Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
leszek golon napisał(a):Żaba pewnie wszystko kumasz o fliperach :-P

Ale na poważnie Witaj w klubie maniaków.
Dwie lub wiecej łapek,kulka...cos tam kumam :mrgreen: Na przestrzeni 30stu kilku lat,grało sie na nie jednym 8-) Liczniki bembnowe,pozniej pierwsze cyfrowe...Dzis to juz jest kosmos.
Odpowiedz
Bębnowe miałeś na myśli?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Witam

Jestem rocznik 82, fan starych kompów, konsol, arcadówek etc...

Wbijam, do Was bo zawsze chciałem mieć "bilarda" pinballa, ale był poza zasięgiem $, zainteresowały mnie projekty vpinballi. Mam dostęp do kilku TV i chyba czas zacząć dłubać, bo realne stoły dalej w cenie VW Pasata. TDI :lol:

Aktualnie posiadam dużą kolekcje, starych konsol oraz komputerów, oraz 3 arcadówki - 2 polskiej produkcji i 1 chyba Czeska do tego matka neo-geo + sporo kartów, bluelf2, sporo PCB, ostatnio pandorabox 6 dla CRT, ale stołu z kulką brak. Pomożecie?
Odpowiedz
Mam kilka wolnych kulek, mogę Ci dać. Na początek to już coś. :mrgreen: :mrgreen:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Witam wszystkich,
zainteresował‚em się forum, ponieważ chciałem kupić sobie prawdziwego flippera. Jednak
z uwagi na fakt, że mieszkam w Lublinie i nigdzie nie namierzyłem osoby, która w tych okolicach mogłaby pomóc przy ewentualnym serwisie, który przy tego rodzaju maszynie niewątpliwie jest potrzebny, to zacznę od vpinballa...... a to też nie jest łatwy temat.

Pozdrawiam,
dunlop
Odpowiedz
Witam wszystkich, rocznik 94, mieszkam w Marózku, ok. 15-16 km od Olsztynka. Moje zamiłowanie do flipperów zaczęło się mniej więcej od momentu spotkania się z flipperem Riverboat Gambler w lokalnym ośrodku wypoczynkowym mniej więcej kilkanaście lat temu. Po jakimś czasie doszedł turnus rehabilitacyjny w Łebie, skąd udało mi się załatwić "nietypową pamiątkę znad morza" w postaci flippera "Big Betty's Truck Stop", którego plastikowa rampa uległa zdeformowaniu wyłącznie na prawej stronie, prawdopodobnie z winy poprzedniego właściciela, który ustawił maszynę w takim miejscu, że słońce przeważnie padało właśnie na wspomniany obszar od tylnej strony.
Odpowiedz
Witamy kolegów :roll:
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
To i ja się przywitam. Nowy/stary człek w temacie. Wiele wskazuje, że się z powrotem wkręcę i znów będę miał te 7-8 lat 8-)

Mam nadzieję, że wiele się od Was nauczę Big Grin
Odpowiedz
Witam wszystkich. Pozdrawiam
Odpowiedz
Witaj
Odpowiedz
Cześć i ja pozwolę sobie się przedstawić. Mam 30. na karku, ustabilizowane życie i poszukuję nowych rozrywek Big Grin Flippery wydają mi się na to ciekawym pomysłem. Miło będzie Was poczytać i dopytać w razie wątpliwości
Odpowiedz
Witaj w klubie fliperomaniaków.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
witam wszystkich.spartanin77
Odpowiedz
jestem szczesliwym posiadaczem maszyny THE WHOS TOMMY.
Odpowiedz
O! Jeszcze jeden! :-D
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości