Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/
#13
Pinball Station otwierają w czwartek. W związku z aktualną sytuacją jest kilka zmian. Poniżej lista (skopiowane z ich strony):


Cytat:1. Wprowadzamy reżim sanitarny:
- każdy zwiedzający musi mieć maseczkę oraz rękawiczki
- przy wejściu obowiązkowo dezynfekujemy ręce
2. Liczba zwiedzających zostanie ograniczona do 35 osób na sali.
3. I największa zmiana - po wyjściu z lokalu bilet traci ważność, tzn. że nie będzie można (jak do tej pory) wyjść i wrócić tego samego dnia, w ramach zakupionego biletu


(12/05/2020, 19:26)spartanin77 napisał(a): Witam kiedys zawitalem na 1h przed zamknieciem no i coz 40 pln musialem zostawic.
Namówiłem kiedyś na wypad do PS kilku znajomych, przyszliśmy paręnaście minut po 23-ej. Wcześniej lokal był czynny do 1 w nocy, więc myśleliśmy, że mamy jeszcze 2h, niestety okazało się że teraz zamykają o północy a bilet nawet 45 minut przed zamknięciem kosztuje 40 PLN. Niestety znajomi stwierdzili, że to trochę za wysoka cena i... pojechaliśmy do innego lokalu. Gdyby bilet na ostatnią godzinę kosztował powiedzmy 50% ceny to PS byłoby tego dnia do przodu jakieś 200 PLN (wejściówki, piwo).


(13/05/2020, 17:51)Cino napisał(a): Ja z kolei zostaje zawsze do końca, a i przychodzę też często 13-14, oczywiście wychodzę międzyczasie coś zjeść itp.
To teraz już tak nie zrobisz, bilet po wyjściu traci ważność. Ja zazwyczaj wpadam na max 2h (najczęściej mam tylko tyle czasu), więc dla mnie ta zmiana nie ma aż tak wielkiego znaczenia, choć  przyznaję że raz zdarzyło się tak, że wpadłem tam w dzień z młodym na trochę ponad godzinkę a potem wieczorem sam zajrzałem jeszcze na 2h.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/ - przez NEX - 19/05/2020, 11:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości