Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[posty wydzilone z tematu:] Williams FUN HOUSE
#16
Panowie, w dziale WARSZTAT rozmawiamy o kwestiach technicznych, naprawdę nie ma tu znaczenia kto czy w jakim celu naprawia maszynę.
Wizard poświęcił masę czasu aby pomóc w uruchomieniu tej maszyny - uszanujmy to. Nie zaśmiecajmy tego typu wątków gdyż w przyszłości ktoś mając podobny problem z flipperem wróci do tego tematu i będzie musiał przekopać się przez ten cały spam.

Od dyskusji mamy dział Hyde Park i tu przenoszę posty nie związane z naprawą tej maszyny. Tu możecie na spokojnie kontynuować rozmowę.
Odpowiedz
#17
Bardziej by pasował dział humor Big Grin
Odpowiedz
#18
Jesteśmy w wątku gdzie możemy pisać na luzie i moderator na nie będzie ganił Wink

@Krzychu74, nikogo nie interesuje co zrobisz z maszyną po naprawie. To Twoja sprawa. @Wizard pomaga bo ma na to ochotę i chwała mu za to. Wszyscy się od niego uczymy.

@thomy się tylko zastanawiał, czy pojawienie się takiej maszyny na olx to przypadek czy nie. Ja też, ale opis się nie zgadzał. Zwykła ciekawość.

Kiedy mi się zepsuje maszyna i stwierdzę że nie potrafię jej naprawić, to w pierwszej kolejności zapytam @Wizarda czy mogę do niego przywieźć maszynę do serwisu. Może też zgodzi się wypić ze mną piwo Smile

@Krzychu74 mam nadzieję że uda Ci się naprawić maszynę, wszystkiego dobrego!
Odpowiedz
#19
(17/07/2020, 18:43)namore napisał(a): Jesteśmy w wątku gdzie możemy pisać na luzie i moderator na nie będzie ganił Wink

@Krzychu74, nikogo nie interesuje co zrobisz z maszyną po naprawie. To Twoja sprawa. @Wizard pomaga bo ma na to ochotę i chwała mu za to. Wszyscy się od niego uczymy.

@thomy się tylko zastanawiał, czy pojawienie się takiej maszyny na olx to przypadek czy nie. Ja też, ale opis się nie zgadzał. Zwykła ciekawość.

Kiedy mi się zepsuje maszyna i stwierdzę że nie potrafię jej naprawić, to w pierwszej kolejności zapytam @Wizarda czy mogę do niego przywieźć maszynę do serwisu. Może też zgodzi się wypić ze mną piwo Smile

@Krzychu74 mam nadzieję że uda Ci się naprawić maszynę, wszystkiego dobrego!
 
Zgadzam się z Tobą. Mi tylko chodziło o fakt. Że jak potrzeba pomocy. I się o nią prosi. To niekoniecznie odzywają się te "nożyce" co powinny .
Czytam od kilku tygodni zachodnie forum. Tam ludzie też sobie bezinteresownie pomagają. Na pełnym luzie. Nie ma w tym nic dziwnego. Co mnie przyznam nawet troszkę aż zdziwiło..
Bo luz jest kompletny, ale również merytoryczny.

Na szczęście to forum pokazało mi że też jest fajne. I też są koledzy z dużą wiedzą, gotowi bez interesownie coś podpowiedzieć. I podzielić się pasją. Wiedzą.
Nawet Ci z największą wiedzą jak kolega Wizard. Nie noszą głowy w chmurach. Tylko pochylą się nad takim kaleką-co sam chce coś naprawić jak ja.
Fajne to jest. I tyle
Odpowiedz
#20
echh nez kometarza

(17/07/2020, 12:17)Krzychu74 napisał(a):
(17/07/2020, 10:35)namore napisał(a): Skąd ta pewność że to ta sama maszyna? Wink Niech Krzychu74 się wypowie.

Na OLX jest napisane że był zawsze trzymany w cieple i suchości co by się nie zgadzało z opisem w tym wątku.
Sprzedający napisał że to elektromechanik co nie jest prawdą, to już era Solid State...
Cena poraża, myślę że nawet egzemplarz w stanie kolekcjonerskim można trafić w niższe

Może zamiast tak się podniecać
[quote pid='34118' dateline='1594974949']
Któryś z kolegów oprócz Wizarda też by coś pomógł.?
Mam jeszcze płytę muzyczną do naprawy. I widzę wciąż powtarzające się eksplozje komentarzy.  Jednak nie na temat. : Sprzedaj? Sprzeda? dam 5 i będę za dwie godziny? Wystawisz? Kupi? Nie rozumiem dlaczego tych pytań jest tak wiele? 
Jest na szczęście dobry moderator. I też to już zauważył.
A jak pytam o naprawę płyty. To tylko jeden kolega pomaga.  I to jest przynajmniej bardzo miłe. Za co serdecznie dziekuje. I dlatego się nie zniechecilem.
Gdybym postanowił wystawić takiego flipera na innym obcojęzycznym forum. Które od kilku tygodni również czytam. Pewnie nawet by to nikogo nie zainteresowało. Tam takich fliperów jest kilka
 Ceny od pięciu tysięcy w górę. DolarówNiech zainteresowani tam szukają tradingu. Tu jest inny wątek! Ktoś będzie chciał naprawiać maszynę. Niech się nie zniechęca. Są tu pasjonaci. Dzięki temu flipery nie idą na złom! I chwała im za pomoc. Tylko to się liczy moim zdaniem. 

[/quote]
mizet102
Odpowiedz
#21
(18/07/2020, 19:06)mizet102 napisał(a): echh  nez  kometarza


Kolega nie ma nic do powiedzenia.
Ale znów widać szuka zaczepki?

No cóż. Spoko. Nie zamierzam dawać się sprowokować. Luz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości