Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokalizator flipperów - zgłaszanie nowych miejsc
#61
Delfin w Ślesinie-Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Półwiosek Stary 30B, ślesin wielopolskie



https://megawrzuta.pl/download/1a2ca1c80...5f291.html
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz
#62
Tego GRAM to nie wiem nawet czy warto wpisywać do lokalizatora... na FB zobaczyłem ogłoszenie otwarcia parę dni temu, napisane było, że są "automaty, arcade, i pinball". Nie wiedziałem tylko, że pinball w znaczeniu dosłownym tzn. JEDEN pinball (tudzież flipper). Stoi tam The Game Show Bally, nie znam szczegółów bo nie byłem, jeszcze nie wróciłem, przeglądałem sobie zdjecia z otwarcia. Trochę rozczarowujące, ale tak jak mowilem - to jest Zbawix, wiec robione pod całą tamtejsza śmietankę i zarobek. Nie zdziwię się jak w przeciągu pol roku lokal zniknie.
Odpowiedz
#63
Do czasu aż ktoś tam zajrzy i opisze co tam dokładnie jest i na jakich warunkach można tam pograć - nie umieszczam w Lokalizatorze.
Jeśli - jak gdzieś przeczytałem - mają tam zaledwie 60mkm powierzchni to raczej zbyt wielu flipperów nie należy się spodziewać, choć liczyłem na co najmniej dwa ponieważ w jakimś wywiadzie przeczytałem:
Cytat:Maszyny zwoziliśmy z Katowic, Poznania, flippery znaleźliśmy u warszawskiego kolekcjonera, część trzeba było odrestaurować."
Odpowiedz
#64
Witam, zgłaszam nową lokalizację Wink

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Nazwa lokalizacji: TB Bowling&Bilard Club
Adres: Ul. Gładka 18, 02-172 Warszawa,
Listę flipperów: 1 sztuka: DRACULA Williams'a
Ceny: 2 zł - 1 gra, 5 zł - 3 gry
Informacje dodatkowe: w grudniu 2018 maszyna była w dobrym stanie, choć na lewej rampie kulka się zatrzymywała, należało "lekko" uderzyć w bok maszyny i grało się dalej Smile, godziny otwarcia:pn-czw 15.00-24.00, piątek 15.00-2.00, sobota 10.00-2.00, niedziela 12.00- do ostatniego klienta nie krócej niż 22.00.

Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#65
W Hangarze646 na Wale Miedzeszyńskim stoi Guardians of the Galaxy i coś jeszcze, też jakaś nówka. Wyleciało mi z głowy bo się zapatrzyłem w tego GOTG.

Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#66
snowvictim napisał(a):W Hangarze646 na Wale Miedzeszyńskim stoi Guardians of the Galaxy i coś jeszcze, też jakaś nówka. Wyleciało mi z głowy bo się zapatrzyłem w tego GOTG.

O jaka miła niespodzianka Smile Kilkanaście dni temu posłałem im pytanie czy w pozostałych lokalizacjach także posiadają strefy Arcade. Odpisali:

"Dzień dobry
Strefa gier Arcade znajduje się tylko na Mokotowie.
Zapraszamy!"

GOTG to świetny fliper - trzeba będzie się wybrać Smile
Odpowiedz
#67
NEX napisał(a):O jaka miła niespodzianka Smile Kilkanaście dni temu posłałem im pytanie czy w pozostałych lokalizacjach także posiadają strefy Arcade. Odpisali:

"Dzień dobry
Strefa gier Arcade znajduje się tylko na Mokotowie.
Zapraszamy!" [...]

Tak mi się kojarzyło z tym co napisał kilkanaście dni temu RAA w lokalizatorze mazowieckim w temacie Hangaru na Mokotowie:

"Likwidują strefę maszyn. Byłem dziś i wszytko wygaszone. Może właściciel maszyn poda info czy je gdzieś przeniesie."

Chyba wiemy gdzie ją przenoszą Smile
Odpowiedz
#68
Konrad wrzuć w mazowieckim nowa lokalizację - Hangar 646 Wał Miedzeszyński.
Są dwie maszyny Guardians of Galaxy oraz Metallica. Obie w doskonałym stanie, tylko Metallica bardzo cicho nastawiona. 1 gra 3 bile, daje EB.
RAA
Odpowiedz
#69
RAA napisał(a):Konrad wrzuć w mazowieckim nowa lokalizację - Hangar 646 Wał Miedzeszyński.
Są dwie maszyny Guardians of Galaxy oraz Metallica. Obie w doskonałym stanie, tylko Metallica bardzo cicho nastawiona. 1 gra 3 bile, daje EB.
I dobrze, nie będzie zagłuszała GOTG Wink

Jakie ceny?
Odpowiedz
#70
1 gra 2PLN, 3 gry 5PLN
RAA
Odpowiedz
#71
W kolejnej lokalizacji Hangar 646 (Targówek, Dalanowska 29) pojawiły się 2 maszyny:
Star Wars oraz KISS
3 bile, daje EB, 2 PLN jedna gra, 5 PLN 3 gry. Maszyny w bardzo dobrym stanie wszystko działa bardzo dobrze.

Przy okazji informacja, że w Hangarach będzie więcej maszyn Smile. Niedługo ma się pojawić DeadPool, Walking Dead i UWAGA The Beatels!

Edit NEX/ DODANE
RAA
Odpowiedz
#72
O kurde, ten limitowany rarytas? To ktoś sie rzucił. Czekam na info kiedy będzie
Andrew
Odpowiedz
#73
RAA napisał(a):Przy okazji informacja, że w Hangarach będzie więcej maszyn Smile. Niedługo ma się pojawić DeadPool, Walking Dead i UWAGA The Beatels!
Super! Aż 3 lokalizacje z najnowszymi maszynami Sterna w Warszawie Smile

Andrew napisał(a):O kurde, ten limitowany rarytas? To ktoś sie rzucił. Czekam na info kiedy będzie
To nie będzie wersja za 50k tylko ta za coś koło 7k Wink
Odpowiedz
#74
Park trampolin JumpWorld Wrocław
Otmuchowska 15, 50-505 Wrocław
czynne 10-22 codziennie

Stern Metallica 2zł - 3 bille (wytarty playfield ale stan OK)
Odpowiedz
#75
W Poznaniu mamy 3 flippery na pewno. Ten sam właściciel, dwie lokalizacje. W centrum handlowym połączonym z dworcem głównym AVENIDA przy ulicy Matyi 2 oraz w KINEPOLIS przy ulicy Bolesława Krzywoustego 72. Flippery się wymieniają. W tej chwili w kinepolis stoją Metallica PRO by Stern 2013 oraz Star Wars PRO by Stern 2017 a w avenidzie Iron Maiden PRO by Stern 2018. 8-) HGA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości