Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamawiam części - ktoś chętny się podłączyć?
#1
Będę zamawiał części z Parts4Pinball, Planetary Pinball oraz PinballHeaven. Może ktoś się chce podłączyć? Albo może ktoś rzuci opinie o tych sklepach, a zwłaszcza o Planetary - maja trybik do RoadShow (Sector Gear) za jedynie 4$, podczas gdy wszędzie chcą za to 8 i więcej - może jakaś podpucha?
Odpowiedz
#2
coś bym zamówił,pod koniec następnego tygodnia.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#3
potrzebuje rowniez pare czesci do ROADSHOW na szybko bo mam playfield calkowicie rozebrany i trzymaja mnie geby i oczy ktore nie chodza i cos do innych, zobacze co maja w sklepach i chetnie sie dorzuce do zamowien
Odpowiedz
#4
a kiedy będziesz zamawiać i na ile Ci się pali ?


dyleck napisał(a):Będę zamawiał części z Parts4Pinball, Planetary Pinball oraz PinballHeaven. Może ktoś się chce podłączyć? Albo może ktoś rzuci opinie o tych sklepach, a zwłaszcza o Planetary - maja trybik do RoadShow (Sector Gear) za jedynie 4$, podczas gdy wszędzie chcą za to 8 i więcej - może jakaś podpucha?
Odpowiedz
#5
Chwilowo mi się nie pali. Wczoraj Paweł poratował mnie trybikiem i pożar chwilowo ugaszony. Myślę, że w następnym tygodniu będę zamawiał.
Odpowiedz
#6
ja też się piszę na parę rzeczy


ps. dyleck kupiłeś road showa ??
Odpowiedz
#7
Tak, kupiłem. Smile

Jak ktoś już wie co chce, to ślijcie mi info (chyba najlepiej na priv). Ja to poogarniam od strony logistycznej - popatrze co gdzie jest i jak to zrobić by wyszło najkorzystniej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości