doświadczenie nie duże, bo gier w latach 90-tych nie liczę, za młody wtedy byłem żeby grać w to świadomie, ale mi się podobało :-P

Witajcie na forum Smile
Odpowiedz
Serwus, Gruß Gott i niech bedzie pochwalony :mrgreen: Piotrus jestem ...wczesniej ze slaska a obecnie obywatel Unii Europejskiej.
Dzieki @marcinkg dostalem ten link na wasze forum.
Na razie tak krotko - jestem juz "starszym panem" i znam flipery od okolo 1977 roku albo i troche wczesniej.
Obecnie jestem zwolennikiem Gotlieb Sys 80, troche mniej Sys1 Sys80A/B tez, ( juz ich nie kupuje) ale dobrze sie na nich znam. Tez niektore EM Williams/Bally mi sie podobaja. Moimi znajomosciami bede sie chetnie na forum dzielil
Nie jestem zawzietym kolekcjonerem ale umiem te flipery doprowadzic do dosc dobrego stanu optycznego i technicznego. Jest ich kilka, czasami wiecej i czasami mniej... (niektore przyszly i zostaly, duzo przyszlo i poszlo). Nie jestem Handlarzem! Bardzo lubie w nich "grzebac" i do nowego zycia przywolac i dla potomstwa ocalic. :-P
Moja wieloletnia przygode z fliperami chcialbym opowiedziec ale nie bardzo wiem gdzie ... Moze administrator mi podpowie ...aha - sorki - nie mam polskiej czcionki Undecided prosze z gory o wybaczenie....
Odpowiedz
Witam Cię serdecznie na forum Smile
Piotrus post_id=35494 time=1580001681 user_id=1696 napisał(a):Moja wieloletnia przygode z fliperami chcialbym opowiedziec ale nie bardzo wiem gdzie ... Moze administrator mi podpowie ...
Z chęcią poczytamy - pisz w Flippery Ogólnie. Jeśli jakiś temat pojawi się w niewłaściwym dziale to po prostu przeniosę (od tego są moderatorzy), wiec tym się nie przejmuj za bardzo Smile
Odpowiedz
Witaj w gronie fliper maniaków.Rowniez jestem gorącym fanem EM.Moze będziemy mieli wspólny temat na forum.
Odpowiedz
Witam
Mam na imię Andrzej . Jestem od nie dawna posiadaczem flippera ELEKTRA. Smile
Mam nadzieję w razie potrzeby na pomoc z waszej strony , za co z góry dziękuję . Huh
Odpowiedz
(02/05/2020, 17:30)andrew766 napisał(a): Witam
Mam na imię Andrzej . Jestem od nie dawna posiadaczem flippera ELEKTRA. Smile
Mam nadzieję w razie potrzeby na pomoc z waszej strony , za co z góry dziękuję . Huh

Witaj w naszym gronie, ja zawsze mogłem liczyć na pomoc forumowiczów więc i Ty na pewno będziesz mógł. 

Elektra to w miarę wczesne Solid State - dlaczego jako pierwszą maszynę wybrałeś tytuł z '81 roku?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości