Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokalizator flipperów - zgłaszanie nowych miejsc
#31
Mazowieckie
Warszawa
Klub Bilardowy Arena
Lethal Weapon 3
2zł za grę (3 kule)

Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#32
Zaczął się nowy sezon lipec -sierpień 2018 we Władku i Chłapowie.
Władysławowo salon gier obok PKP,smażalnia "U Pirata"-
Indiana Jones,Addams Family,COTBL,Getaway,Corvette,Hurricane,World Cup.

Chłapowo ul.Władysławowska 3 salon gier-
Getaway,Addams Family,The Shadow,Fish Tales,Dacula.

Chłapowo ul.Władyslawowska 9a salon gier-

Road Show,Demolka,Guns'n Roses,White Water,Theatr of Magic,Wold Cup,Dirty Harry.

Wrzut 2x1zł - 5 kul.


Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#33
Oo fajnie Wink to jezeli mnie tam zawieje to bycmoze odwiedze
Odpowiedz
#34
jermo85 napisał(a):[quote="Berud"]W Kołobrzegu jest coś do pogrania? Bo bede tam na chwile
W Mielnie Gateway 2 w takim se stanie 3kule/2pln
W sarbinowie 5kul/2zl:
Terminator 2
Flinstons - lewa łapka zepsuta
Funhouse - lewa gorna łapka zepsuta
World Cup soccer

Sarbinowo Centrum Rozrywki za Pętlą autobusową

Star Wars I stan 5+
Gra 3 zł trzy kule

Ustronie Morskie Salon gier obok Lunaparku

Vipeer stan b.dobry

gra 2 zł trzy kule



Sianożęty ośrodek wypoczynkowy na ul Lotniczej

Terminator 2 stan B.dobry gra 3 kule 2 zł

Word cup 94 stan B.dobry gra 3 kule 2 zł


Niechorze salon gier Game Thow


Indiana Jones(STERN)

Gra 2 zł 3 kule 5zł trzy kredyty 3 kule


Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#35
OTWOCK - mazowieckie

Muzeum interaktywne

Flippery:

1. Batman.
2. TAXI.
3. Bad cats.
4. Fish Tales.
5. Getaway.
6. The Machine: Bride of Pinbot.
7. World Cup Soccer 94.
8. F-14 Tom Cat (na sprzedaż).
9. Star Trek.
10. Whirlwind.

Dodatkowo gry na Atari, Commodore 8 bit, 16 bit, IBM 166, Macintosh, Amstrad, zx spectyrum itp, gry są free play, klimat lat 80, wejście 20-25 zł.

Adres:
Ul. Andriollego 22 A
05-400 Otwock

Godziny otwarcia:
Od wtorku do niedzieli w godzinach 15:00 - 21:00


[Obrazek: maszyn4.jpg]
.
Fajne miejsce, więcej na stronie link_www

Edit NEX/ DODANE
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#36
Krzychu napisał(a):OTWOCK - mazowieckie
Muzeum interaktywne
Flippery:
1. Batman.
2. TAXI.
3. Bad cats.
4. Fish Tales.
5. Getaway.
6. The Machine: Bride of Pinbot.
7. World Cup Soccer 94.
8. F-14 Tom Cat.
9. Star Trek.

Oooo kolejne Muzeum! Smile
Nawet fajny zestaw maszyn (F14!!!!!!). Ten Star Trek to TNG czy jakiś inny? Jak ze stanem fliperów?
Odpowiedz
#37
W Taxi nigdy nie gralem, bo nawet nigdzie nie spotkalem ani w EU ani USA
fajny on?
Odpowiedz
#38
Doszedł jeszcze Whirlwind, więc uzupełniłem listę. Star Trek to data east 91. O stan fliperów bardzo dba właściciel, maszyny są serwisowane na bieżąco, część z nich jest odnowiona i na ledach. TAXI choć nie jest zbytnio skomplikowany jest fajny i szybki, nie prędko się znudzi. Moim zdaniem jeden z lepszych tytułów williamsa z wyświetlaczem alfanumerycznym.
Z braku miejsca (klub jest przytulny ale niezbyt duży) jedna maszyna jest na sprzedaż, padło na F-14.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#39
Znamy wlasciciela ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#40
Na forum bywa raczej sporadycznie, jeśli o to pytasz.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#41
Krzychu napisał(a):Z braku miejsca (klub jest przytulny ale niezbyt duży) jedna maszyna jest na sprzedaż, padło na F-14.
Pozbywacie się najlepszej maszyny???? Dla (w 100% działającego w dobrym stanie) F14 gotów byłem jechać nawet do Otwocka! Szkoda.
Krzychu napisał(a):TAXI choć nie jest zbytnio skomplikowany jest fajny i szybki, nie prędko się znudzi. Moim zdaniem jeden z lepszych tytułów williamsa z wyświetlaczem alfanumerycznym
Taxi nie jest zły ale jednym z najlepszym nie nazywałbym go (na przykład do Whirlwinda to IMO brakuje mu baaaaardzo dużo)
Odpowiedz
#42
Taxi mega klasyk, jest klimat i flow.
Posiłkując się Pinside i Top 100

System 11

1.Whirlwind 37 miejsce
2.Elvira 51 miejsce
3.Taxi 68 miejsce
Odpowiedz
#43
Cytat:Pozbywacie się najlepszej maszyny???? Dla (w 100% działającego w dobrym stanie) F14 gotów byłem jechać nawet do Otwocka! Szkoda.
Decyzja właściciela, otrzymałem info, że tym flipperem jest najmniejsze zainteresowanie wśród odwiedzających. Jedna maszyna niestety będzie musiała opuścić lokal, osobiście bym zostawił F14 a na sprzedaż wystawił Star Treka. BTW nie wszystkie maszyny, które lubimy sprawdzają się w klubach, np. Indiana williamsa, którą tak kochamy nie jest tak grywalna jak inne dużo niżej sklasyfikowane tytuły (informacja od właścicieli lokali rozrywkowych).
Cytat:Taxi nie jest zły ale jednym z najlepszym nie nazywałbym go (na przykład do Whirlwinda to IMO brakuje mu baaaaardzo dużo)
Co do TAXI to rzeczywiście nie jest to jeden z najlepszych tytułów, ale na pewno jeden z lepszych. Opinia ta jest oczywiście subiektywna, to kwestia gustu, dlatego są rankingi - jedni wolą F-14 (110 miejsce ipdp) inni TAXI (46 miejsce). Notabene w tym rankingu TAXI jest o 2 miejsca wyżej niż Whirlwind, choć sam jestem innego zdania.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#44
Krzychu napisał(a):BTW nie wszystkie maszyny, które lubimy sprawdzają się w klubach, np. Indiana williamsa, którą tak kochamy nie jest tak grywalna jak inne dużo niżej sklasyfikowane tytuły (informacja od właścicieli lokali rozrywkowych).
Nie mogę się z tym zgodzić.Miałem sporo tytułów z DMD i to właśnie Indiana obok Star Treka TNG.robiła najlepszą kasę w kilkunastu lokalach przez wiele lat.
Odpowiedz
#45
Krzychu napisał(a):
Cytat:Pozbywacie się najlepszej maszyny???? Dla (w 100% działającego w dobrym stanie) F14 gotów byłem jechać nawet do Otwocka! Szkoda.
Decyzja właściciela, otrzymałem info, że tym flipperem jest najmniejsze zainteresowanie wśród odwiedzających. Jedna maszyna niestety będzie musiała opuścić lokal, osobiście bym zostawił F14 a na sprzedaż wystawił Star Treka. BTW nie wszystkie maszyny, które lubimy sprawdzają się w klubach, np. Indiana williamsa, którą tak kochamy nie jest tak grywalna jak inne dużo niżej sklasyfikowane tytuły (informacja od właścicieli lokali rozrywkowych).
Cytat:Taxi nie jest zły ale jednym z najlepszym nie nazywałbym go (na przykład do Whirlwinda to IMO brakuje mu baaaaardzo dużo)
Co do TAXI to rzeczywiście nie jest to jeden z najlepszych tytułów, ale na pewno jeden z lepszych. Opinia ta jest oczywiście subiektywna, to kwestia gustu, dlatego są rankingi - jedni wolą F-14 (110 miejsce ipdp) inni TAXI (46 miejsce). Notabene w tym rankingu TAXI jest o 2 miejsca wyżej niż Whirlwind, choć sam jestem innego zdania.
Star Trek jakiego producenta bo sa trzy maszyny z tym tytulem ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości