Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Zagrywki
#31
Wyjechał Hobbit, dołączył Avengers
Odpowiedz
#32
Ceny gier wzrosły o 100%. Aktualnie: 1 gra (3 bile) - 5 PLN.

Wieczorem bardzo tłoczno i bardzo głośno co mocno psuje frajdę z gry. Do Zagrywek na pewno jeszcze nie raz zajrzę z uwagi na maszyny (szczególnie te nowe) ale raczej będę się starał zaglądać bliżej 16-ej niż 20-ej....
Odpowiedz
#33
Avengers i Godzilla mają od dziś aktywny Stern Insider - jeśli ktoś jeszcze nie widział jak to działa to w Warszawie tez jest już możliwość sprawdzenia nowej propozycji Sterna.
Odpowiedz
#34
Nowa maszyna!
W miejsce Game of Thrones wstawiony został The Mandalorian. Aktualnie w Zagrywkach są już trzy flippery z aktywnym Stern Insiderem.
Odpowiedz
#35
Kilka aktualnych fotek (ze wszystkimi nowościami). Dzięki RAA za zdjęcia.

[Obrazek: zagrywki1.jpg]
[Obrazek: zagrywki2.jpg]
[Obrazek: zagrywki3.jpg]
Odpowiedz
#36
Byłem w niedziele (z Sebastianem, Arturem i Rafałem). Pograliśmy prawie do 22-ej. Cisza, spokój, prawie zero ludzi. Jedyne co przeszkadzało w grze to... komary. Przed wieczornym wypadem do Zagrywek warto zaopatrzyć się w jakiś spray na te owady.
Odpowiedz
#37
W ostatnim tygodniu wybrałem się do Zagrywek 2 razy (w 2022 wpadałem tam wiele razy). Szkoda że wzrosły ceny, kiedyś za 5zl gra dawała 2 kredyty, a niektóre np. Deadpool nawet 3. A więc szansa na wykręcenie dobrego wyniku, tudzież wygranie/wylosowanie kolejnej, darmowej gry była o wiele większa...
Hint: w piątki i soboty kupując 10 żetonów u kogoś z obsługi, otrzymujemy obecnie 3 dodatkowe darmowe żetony.

Fajnie że jest aktywny Stern Insider, pierwszy raz tak grałem, zdobywanie achievementów naprawdę wciąga, tak jak rywalizowanie na leaderboardzie Smile
Przydałby się ekran (jak jest w ArcadeBee BlueCity) do wyświetlania aktualnego leaderboarda do tych 3 maszyn.

Z wad: na Avengersach miałem tak że w trakcie gry górna łapka przestawała działać! Sytuacja powtórzyła się innego dnia - najpierw działała ok, a potem znowu przestała.
Także: Godzilla nie losuje darmowej gry na końcu (match), chyba jako jedyna maszyna w tym klubie...
Odpowiedz
#38
(08/06/2023, 21:40)hez napisał(a): Godzilla nie losuje darmowej gry na końcu (match),

Niestety. Dziś zagrałem 3 razy i maszyna faktycznie nie daje ani końcówek ani premii ani kredytów za wpisy. Przy cenie 5 PLN za 3 kule wygląda to niezbyt zachęcająco...
Odpowiedz
#39
Pojawiła się nowa maszyna - Teenage Mutant Ninja Turtles PRO (zamiast Ghostbusters).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości