Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S] Sprzedam Virtualnego Pinballa
#1
Witam,

jak w tytule, sprzedam Virtualnego Pinballa.

Flipper wyposażony w komputer i3, 4GB RAM, AMD R7, ATI RADEON HD 5400, ASUS P8H61-MX R 2.0.
Trzy ekrany 40", 17", 20'', głośniki stereo, cztery dodatkowe wentylatory, porządne nogi ze stali nierdzewnej szczotkowane, stół pewnie na nich stoi.
Zamontowane dwa styczniki elektryczne (działają po wciśnięciu fliperów) ALLEN BRADLEY 100-C09D, dają fajny, mocny mechaniczny dźwięk.

Wymiary: 70cm x 130cm x 170cm (szerokość, długość, wysokość), wysokość stołu 81cm.
Oklejony fajną grafiką, zbudowany z płyty mdf 16mm - ciężki Smile.

Flippera sprzedaję bez dysku, czyli bez stołów. Trzeba tylko dokupić hdd, wgrać system, skonfigurować oprogramowanie,
wszystko pozostałe już jest i działa. Stół został zbudowany od podstaw (nie ja go budowałem), więc proszę nie spodziewać się,
że jest to wyrób z fabryki. Bardzo chętnie zamieściłbym zdjęcia, bo prezentuje się atrakcyjnie i robi wrażenie, ale nie potrafię
tutaj załączyć (może ktoś pomoże). Oczywiście mogę wysłać fotki lub filmiki jak działa na priv.

Ja osobiście grałem na nim na stołach z oprogramowaniem visual pinball 992 oraz visual pinball99 physmod5.

Cena 2.800 zł, odbiór niestety ze względu na wagę i gabaryty tylko osobisty w Lublinie.

Pozdrawiam,
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości