Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset WPC
#46
Teraz w wolnych chwilach próbuję upchnąć WPC DMD Controller do jednego scalaka CPLD/FPGA+RAM coś w tym stylu:
https://cdn3.volusion.com/wedmc.pypug/v/...1607758290

A może macie pomysł na jakiś ciekawszy temat.
Odpowiedz
#47
(02/01/2021, 20:42)JarekC.DIY napisał(a): Myślę że projekt można od strony technicznej uznać za zakończony, pomyłki projektowe zostały skorygowane.
Ile mogłem przetestować w domowych warunkach to tyle zrobiłem.
Proszę mnie potraktować ulgowo Wink gdyby pojawiły się jakiś problemy, oczywiście będę się starał pomóc.

Zgodnie z obietnicą koszt poniżej 10$ czyli 33 zł co na dzisiaj daje jakieś 8.80USD
Po weekendzie roześlę PW z namiarami do wpłaty, wysyłka najlepiej paczkomatem bo mam blisko i bez kolejki  Smile  .

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku
JarekC
Zostały Ci jakieś sztuki? Chętnie wezmę.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#48
może rozważysz drugą partię? - tez bym był chętny
Odpowiedz
#49
Zamówiłbym 16 szt.
Odpowiedz
#50
Co do następnej partii układów to sytuacja wygląda następująco:

1. Poprawiłem wersję PRO z pierwszej partii, usunięty błędy ma PCB i trochę inny układ elementów
2. Zaprojektowałem wersję STANDARD (bez procesora i LEDów) mniejsza i tańsza. Bo nie wasze potrzebujemy pełnej diagnostyki i
wystarczy żeby nie było resetów.
3. Pierwsza partia była non-profit, jednak projekt, organizacja zamówień,montaż programowanie i testowanie pochłonęło sporo czasu.
Osobiście lubię projektować a za resztą procesu produkcyjnego nie przepadam. Dlatego jeżeli mała by być następna partia to chciałbym
ją zrealizować z niewielkim zyskiem na przysłowiowe piwo.
Oszacowałem że koszt wersji STANDARD wyniósłby ok 7$ a wersji PRO 12$, może trochę mniej (zależy od kosztów przesyłki, czy wpadnie cło itp)
4. Jeżeli regulamin forum nie zezwala na takie działanie w tym dziale to oczywiście się z tego wycofam.

Pozdrawiam
JarekC

PS. Mezik podrzucił mi pomysł na nowy projekt, ale o tym jak pojawią się pierwsze efekty pracy.
Odpowiedz
#51
(21/01/2021, 15:35)JarekC.DIY napisał(a): 4. Jeżeli regulamin forum nie zezwala na takie działanie w tym dziale to oczywiście się z tego wycofam.

Nie koliduje to w żaden sposób z regulaminem. Pomogłeś wielu osobom uporać się z resetami i jak widać z powyższych postów jest wielu chętnych na kolejną partię. Należy się tylko cieszyć że mamy tu takiego użytkownika jak Ty Smile

(21/01/2021, 15:35)JarekC.DIY napisał(a): PS. Mezik podrzucił mi pomysł na nowy projekt, ale o tym jak pojawią się pierwsze efekty pracy.

Z zaciekawieniem czekamy na ten nowy projekt Smile Gdy już zdecydujesz się napisać coś więcej to sugeruję utworzenie kolejnego odrębnego wątku Smile
Odpowiedz
#52
poproszę w takim razie:
3x wersja pro
Odpowiedz
#53
Do produkcji poszła partia 30 szt. wersji PRO.
Zastanawiam się jeszcze ile zamówić wersji STANDARD, minimum to 18szt optymalnie 45szt. bo wychodzi na to że te 45 będzie kosztować niewiele więcej niż 18.
Odpowiedz
#54
Zamawiam 3 sztuki wersji PRO.
Odpowiedz
#55
Widzę że głównie jest zainteresowanie wersją PRO, więc na razie nie będę zamawiał STANDARD

Dla porządku aktualna lista (dostępnych 30 szt PRO):

arek@vreal.pl - 16 szt PRO
coul - 3 szt PRO
thomy - 3szt PRO
DAL.CG - 5 szt PRO
snowvictim - 1 szt PRO
Odpowiedz
#56
Ja tez poproszę 1szt. pro
Odpowiedz
#57
Aktualna lista (dostępnych 30 szt PRO):

arek@vreal.pl - 16 szt PRO
coul - 3 szt PRO
thomy - 3szt PRO
DAL.CG - 5 szt PRO
snowvictim - 1 szt PRO
fly77 - 1szt PRO

Pozostała ostatnia sztuka.
Odpowiedz
#58
Poproszę tą ostatnią sztukę Smile
Odpowiedz
#59
Aktualna lista (dostępnych 30 szt PRO):

arek@vreal.pl - 16 szt PRO
coul - 3 szt PRO
thomy - 3szt PRO
DAL.CG - 5 szt PRO
snowvictim - 1 szt PRO
fly77 - 1szt PRO
marcinkg - 1szt. PRO

Na ten moment lista zamknięta.
Płytki i wstępny montaż SMD już zrobione. Teraz czekamy na przesyłkę.
Odpowiedz
#60
Moduły dotarły do mnie, są już zmontowane, uruchomione i przetestowane.
Jak zawsze nie obeszło się bez małej wpadki i podczas uruchamiania uszkodziłem dwa moduły zanim doszedłem co robię nie tak.
Okazało się że aktualnie zastosowany układ (poprzedniego nie było na magazynie) ma trochę inne sterowanie i zworka Eanble MUSI musi zostać otwarta (przy jej podłączeniu do 12V następuje uszkodzenie układu).
Dwa uszkodzone moduły naprawię jak dostanę zapasowe części ale to chwilę potrwa.
Zgodnie z wyceną 12$ * 3.84 = 46,08PLN dla równego rachunku 45PLN

Dzisiaj roześlę PW z informacjami o danych do wpłaty.
Najchętniej wysyłam paczkomatem, ale inne opcje też wchodzą w grę (kurier, list polecony, odbiór osobisty Kraków, raz w tygodniu Bielsko-Biała).

Pozdrawiam,
JarekC
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości