Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/
#5
Cześć, dorzucę swoje przemyślenia.

To że tego typu „przybytki” (piszę ogólnie, nie tylko o flipperowniach) zostaną otwarte wcześniej czy późnej to sprawa jasna, pytaniem jest ile z nich przetrwa obostrzenia rządu. Nawet po otwarciu będą w nich obowiązywać limity osób korzystających z atrakcji – pytanie jak to się przełoży na opłacalność przedsięwzięcia, czy ich właścicielom będzie się chciało utrzymywać te miejsca bo tarcza antykryzysowa, o ile w ogóle rozwiąże jakieś problemy, to nie wszystkie.

W weekendy przed pandemią w Pinball Station bywało jednocześnie po kilkadziesiąt osób, czasem czekałem w kolejce aby zagrać na ulubionych maszynach. Limity spowodują komplikacje, mniejsze zyski, czy właściciele nie stracą cierpliwości? Podniesienie cen biletów zniechęci Klientów, ale to moim zdaniem nieuniknione.
Oczywiście łatwiej będzie przetrwać miejscom należącym do międzynarodowych korporacji (chyba właściciel hangar 646 otwiera miejsce z flipperami w Warszawie).

Życzę nielicznym flipperowniom w naszym Kraju wszystkiego dobrego i liczę że trudny czas będzie dla nich tylko chwilową niedogodnością. A najbardziej trzymam kciuki za przedsięwzięcia jak Pinball Station czy krakowskie Muzeum – to klimatyczne miejsca powstałe z pasji ich założycieli, którą to pasją i ja się zaraziłem  Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/ - przez namore - 30/04/2020, 15:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości