Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji
#16
Ceny u Artura wliczają konsumpcję, jakieś tam wory na śmieci i ogólny syf który zostawiamy mu na głowie Smile
Odpowiedz
#17
NEX post_id=35166 time=1574117451 user_id=153 napisał(a):Przyj........
ktoś Ci się w*ebał na konto?
/

Pzdr
Odpowiedz
#18
adas_2008 post_id=35167 time=1574155825 user_id=1344 napisał(a):Ceny u Artura wliczają konsumpcję, jakieś tam wory na śmieci i ogólny syf który zostawiamy mu na głowie Smile
Spoko, wszystko to wiem i rozumiem. Zawsze mówiłem, że organizator ustala sobie taką stawkę jaką chce i jest to jego prywatną sprawą (najwyżej jak będzie za drogo to ludzie nie przyjadą). Nie raz zresztą popierałem organizatorów turniejów w tym temacie (choćby kiedyś w przypadku Dźwirzyna, czy w tym roku w temacie Bytomia). Pewnie i tym razem nie zacząłbym tematu gdyby nie info, że ceny zostały utrzymane w poziomie roku 2019 gdy w przypadku Marynina faktycznie rosną i to sporo. Czarek dopytywał dwa razy. W końcu i ja zaczepiłem ten temat gdyż uważam że taka informacja wprowadza ludzi w błąd i IMO wypada to wyjaśnić.

Do tej pory nie komentowałem też opłat za turniej w Zagrywkach (nawet zapisałem się na ten turniej) choć akurat to warto było by skomentować. Nie widziałem w opisie tego wydarzenia ani słowa o jakimś side czy free playu. Jeśli takowych informacji nie ma to chyba można założyć że side i free playa nie będzie a jeśli tak to 16 z 32 osób za 100 PLN rozegra sobie... 8 gier i będzie mogła jechać do domu. Gdybym do Zagrywek nie miał 20 minut drogi to raczej nie wybrałbym się na ten turniej.

JAM post_id=35170 time=1574204972 user_id=8 napisał(a):ktoś Ci się w*ebał na konto?
Nie a przynajmniej tak mi się wydaje Wink
Odpowiedz
#19
Faktem jest, że trochę mało wiadomo o tych Zagrywkach (mogą się okazać nieczystne Smile)

Nie ma cennika wejścia. My za turniej 100 i potem w tym można zostać dalej tam się bawić czym innym? Ile bilet dla osób towarzyszących?

Ktoś coś więcej wie w tej materii czy to za wcześniej bo sami właściciele jeszcze nie wiedzą. Jest w ogóle jakaś data otwarcia czy tylko ogólnie grudzień
Odpowiedz
#20
Daty otwarcia na razie nie podali - jedyne info to "koniec roku".
Z tego co kojarzę to (chyba) opłat za samo wejście tam nie będzie ale za to (chyba) poszczególne atrakcje będą płatne. Flipery obstawiam że 3 PLN za 3 bile - tak jak w Hangarach bo to chyba ten sam właściciel. No chyba że w tej lokalizacji zrobią drożej...
Gdy lokal zostanie otwarty wybiorę się tam i wrzucę dokładne info na forum (mam 20 minut jazdy autem wiec podjadę jak tylko będzie otwarte)

Kompletnie nie mam pojęcia co będzie w cenie wejściówki na turniej (stąd moje pytania w poprzednim poście) czyli w ramach tych 100 PLN. Musisz pytać organizatora turnieju...

btw. Dosłownie obok (jakieś 100 metrów) są "Cuda na Kiju" z Draculą w świetnym stanie, wiec jakby co można będzie tam pograć (5 zł 3 kredyty, 1 kredyt 5 bil wiec naprawdę świetna cena)
Odpowiedz
#21
Dlaczego nazwa turnieju Warsaw Pinball Open jest tak wyjątkowo zbieżna z ... Polish Pinball Open?
Na prawdę nie było już innych pomysłów..?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#22
Spora ekipa się wybiera na Dutch Pinball Masters w marcu, które pokrywa się z Kraków Spring Madness.
Proponuję przesunąć na inny zbliżony termin.
Odpowiedz
#23
Cześć,
z przykrością zauważamy, że nasza inicjatywa flipperowych spotkań ligowych spotkała się z nieprzyjaznym przyjęciem i odzewem części osób. W związku z tym postanowiliśmy zrezygnować z organizacji rozgrywek ligowych w 2020 roku. Szczególnie przykro nam jest, że krytyka dotyczy spotkań, które się jeszcze nie odbyły(!) i płynie ona ze strony, z której oczekiwaliśmy pomocy, lub przynajmniej neutralnej przychylności. Pomimo podjętych rozmów, nie uzyskaliśmy konkretnego wsparcia, więc podjęliśmy samodzielne działania. Zakładaliśmy, że każda inicjatywa na naszej flipperowej „pustyni” będzie cenna, jak widać - tak jednak nie jest.
Nasze przedsięwzięcie ma sens tylko wtedy, gdy będzie związane z sympatyczną atmosferą i spotkaniami w duchu sportowej rywalizacji. Ma to przynosić radość i zabawę, a nie negatywne emocje. Dlatego, pomimo poczynionych zaawansowanych działań związanych z flipperową ligą 2020, wycofujemy się z realizacji naszej inicjatywy, by nie tworzyć kolejnych konfliktów i podziałów w naszym, jakże małym flipperowym światku. Żywimy głęboką nadzieję, że zgłaszający uwagi i zastrzeżenia zaproponują coś ciekawszego, tańszego i bardziej atrakcyjnego. Nie obrażamy się na nikogo, chcieliśmy po prostu animować nasze środowisko w Polsce i będziemy kibicować każdej inicjatywie z tym związanej oraz z chęcią uczestniczyć we flipperowych wydarzeniach. Nie będziemy więcej wypowiadać się na forum w tej sprawie, nasza decyzja została dobrze przemyślana i jest ostateczna.

Do zobaczenia przy flipperach!
RAA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości